Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Irak'ın kuzeyinde 7 terörist etkisiz hale getirildi      YHT kazasında flaş gelişme!      Bayraktar Deniz Kuvvetleri için uçmaya başladı      MEB, "LGS raporu" hazırladı      İçişleri Bakanı Soylu: ABD beslediği adamlarla bizi yıldırabileceğini düşündü      Sanayi üretimi ekimde bir önceki aya göre azaldı      TSK'nın göz bebeği MPT-55, yurt dışına göz kırpıyor      Hafız kızlar Konya'yı gururlandırdı! Çin'deki robot yarışmasında ödül aldılar      Cahit Turhan'dan Konya raylı sistemi açıklaması      Hulusi Akar: Terör örgütünde ciddi kırılmalar meydana geldi      Mevlana'nın "Mesnevi"si 26 dilde hoşgörüye çağırıyor      Bir tıkla zenginlik hedefleyenlerin mesleği: Youtuberlık      Mini Ada’ya 3 bini aşkın kişiden 'geçmiş olsun' ziyareti      Terör örgütü PKK'ya kış darbesi!      Abdurrahman Büyükkörükçü: Günde 50 dakikanı Allah’a ayır      Fatih Çıtlak: Hz. Mevlana’nın sözleri yanlış yorumlanıyor      Meram'da esnafa kira zammı yok      Etyemez: Kangren haline gelen sorunları çözdük      Leyla Şahin Usta: Güzel yarınlar inşa edeceğiz      Konya'daki aday tanıtım toplantısı iptal! Erdoğan tüm ilçeleri aynı anda açıklayacak     

Ramazan Yaşar'dan çağrı! "Herkesi Cumhurbaşkanımızın etrafında kenetlenmeye davet ediyorum"

02.05.2018
  
 
AK Parti Konya Milletvekili Aday Adayı Ramazan Yaşar düzenlediği basın toplantısında 24 Haziran'da yapılacak seçimlerin önemine dikkat çekti. Yaşar "Türkiye’yi 2023 hedeflerine taşıyacak Cumhurbaşkanı ve Milletvekilliği seçimi yapılacak. Öncelikle bu seçimlerin tüm insanlığa, Müslümanlara, Türkiye’ye, milletimize ve Konya’mıza hayırlı olmasını diliyorum. Seçim sonucunun da şimdiden dünya ve Türkiye için barış ve kardeşlik getirmesini umut ediyorum" dedi.

İslam Dünyasının savaşların kasıp kavurduğu bir süreç yaşadığını ifade eden Yaşar, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

"Tüm bu savaşların planlayıcısı ve uygulayıcısı olan emperyalistlerin ayağına diken batmıyorken, iç savaş batağına sapladıkları İslam ülkelerinde kan gövdeyi götürüyor. Çocuklar, kadınlar, yaşlılar, siviller evlerinden ediliyor. Milyonlarca Müslüman vatanlarından koparılıp sürgüne gönderiliyor. Gidecek takati olmayanlar, uyumak için uzandıkları yataklardan cenazeleri battaniyelere sarılıp mezarlıklara götürülüyor. 24 saat cami önlerinden veya bombalanmış binaların enkazından cenazeler kaldırılıyor. Buna dur diyecek bir ülke, bir lider yok mu? Dünya buna daha ne kadar seyirci kalacak? İslam ülkeleri buna daha ne kadar sessiz kalacak? 
İslam Dünyası, Osmanlı Devleti’nin tarih sahnesinden çekilmesinden sonra en zor dönemlerinden birini yaşıyor. Müslümanlar kimi yerde zulüm altında inim inim inliyor, kimi yerde de birbirini öldürüyor. İslam ülkeleri adı konulmamış bir işgal altında. Kudüs işgal altında. Bağdat, Şam, Trablus kan gölü… İngiltere ve Amerika’dan gönderilen adını daha önce duymadığımız insanlar, İslam ülkelerinin başkentlerinde Hükümet ve Devlet Başkanlığı Saraylarına tepeden iniyorlar. Halktan ve manevi değerlerimizden uzak bu kişilerin yönettiği Başkentler, maalesef millete değil emperyalizme hizmet ediyorlar. ABD, İngiltere ve Rusya’nın İslam coğrafyasındaki planlarının uygulayıcısı, stratejilerinin maşası, zulümlerinin de  cellatlığını yapıyorlar! 
Bir ülke istisna…Türkiye… Bir lider istisna…Recep Tayyip Erdoğan…"

