Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Sayıştay Başkanı Baş’tan Başkan Altay’a ziyaret      Çaldıkları çeklerin parasıyla tatile gitmişler      Konya'da direksiyon başında kalp krizi geçiren sürücü hayatını kaybetti      Devletin kasasına ÖTV'den 164 milyar lira girecek      Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ellerini ovuşturanlar hüsrana uğradı      Konya'da kaza anı!      Salih Akkaya muhtarlarla buluştu      Başkan Altay: Milletimizden güç alıyoruz      Rıza Hoca'dan oyuncularına uyarılar      Başkan Altay: Yönetim anlayışımızda muhtarlarımızın yeri ayrı      Konya'da otomobilden çanta hırsızlığı!      Konya’da erkek cesedi bulundu      Konya'da otomobil devrildi: 1 ölü, 3 yaralı      Hayvan hakları talimatı: Yasa hâlâ neyi bekliyor? Bir an önce çıkartın      Suudi Prens'in yardımcısı, Kaşıkçı'dan saatler önce konsolosluğa girmiş      Beyşehir Belediyesi’nden parka kitap ve oyuncak kumbarası      "Çevre Etiketi" dönemi başladı      Karatay Hobi Bahçelerinde kura heyecanı      AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş Konya'ya geliyor      Ev yemeklerini seven oğlak kaşıkla besleniyor     

Ramazan Yaşar'dan çağrı! "Herkesi Cumhurbaşkanımızın etrafında kenetlenmeye davet ediyorum"

02.05.2018
  
 
AK Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Ramazan Yaşar düzenlediği basın toplantısında 24 Haziran'da yapılacak seçimlerin önemine dikkat çekti. Yaşar "Türkiye’yi 2023 hedeflerine taşıyacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimi yapılacak. Öncelikle bu seçimlerin tüm insanlığa, Müslümanlara, Türkiye’ye, milletimize ve Konya’mıza hayırlı olmasını diliyorum. Seçim sonucunun da şimdiden dünya ve Türkiye için barış ve kardeşlik getirmesini umut ediyorum" dedi.

İslam Dünyasının savaşların kasıp kavurduğu bir süreç yaşadığını ifade eden Yaşar, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

"Tüm bu savaşların planlayıcısı ve uygulayıcısı olan emperyalistlerin ayağına diken batmıyorken, iç savaş batağına sapladıkları İslam ülkelerinde kan gövdeyi götürüyor. Çocuklar, kadınlar, yaşlılar, siviller evlerinden ediliyor. Milyonlarca Müslüman vatanlarından koparılıp sürgüne gönderiliyor. Gidecek takati olmayanlar, uyumak için uzandıkları yataklardan cenazeleri battaniyelere sarılıp mezarlıklara götürülüyor. 24 saat cami önlerinden veya bombalanmış binaların enkazından cenazeler kaldırılıyor. Buna dur diyecek bir ülke, bir lider yok mu? Dünya buna daha ne kadar seyirci kalacak? İslam ülkeleri buna daha ne kadar sessiz kalacak? 
İslam Dünyası, Osmanlı Devleti’nin tarih sahnesinden çekilmesinden sonra en zor dönemlerinden birini yaşıyor. Müslümanlar kimi yerde zulüm altında inim inim inliyor, kimi yerde de birbirini öldürüyor. İslam ülkeleri adı konulmamış bir işgal altında. Kudüs işgal altında. Bağdat, Şam, Trablus kan gölü… İngiltere ve Amerika’dan gönderilen adını daha önce duymadığımız insanlar, İslam ülkelerinin başkentlerinde Hükümet ve Devlet Başkanlığı Saraylarına tepeden iniyorlar. Halktan ve manevi değerlerimizden uzak bu kişilerin yönettiği Başkentler, maalesef millete değil emperyalizme hizmet ediyorlar. ABD, İngiltere ve Rusya’nın İslam coğrafyasındaki planlarının uygulayıcısı, stratejilerinin maşası, zulümlerinin de  cellatlığını yapıyorlar! 
Bir ülke istisna…Türkiye… Bir lider istisna…Recep Tayyip Erdoğan…"

