Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Irak'ın kuzeyinde 7 terörist etkisiz hale getirildi      YHT kazasında flaş gelişme!      Bayraktar Deniz Kuvvetleri için uçmaya başladı      MEB, "LGS raporu" hazırladı      İçişleri Bakanı Soylu: ABD beslediği adamlarla bizi yıldırabileceğini düşündü      Sanayi üretimi ekimde bir önceki aya göre azaldı      TSK'nın göz bebeği MPT-55, yurt dışına göz kırpıyor      Hafız kızlar Konya'yı gururlandırdı! Çin'deki robot yarışmasında ödül aldılar      Cahit Turhan'dan Konya raylı sistemi açıklaması      Hulusi Akar: Terör örgütünde ciddi kırılmalar meydana geldi      Mevlana'nın "Mesnevi"si 26 dilde hoşgörüye çağırıyor      Bir tıkla zenginlik hedefleyenlerin mesleği: Youtuberlık      Mini Ada’ya 3 bini aşkın kişiden 'geçmiş olsun' ziyareti      Terör örgütü PKK'ya kış darbesi!      Abdurrahman Büyükkörükçü: Günde 50 dakikanı Allah’a ayır      Fatih Çıtlak: Hz. Mevlana’nın sözleri yanlış yorumlanıyor      Meram'da esnafa kira zammı yok      Etyemez: Kangren haline gelen sorunları çözdük      Leyla Şahin Usta: Güzel yarınlar inşa edeceğiz      Konya'daki aday tanıtım toplantısı iptal! Erdoğan tüm ilçeleri aynı anda açıklayacak     

Celil Çalış'ın ziyaretleri sürüyor

09.05.2018
  
 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Aday Adayı Celil Çalış, MHP İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek partililerle buluşmaya devam ediyor.

Gerek Devlet Su İşleri'ndeki kamu görevinde gerekse Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şube Başkanlığı sürecinde Konya tarımına verdiği katkılardan dolayı Celil Çalış, teşkilatlarda yoğun ilgiyle karşılanıyor.

Tarım sektörü ve çiftçiler tarafından "Toprağın Adamı" olarak nitelendirilen MHP Konya Milletvekili Aday Adayı Celil Çalış, "Asil milletimizin her emeği geleceğimizdir" anlayışı içinde tarım kesiminin Ankara'da sesi olacağını belirtti. "MHP alın teri ile çalışan insanların temsilcisi ve sesidir" diyen Çalış, "Bu anlamda bilgi ve tecrübelerimi partim ve ailem olan MHP çatısı altında merkez siyasete taşıma kararı aldım. Konya'nın potansiyelini ve bu potansiyel içinde nelere ihtiyaç duyduğunu çok iyi analiz ettim. Biz MHP’nin tarıma olan bakışını, hem Sayın Devlet Bahçeli’nin götürmüş olduğumuz raporlara verdiği önemi bilerek topluma önemli derecede hizmet edeceğiz. Sadece tarım sektörü ve çiftçi kesiminin değil ekonomiden-turizme çalışmalarımız mevcut. İnşallah teşkilatlarımızın ve Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin teveccühü ile Meclis'e gittiğimiz takdirde bu tecrübelerimizi karar alma merciinde de kullanmak istiyoruz. Çünkü zaman oturma değil hizmet zamanı. Yeniden varoluş mücadelesi içinde girmişken ülkemizi Kızıl Elma ideali doğrultusunda güçlü ve müreffeh kılmak hepimizin sorumluluğudur. Tek düşüncem Yeni Kapı Ruhu'yla başlayan milli birlik ruhu içinde ülkeme hizmettir. Hakk'ın yanında milletin yanında olan MHP'yi güçlü şekilde temsil etmek, Büyük Türkiye'nin inşasına katkı sunmak temel hedefimdir. Cenab-ı Allah inşallah şehitlerimizin kanlarıyla sulanmış bu topraklarda hizmet etmeyi nasip eder" dedi.
 
CUMHUR İTTİFAKI BÜYÜK TEVECCÜH GÖRDÜ 
İlçe teşkilatları ziyaretinde 15 Temmuz hain darbe girişimine de değinen Çalış, şu değerlendirmede bulundu: "Ülkemiz, 24 Haziran’da geleceğine mühür vuracağı önemli bir seçime gidiyor. İstikrar, istikbal ve istiklalimiz için 16 Nisan 2017'de Türk Milleti'nin "Evet" dediği Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin tam anlamıyla hayata geçeceği seçim olacak 24 Haziran. Büyük Türkiye'nin anahtarı olacak 24 Haziran'da Türk Milletimiz önemli bir karar verecek. 15 Temmuz Hain darbe girişiminin yaşandığı andan itibaren başlayan Milli Birlik Ruhu bir kez daha sandıktan kendini göstereceğinden ve milletin aklı olan Cumhur İttifakı'nın milletimiz tarafından büyük teveccüh göreceğine gönülden inanıyorum. Bin yıllık Türk-İslam diyarı olan ülkemizi bölmek, parçalamak isteyenler ve onların şer emelleri doğrultusunda siyasi yapanlara karşı Şerefli Türk Milleti, şerefsiz mihrakların hakkından gelecektir. Bundan sonra yapılması gereken yeni hükümet sistemiyle birlikte güçlü Türkiye'yi inşa etmek olacaktır."
 