2003 yılının dünya ve Türkiye için tarihi bir dönüm noktası olduğunu ifade eden Yaşar, milletimizin sandıkta yaptığı devrimle Türkiye’nin yönetimini siyasi hayatına yeni başlamış olan AK Parti’ye teslim ettiğini, AK Parti’nin lideri Recep Tayyip Erdoğan'ın da yeni dönemin mimarı olarak Türk siyasi hayatına damga vurduğunu kaydetti. Yaşar, Türkiye'nin AK Parti ve lideri Erdoğan önderliğinde dünyaya açık bir meydan okumada bulunduğunu ifade etti. Ramazan Yaşar "İMF ve Dünya Bankası’nın kapısında bekleyen, memur maaşlarını ödeyemeyen, bankaları soyulmuş, ekonomisi ABD tarafından gönderilen kişiler tarafından yönetilen Türkiye, bugün bir anda dünyadaki güç dengelerini değiştirecek noktaya gelmiştir" dedi.
 
Yaşar şöyle devam etti:

"Üzerinde yaşadığımız coğrafyanın bize biçtiği rollerin farkındayız. Emperyalizmin bize biçtiği rollerin de farkındayız. Bu emperyal güçlere ve maşalarına, piyonlarına, Truva Atlarına karşı verilen mücadelede Türkiye’yi 15 yıldır yöneten AK Parti ve Lideri Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın gösterdiği başarıyı tüm dünya hayret ve gıpta ile izlemektedir. İzlemeye de devam edecektir… Bu yolda ve bu mücadelede en önemli gücümüz, Hükümetimizin ve Cumhurbaşkanımızın elini güçlendiren en etkili silahımız 'milli birlik ve beraberliğimizdir.' Ülkemizin ve halkımızın birlik, beraberlik ve kardeşlik bağlarını korumak ve güçlendirmek asli görevimizdir. Bunun için çalışmayı bir görev biliyoruz. Dün bu bilinçle çalıştık, yarın da bu misyonla çalışmaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın… Bugün karşı karşıya olduğumuz terör sorununa, insanlarımız arasına etnik köken üzerinden sokulmak istenen ayırımcılığa karşı; ülkemizin birlik ve beraberliğini savunmak, boynumuzun borcudur. Çocuklarımıza bırakacağımız en değerli miras, birlik ve beraberlik içinde, huzur ve refahın olduğu, dini ve milli kimliğimizin korunduğu, büyük ve güçlü bir Türkiye olacaktır.  Ülkemiz tarihi bir dönemden geçiyor. Mirasını devraldığımız Osmanlının varisi olmak kolay değildir. Bu mirası korumak ve bu misyonu daha ileri taşımak da kolay değildir. Etrafımızda ve içimizde, ülkemize ve insanımıza karşı kurulan tüm tuzakların hedefinde kutlu davamız ve kadim kardeşlik mirasımız vardır. Dün 7 düvelin saldırıları nasıl başarıyla savuşturulduysa, devlet ve millet olarak, bugün karşı karşıya olduğumuz saldırıları da savuşturacak güce, iradeye, birlik ve beraberliğe sahibiz. Etnik, dini ve mezhebi kökeni ne olursa olsun; bin yıldır Anadolu toprakları üzerinde birlikte yaşamayı başarmış milletimiz; kıyamete kadar bu birlikteliği korumaya devam edecektir. Bu topraklar üzerinde Türk vardır, Kürt vardır, Arap, Laz, Çerkez vardır. Ancak altında toplandıkları çatının adı Türkiye’dir. Biz, devletimizin ve milletimizin yanında birlik, beraberlik ve kardeşlikten yana tarafız. Biz Fatih’in de, Selahaddin Eyyubi’nin de torunlarıyız. Onların mirası mirasımız, davası davamız, misyonu misyonumuzdur. Fatih’in ve Selahaddin’in torunlarının kanı üzerinden emperyalizme hizmet edenler kirli emellerine asla ulaşamayacaklardır. Rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun, 11 Kasım 1992’de meclis kürsüsünden yaptığı konuşmadan bir alıntı yapmak istiyorum; “Türkçe konuşanı, Kürtçe konuşanı ile hepimiz kardeşiz. İslam’ın tevhit ilkesi etrafında insan haklarından taviz vermeden, birlik ve kardeşliğimiz korunmalıdır. Emperyalistlerin Türkiye’yi bölme ve parçalama politikalarına alet olmayız, olmamalıyız.” 

