Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Volkan Şen yeni sezonda kadroda olmayacak      Çağrı merkezleri ile ekonomiye yılda 500 milyon lira katkı      Konya'dan Kandil'deki Mehmetçiğe selam! İşte o görüşme      Türkiye genelinde oy verme işlemi başladı      Atama kararları Resmi Gazete'de! Konya'da iki kuruma atama      Ahmet Sorgun oyunu kullandı      Konya sporunun alt yapısına yeni tesisler geliyor!      Uğur İbrahim Altay oyunu kullandı      Konya'da yatalak vatandaşın ayağına sandık gitti      Ahmet Pekyatırmacı oyunu kullandı      Mustafa Akış TRT Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı      Özselek: Konya, savunma sanayinde gurur kaynağı olacak      Sigara içmeyenin mesaisi erken bitecek      Diyanete 9 bin 500 sözleşmeli personel alınacak      YSK'den sandık kurulu başkanlarına uyarı mesajları      FETÖ, lisansüstü öğrenci alımı duyurusunu ByLock'tan bildirmiş      'Velesbit'ten bisiklet kampanyasına destek! 500 kask hediye edecek      Gazzelilerden Erdoğan'a teşekkür      Konya'da kavgaya müdahale eden polis memuru bıçakla yaralandı      "Erdoğan doğduğunda anne ve babası tarafından Süleyman Hilmi Tunahan Hazretlerine götürüldü"     

AK Parti Beyşehir Teşkilatında Mustafa Şenol güven tazeledi

11.12.2017
  
 
Beyşehir Belediyesi Kültür ve Yaşam Merkezi’nde düzenlenen kongreye AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı,  AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Hüyük Belediye Başkanı Mehmet Şahin, Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, il başkan yardımcıları, CHP İlçe Başkanı Rıdvan Şenyurt, MHP İlçe Başkanı Adem Sezen ve partililer katıldı. TBMM’de Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı seçilen AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu ve AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Beyşehir ilçe girişinde rahvan atlılar ile biçerdöver ve traktörlerin bulunduğu bir konvoyla karşılandı. Kongrede konuşan Babaoğlu,  bölgedeki mazlumlara elini uzatan Türkiye’nin son dönemde ciddi manada bir dış saldırı altında olduğunu belirtti. ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıması kararına tepki gösteren Babaoğlu, Amerikan Büyükelçiliği’nin Kudüs’e taşınması ve Kudüs’ün İsrail’in başkenti olması ile ilgili sürecin hızlandırılmasının sadece Müslümanlar için değil, tüm aklı selim dünya insanları için bile kabul edilemeyen bir durum olduğunu dile getirdi. Babaoğlu “Sürekli yerleşim yerleri açan, Filistinliler’i kendi topraklarında yabancılaştıran, her türlü zulmü gösteren Siyonist emeller peşinde dünyanın bir virüsü haline gelmiş bir İsrail Siyonist devletinin yaptıklarını, zulmü, işkenceyi, işgali hepsini görüyor ve kınıyoruz. ABD başkanının açıkladığı bu kararı kabul etmiyoruz”dedi.Konuşmasında, Beyşehir bölgesini yakından ilgilendiren devlet ve belediye yatırımlarına da değinen Babaoğlu, duble yol çalışmalarında sona yaklaşılan Beyşehir-Konya arasındaki bölünmüş yol çalışmalarına değindi. Babaoğlu “Konya-Beyşehir yolu aşkımız şükürler olsun bitti, aşkın bitmesine ‘şükürler olsun’ denir mi?  ‘Aşk’ dediğimiz için, ‘aşkımız gibi hiç bitmeyecek’ denildiği için ben de böyle söylüyorum. Biz yeni aşklar arayacağız Beyşehir için, Hüyük ve Derebucak için, Konya’nın 31 ilçesi ve Türkiye için… Yeni hayaller kuracağız, yeni hayaller peşinde koşacağız.”dedi. Konuşmasında, Beyşehir’in doğalgaza kavuştuğunu, ilçenin KPSS gibi büyükşehirlerde yapılan ne kadar sınav varsa, bu sınavların merkezi haline geldiğini anlatan Babaoğlu, Beyşehir Gölü Uzun Devreli Gelişim Planı ile sit alanı ve kıyı kenar çizgisi üzerinde çalıştıklarını da hatırlattı.  

BEYŞEHİR-DEREBUCAK ARASI DA DUBLE YOL OLUYOR

Karayolları yatırımları ile ilgili açaklamalarda da bulunan Babaoğlu, Beyşehir-Derebucak arasının tümüyle duble yol olması ile ilgili planlamaların tamamlandığını belirterek, Beyşehir-Isparta karayolunun da çift yol olması konusunda çalışmaların başladığını hatırlattı.

Beyşehir'in av tüfeği üretiminde söz sahibi olduğunu hatırlatan Babaoğlu, üreticinin önünün açılması için bu alanda yaptıkları çalışmaları anlattı. 