2003 yılının dünya ve Türkiye için tarihi bir dönüm noktası olduğunu ifade eden Yaşar, milletimizin sandıkta yaptığı devrimle Türkiye’nin yönetimini siyasi hayatına yeni başlamış olan AK Parti’ye teslim ettiğini, AK Parti’nin lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın da yeni dönemin mimarı olarak Türk siyasi hayatına damga vurduğunu kaydetti. Yaşar, Türkiye'nin AK Parti ve lideri Erdoğan önderliğinde dünyaya açık bir meydan okumada bulunduğunu ifade etti. Ramazan Yaşar "İMF ve Dünya Bankası’nın kapısında bekleyen, memur maaşlarını ödeyemeyen, bankaları soyulmuş, ekonomisi ABD tarafından gönderilen kişiler tarafından yönetilen Türkiye, bugün bir anda dünyadaki güç dengelerini değiştirecek noktaya gelmiştir" dedi.
 
Yaşar şöyle devam etti:

"Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın bize biçtiği rollerin farkındayız. Emperyalizmin bize biçtiği rollerin de farkındayız. Bu emperyal güçlere ve maşalarına, piyonlarına, Truva Atlarına karşı verilen mücadelede Türkiye’yi 15 yıldır yöneten AK Parti ve Lideri Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği başarıyı tüm dünya hayret ve gıpta ile izlemektedir. İzlemeye de devam edecektir… Bu yolda ve bu mücadelede en önemli gücümüz, Hükümetimizin ve Cumhurbaşkanımızın elini güçlendiren en etkili silahımız 'milli birlik ve beraberliğimizdir.' Ülkemizin ve halkımızın birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarını korumak ve güçlendirmek asli görevimizdir. Bunun için çalışmayı bir görev biliyoruz. Dün bu bilinçle çalıştık, yarın da bu misyonla çalışmaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın… Bugün karşı karşıya olduğumuz terör sorununa, insanlarımız arasına etnik köken üzerinden sokulmak istenen ayırımcılığa karşı; ülkemizin birlik ve beraberliğini savunmak, boynumuzun borcudur. Çocuklarımıza bırakacağımız en değerli miras, birlik ve beraberlik içinde, huzur ve refahın olduğu, dini ve milli kimliğimizin korunduğu, büyük ve güçlü bir Türkiye olacaktır.  Ülkemiz tarihi bir dönemden geçiyor. Mirasını devraldığımız Osmanlının varisi olmak kolay değildir. Bu mirası korumak ve bu misyonu daha ileri taşımak da kolay değildir. Etrafımızda ve içimizde, ülkemize ve insanımıza karşı kurulan tüm tuzakların hedefinde kutlu davamız ve kadim kardeşlik mirasımız vardır. Dün 7 düvelin saldırıları nasıl başarıyla savuşturulduysa, devlet ve millet olarak, bugün karşı karşıya olduğumuz saldırıları da savuşturacak güce, iradeye, birlik ve beraberliğe sahibiz. Etnik, dini ve mezhebi kökeni ne olursa olsun; bin yıldır Anadolu toprakları üzerinde birlikte yaşamayı başarmış milletimiz; kıyamete kadar bu birlikteliği korumaya devam edecektir. Bu topraklar üzerinde Türk vardır, Kürt vardır, Arap, Laz, Çerkez vardır. Ancak altında toplandıkları çatının adı Türkiye’dir. Biz, devletimizin ve milletimizin yanında birlik, beraberlik ve kardeşlikten yana tarafız. Biz Fatih’in de, Selahaddin Eyyubi’nin de torunlarıyız. Onların mirası mirasımız, davası davamız, misyonu misyonumuzdur. Fatih’in ve Selahaddin’in torunlarının kanı üzerinden emperyalizme hizmet edenler kirli emellerine asla ulaşamayacaklardır. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun, 11 Kasım 1992’de meclis kürsüsünden yaptığı konuşmadan bir alıntı yapmak istiyorum; “Türkçe konuşanı, Kürtçe konuşanı ile hepimiz kardeşiz. İslam’ın tevhit ilkesi etrafında insan haklarından taviz vermeden, birlik ve kardeşliğimiz korunmalıdır. Emperyalistlerin Türkiye’yi bölme ve parçalama politikalarına alet olmayız, olmamalıyız.” 