TEŞKİLATLARDAN BAŞARI DİLEĞİ 
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren ilçe teşkilatları da ülkeye hizmet yolunda milletvekili aday adayı olan Celil Çalış'a başarılar dileyerek, "Yıllarca kamuda göstermiş olduğu başarıyı, dürüstlüğü, hizmet anlayışını ‘Halka hizmet Hakk'a’ hizmettir düsturu ile devam ettireceğine inanıyoruz. Ülkemize ve nezih ve necip milletimize yakışır şekilde milletvekilliği görevini yapacağına olan güven ve itimadımız tamdır. Kendisi bugüne kadar tarımın sesi olmuştur, sorunlarımızı, sıkıntılarımız raporlar halinde ilgili birimlere taşımıştır. Bu yüzden kendisine toprağın adamı diyoruz. Bundan sonrada aynı anlayış içinde çalışacağından kuşkumuz yok" ifadelerini kullandılar.
 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
»  MEB, "LGS raporu" hazır
» İçişleri Bakanı Soylu
» Etyemez: Kangren haline g
»  Leyla Şahin Usta: Güze
» Konya'daki aday tanıtım
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Leyla Şahin Usta: "Türk
»  Hasan Angı: Üreten bir
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan: Fırat'ın doğ
»  AK Parti'ye 32 bin adayl
»  Başkan Altay: Hedefimiz
»  Kalaycı medyanın soru
» MHP Genel Başkanı Bahç
» Gülay Samancı: Boş bir
» Bütçe mesaisi başlıyo
» "Sanal ortamda da bir gen
» 'Tek başımıza Türkiye
» Raylı ulaşım sistemler
» AK Parti 14 ilin daha ada
» Güney Amerika'dan dönü
» Ahmet Sorgun TBMM Genel K
»  94 ruhu ile 2023
» Hasan Angı: Hedef 31 il
» AK Partili Mahir Ünal'da
» Uğur İbrahim Altay: Gec
» Leyla Şahin Usta: Konya'
» Bakan Kurum: "Sıfır at
»  Yerel seçimlerde adayl
» Konya'da AK Parti'nin 7 i
»  Yerel seçimlerde aday a
» Çevrenin korunmasına y
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Uzun yıllar Konya'da gö
» Okullarda yeni dönem ba
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Rektör Özçelik’ten
» Adaylar seçim takvimini
» AK Parti 9 büyükşehir,
»  AK Parti'nin açıklanan
» Konya açıklanıyor! Ba
» Ömer Şahin: Hizmet ve g
» ‘Kadına şiddet kırm
»  Cumhur İttifakı ile CH
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'nin belediye ba
» Karabük'e Konyalı başk
» İstanbul, Ankara, İzmir
» MHP Genel Başkanı Bahç
»  AK Parti Genel Merkezi u
» Sıfırdan ittifak
» "Şehirlerimizin 50 yıl
» TOBB ve meslek kuruluşla
» TÜSİAR Seydişehirliler
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Gökhan Tozoğlu: Konya
» Erdoğan: Bu karar bizi b
» Erdoğan adaylar için ta
» İşte listedeki isimler!
» Adalet Bakanı Gül: Ceza
» Bakan Kurum'dan plastik p
»  AK Parti'de temayül yok
»  Rektör Özçelik, STM
» Hasan Angı açıkladı!
» Bakan Murat Kurum: "Dere
» AK Parti teşkilatına ha
» Konyalı iş adamı Karat
»  İşte Konya'da belediye
» AK Parti'den yerel seçim
» İyi Parti Konya İl Baş
» Cumhurbaşkanı Erdoğan,
» Bakan Kurum: "Yüksek bin
» Hasan Kılca Karatay Bele
» Erdoğan: Üç dönem ba
» AK Parti'den kritik 'af'
» AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti’de son gün
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  Başkan Erdoğan: 7 şeh
» Meclis'in yoğun mesaisi!
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Veli Tolu Karatay Belediy
» Trump’la masada 7 günd
» Cumhurbaşkanı Yardımc
» AK Parti'den bir ilke imz
» AK Parti 18 Kasım'da top
» CHP'li Öztürk Yılmaz:
» Kritik tarih! 18 Kasım'd
» "Konya davanın kalesi ve
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com