Bu topraklara ayrılık tohumu ekenlerin kirli emellerine asla ulaşamayacağını ifade eden AK Parti Konya Milletvekil Aday Adayı Ramazan Yaşar, şehit kanıyla yoğrulmuş topraklardan kimsenin bir çakıl taşı koparamayacağını, bu milletin buna asla izin vermeyeceğini kaydetti. Yaşar "İşte 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi; bize dışardan biçilen rolleri elimizin tersiyle geri çevirme günüdür. 3 Kasım 2002’de başlayan sandık zaferlerine bir yenisini eklemek için yola çıkmış bulunuyoruz. Kendine hayrı olmayan muhalefet partilerinden bu ülkeye hayır geleceğini beklemek beyhude bir bekleyiştir. AK Parti, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçiminde elde edeceği zaferle dünyaya yeni bir meydan okumada bulunacaktır. Bu meydan okumada herkesi liderimiz, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve AK Parti etrafında kenetlenmeye davet ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, 24 Haziran’da yapılacak olan milletvekilliği seçiminde Konya’dan aday adayı oldum. Allah, hayr olanı nasip etsin" dedi. 
 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
»  MEB, "LGS raporu" hazır
» İçişleri Bakanı Soylu
» Etyemez: Kangren haline g
»  Leyla Şahin Usta: Güze
» Konya'daki aday tanıtım
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Leyla Şahin Usta: "Türk
»  Hasan Angı: Üreten bir
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan: Fırat'ın doğ
»  AK Parti'ye 32 bin adayl
»  Başkan Altay: Hedefimiz
»  Kalaycı medyanın soru
» MHP Genel Başkanı Bahç
» Gülay Samancı: Boş bir
» Bütçe mesaisi başlıyo
» "Sanal ortamda da bir gen
» 'Tek başımıza Türkiye
» Raylı ulaşım sistemler
» AK Parti 14 ilin daha ada
» Güney Amerika'dan dönü
» Ahmet Sorgun TBMM Genel K
»  94 ruhu ile 2023
» Hasan Angı: Hedef 31 il
» AK Partili Mahir Ünal'da
» Uğur İbrahim Altay: Gec
» Leyla Şahin Usta: Konya'
» Bakan Kurum: "Sıfır at
»  Yerel seçimlerde adayl
» Konya'da AK Parti'nin 7 i
»  Yerel seçimlerde aday a
» Çevrenin korunmasına y
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Uzun yıllar Konya'da gö
» Okullarda yeni dönem ba
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Rektör Özçelik’ten
» Adaylar seçim takvimini
» AK Parti 9 büyükşehir,
»  AK Parti'nin açıklanan
» Konya açıklanıyor! Ba
» Ömer Şahin: Hizmet ve g
» ‘Kadına şiddet kırm
»  Cumhur İttifakı ile CH
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'nin belediye ba
» Karabük'e Konyalı başk
» İstanbul, Ankara, İzmir
» MHP Genel Başkanı Bahç
»  AK Parti Genel Merkezi u
» Sıfırdan ittifak
» "Şehirlerimizin 50 yıl
» TOBB ve meslek kuruluşla
» TÜSİAR Seydişehirliler
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Gökhan Tozoğlu: Konya
» Erdoğan: Bu karar bizi b
» Erdoğan adaylar için ta
» İşte listedeki isimler!
» Adalet Bakanı Gül: Ceza
» Bakan Kurum'dan plastik p
»  AK Parti'de temayül yok
»  Rektör Özçelik, STM
» Hasan Angı açıkladı!
» Bakan Murat Kurum: "Dere
» AK Parti teşkilatına ha
» Konyalı iş adamı Karat
»  İşte Konya'da belediye
» AK Parti'den yerel seçim
» İyi Parti Konya İl Baş
» Cumhurbaşkanı Erdoğan,
» Bakan Kurum: "Yüksek bin
» Hasan Kılca Karatay Bele
» Erdoğan: Üç dönem ba
» AK Parti'den kritik 'af'
» AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti’de son gün
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  Başkan Erdoğan: 7 şeh
» Meclis'in yoğun mesaisi!
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Veli Tolu Karatay Belediy
» Trump’la masada 7 günd
» Cumhurbaşkanı Yardımc
» AK Parti'den bir ilke imz
» AK Parti 18 Kasım'da top
» CHP'li Öztürk Yılmaz:
» Kritik tarih! 18 Kasım'd
» "Konya davanın kalesi ve
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com