Bu topraklara ayrılık tohumu ekenlerin kirli emellerine asla ulaşamayacağını ifade eden AK Parti Konya Milletvekil Aday Adayı Ramazan Yaşar, şehit kanıyla yoğrulmuş topraklardan kimsenin bir çakıl taşı koparamayacağını, bu milletin buna asla izin vermeyeceğini kaydetti. Yaşar "İşte 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi; bize dışardan biçilen rolleri elimizin tersiyle geri çevirme günüdür. 3 Kasım 2002’de başlayan sandık zaferlerine bir yenisini eklemek için yola çıkmış bulunuyoruz. Kendine hayrı olmayan muhalefet partilerinden bu ülkeye hayır geleceğini beklemek beyhude bir bekleyiştir. AK Parti, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçiminde elde edeceği zaferle dünyaya yeni bir meydan okumada bulunacaktır. Bu meydan okumada herkesi liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve AK Parti etrafında kenetlenmeye davet ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçiminde Konya’dan aday adayı oldum. Allah, hayr olanı nasip etsin" dedi. 
 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Başkan Altay: Milletimiz
» AK Parti Genel Başkan Ve
» AK Parti’nin aday krite
» Başkan Erdoğan'dan Amer
»  MHP'den teşkilatlara "p
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Erdoğan'dan EYT açıkla
»  MHP’den çiftçinin te
» "FETÖ ile gerçek anlamd
»  Meclis, Karayolları Tra
»  MHP'den kritik adım: Af
» Erdoğan'dan İş Bankas
» 2023 Eğitim Vizyonu 23 E
»  Yerel seçimlere iki kol
» Erdoğan: Münbiç'te ger
»  Hasan Angı: Ulaşmadı
» Hasan Angı: Geleceği d
» Beyşehir'de Danışma Me
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti Cihanbeyli'de da
» Ahmet Sorgun: Ekonomik bi
» Bahçeli: Uzman çavuşla
» Ak Parti'den ittifak aç
» Erdoğan'dan CHP'ye sert
»  İttifakta hassas çalı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» CHP Konya Milletvekili Ab
»  "Bu topraklarda terörü
» İşte Erdoğan’ın Mer
»  Halil Etyemez ve Toru es
» Erdoğan: Hedefimiz Sinca
» TBMM İçtüzüğü deği
»  AK Parti’nin aday krit
» 'Beklenen bahar havası
»  AK Parti Genel Başkan Y
» Erdoğan: PKK'nın Almany
»  AK Parti ile MHP arasın
»  AK Parti’den af teklif
» Orhan Erdem'den Akşehir'
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "Konya savunma sanayinin
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "İç tüzük Cumhurbaşk
» Bahçeli: ABD'nin amacı
» Oktay: Geleneği olmayan
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Ak Parti her seçim bölg
»  İdlib mutabakatını d
» AK Partili Özboyacı : B
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'den "tebdili kı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  İttifakta tek aday form
» Adnan Menderes idamının
» İdlib için silahsız b
» Abdullah Ağralı: Şehir
»  Erdoğan ile Putin'in "S
» Erdoğan'dan Ermenilere Y
» Erdoğan'dan sert sözler
» Leyla Şahin Usta'dan KON
»  Cumhurbaşkanı Recep Ta
» AK Parti’den ‘tele’
» "Türkiye yeni yönetim s
»  "100 günlük eylem plan
» Hasan Angı: Devir artık
»  Yeni yönetim milat olac
» "Milletimiz yönetimde s
»  MEB eğitim öğretim is
» Erdoğan'dan Ertuğrul Ga
» "Ekonomimiz üzerinden ya
» AK Parti-MHP ittifakı ye
» Cumhurbaşkanlığı Söz
» Ahmet Sorgun: Allah bir k
» Türkiye Cumhurbaşkanı
»  Tahran'daki tarihi zirve
» AK Parti Konya İl Teşk
» Kırgızistan’a 130 ki
»  Özhaseki'den AK Parti'n
» Erdoğan: Kendi para biri
» Erdoğan'dan yargı mensu
»  "Belediye başkanının
» Erdoğan: Kırgızistan i
» "Konya’yı en iyi şeki
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan'dan dikkat çeke
» Mevlüt Çavuşoğlu: Kov
» İçişleri Bakanı Soylu
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com