“HEP BERABER BAŞARDIK”

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da konuşmasında, son dönemde gerçekleştirilen Beyşehir Belediyesi ve devlet yatırımlarına değindi. Bu dönemde yatırımlar konusunda Beyşehir olarak çok büyük bir başarıyı yakaladıklarını anlatan Özaltun, bu başarıyı Beyşehir olarak ilçe başkanıyla, teşkilatlarıyla, büyükşehiriyle, milletvekilleriyle başkentiyle bir bütün olarak hareket ederek sağladıklarını dile getirdi. Başarıda emeği olan herkese teşekkür eden Özaltun, “Biz bu başarıyı yaparken, ‘tek başımıza’ demedik, yapmadık. İstişareler sonucunda bu projeleri, imkanları ürettik. Muhtarlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, siyasi parti temsilcilerimizle birlik beraberlik içerisinde hareket ederek,bu noktaya geldik. Yeter mi, yetmez, inşallah birlikte çalışarak ilçemize daha çok proje ve hizmet üreteceğiz.Çünkü, bu halkımız her şeyi hak ediyor” diye konuştu.ANGI’DAN ABD’YE ‘KUDÜS’ TEPKİSİ…

AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı da konuşmasında, ABD’nin Kudüs kararına tepki gösterdi. Angı “Herkes dua ediyor, herkes  bu mücadelenin içinde, Kudüs düşmemeli arkadaşlar, Kudüs Müslümanların ortak kutsalı, ilk kıblemiz. Tarihe baktığımız zaman Osmanlı sonuna kadar orayı savunmak adına direnmiştir, Osmanlı’nın çekilişinin tam yüzüncü yılında bu acıyla karşı karşıyayız, fert olarak duyarlı olmak zorundayız. Meclisimize teşekkür ediyorum tüm gruplar ortak bildiriyle Türkiye’nin buna mesajını net vermiştir. Meclis dışındaki tüm partilere de teşekkür ediyorum, bunu milli bir mesele olarak gördüler. Doğrusu bu arkadaşlar, Beyşehir’de bulunan tüm parti temsilcisi arkadaşlarımız Beyşehir için tek yumruk olabilirse, Konya’da bizler tek yumruk olabilirsek, bu ülkede tek yumruk olabilirsek bunu başarırız, mutlaka farklı düşünüyoruz ki, her birimiz farkı farklı siyasi partilerde siyaset yapıyoruz ama aynı geminin içerisindeyiz” dedi.Tek liste halinde girilen kongerede İlçe Başkanı Mustafa Şenol, yeniden AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığına seçildi. Kongrede konuşan Şenol, son dönemde ülke üzerine oynanan oyunlara dikkat çekerek “Artık herkes anlamıştır sanıyorum, hedef Recep Tayyip Erdoğan değil, Türkiye Cumhuriyeti. Hepimiz bunun farkındayız. Kudüs bizim eski kıblemiz ve en son ona saldırdılar.  Artık durmayacaklar ama biz hep dik duracağız,  biz liderimizin arkasında dik duracağız" dedi.

 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
»  Türkiye genelinde oy ve
» Ahmet Sorgun oyunu kullan
» Uğur İbrahim Altay oyun
» Konya'da yatalak vatanda
» Ahmet Pekyatırmacı oyun
» Ahmet Sorgun: AK Parti b
» MHP'li Kalaycı: "HDP asl
» Yeniceoba'da AK Parti bul
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Akyürek: Türkiye’yi i
» Ahmet Sorgun: Bu seçim,
» Akşehir'de kiraz festiva
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» Mustafa Akış Çumra'yı
» Selçuklu’da sandık m
»  Önce cumhurbaşkanı se
» Kritik seçime 3 gün kal
» Mehmet Akif Yılmaz Çumr
» Mustafa Akış: Milletimi
» Erdoğan: Şimdi gece gü
» Mustafa Kalaycı: Yerli o
» Mustafa Akış, KONTV'de
» Başbakan Yıldırım: Cu
» Konyalı genç milletveki
» Ev ödevleri kaldırıld
»  Yurt dışı oylarında
»  24 Haziran ilklerin seç
»  Yurt dışındaki oy kul
» Abdulhamit Gül'den süre
»  Seçmene 13 adımda oy v
» AK Parti ve Recep Tayyip
» Çumra OSB 9 kat büyüd
» MHP Genel Başkanı Bahç
»  MHP Konyalılarla bayram
»  51 ülkedeki 90 temsilci
» Orhan Erdem: 24 Haziran'd
» Celil Çalış: Mazottaki
» MHP’li Kalaycı: "Bölg
» AK Parti Konya'dan bin ar
» 'Yaslı ada Demokrasi ve
»  Akyürek: 24 Haziran'dan
»  Tüyleri diken diken ede
» AK Parti Beyşehir’de b
» Esin Kara’dan huzurevi
» Kalaycı: 24 Haziran’da
» 'İstanbul 'evet' dediyse
»  Bayramın ilk günü yur
»  Meclis yeni döneme haz
» "24 Haziran ikinci bayram
» Erdoğan: Bürokratik oli
» Mustafa Kalaycı'dan PKK
»  AK Parti Konya Teşkilat
»  Angı: Bu şehir AK Part
» "Bizim birliğimizi, kard
» Angı: 24 Haziran ikinci
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Erdoğan KONTV'de konuş
» Erdoğan: 24 Haziran sır
» Kalaycı: Vekil imam ve m
» Erdoğan: Terör örgütl
»  AK Parti'den Güneydoğu
» Propaganda serbestliği v
» "Konya bu konuda ciddi me
» Erdoğan büyüme rakamla
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» 'Dijital tarım ile çift
» Fatih Satılmış: Cumhur
» "24 Haziran seçimlerinde
» Seçimlere iki hafta kald
» "Gönül coğrafyamız T
» Tahir Akyürek: Türkiye
» 'Cumhurbaşkanlığında
»  Halk her şeyin farkınd
» Devlet Bahçeli: Türk ma
» Başbakan Yıldırım: G
» İçişleri Bakanı Soylu
» Konya'da karne sevinci
» "Konya yine rekor düzeyd
» Erdoğan: Sincar, Kandil,
»  Öğrenci affına ilişk
»  Bahçeli Konya'da konuş
» "Türkiye ile uğraşan
» Konya'da 24 Haziran için
» Kalaycı: Esnafın vergi
» Cumhuriyet Saadet Partisi
» "Bu ülkede hiç kimse ay
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Gümrük ve sınır kapı
» Yurt dışı oylarına ü
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com