Konyada ek iş imkanları shrink makinası
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Kulu'da yoğun yağış! 1,5 metreyi bulan su baskınları      Güneş gözlüğüne 5 yılda 629 milyon dolar harcadık      Muharrem Karabacak: Filistin Türkiye'yi bekliyor      İsrail'in katliamı Gazzeli Süleyman'ı yasa boğdu      Konyaspor'un vazgeçilmezi!      Başkan Pekyatırmacı gençlerle iftarda buluştu      İşte AK Parti'nin Konya Milletvekili Adayları      İşte il il Ak Parti'nin adayları      Konya'dan 5 AK Parti Milletvekili liste dışı kaldı      Milletvekili kesin aday listeleri 30 Mayıs'ta ilan edilecek      Konyaspor UEFA Lisansı almaya hak kazandı      Hasan Angı'dan liste açıklaması      CHP toz duman! Listeye isyan, Konya’ya hakaret      Beyannameyi Erdoğan açıklayacak! Ekonomik seferberlik      MEB'den iki önemli değişiklik! Paralı yatılı kalkıyor, burs her ay verilecek      Seçmen kütükleri yarın kesinleştirilecek      Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Bosna Hersek ziyareti manşetlerde      Cihanbeyli'de iftar vaktinde yolda olanlara iftariyelik dağıtılıyor      MEB'den isteyen özel okullara 'Arapça' öğretim programı      Milletvekili aday listelerinde bugün son gün     

Celil Çalış'ın ziyaretleri sürüyor

09.05.2018
  
 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Aday Adayı Celil Çalış, MHP İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek partililerle buluşmaya devam ediyor.

Gerek Devlet Su İşleri'ndeki kamu görevinde gerekse Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şube Başkanlığı sürecinde Konya tarımına verdiği katkılardan dolayı Celil Çalış, teşkilatlarda yoğun ilgiyle karşılanıyor.

Tarım sektörü ve çiftçiler tarafından "Toprağın Adamı" olarak nitelendirilen MHP Konya Milletvekili Aday Adayı Celil Çalış, "Asil milletimizin her emeği geleceğimizdir" anlayışı içinde tarım kesiminin Ankara'da sesi olacağını belirtti. "MHP alın teri ile çalışan insanların temsilcisi ve sesidir" diyen Çalış, "Bu anlamda bilgi ve tecrübelerimi partim ve ailem olan MHP çatısı altında merkez siyasete taşıma kararı aldım. Konya'nın potansiyelini ve bu potansiyel içinde nelere ihtiyaç duyduğunu çok iyi analiz ettim. Biz MHP’nin tarıma olan bakışını, hem Sayın Devlet Bahçeli’nin götürmüş olduğumuz raporlara verdiği önemi bilerek topluma önemli derecede hizmet edeceğiz. Sadece tarım sektörü ve çiftçi kesiminin değil ekonomiden-turizme çalışmalarımız mevcut. İnşallah teşkilatlarımızın ve Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin teveccühü ile Meclis'e gittiğimiz takdirde bu tecrübelerimizi karar alma merciinde de kullanmak istiyoruz. Çünkü zaman oturma değil hizmet zamanı. Yeniden varoluş mücadelesi içinde girmişken ülkemizi Kızıl Elma ideali doğrultusunda güçlü ve müreffeh kılmak hepimizin sorumluluğudur. Tek düşüncem Yeni Kapı Ruhu'yla başlayan milli birlik ruhu içinde ülkeme hizmettir. Hakk'ın yanında milletin yanında olan MHP'yi güçlü şekilde temsil etmek, Büyük Türkiye'nin inşasına katkı sunmak temel hedefimdir. Cenab-ı Allah inşallah şehitlerimizin kanlarıyla sulanmış bu topraklarda hizmet etmeyi nasip eder" dedi.
 
CUMHUR İTTİFAKI BÜYÜK TEVECCÜH GÖRDÜ 
İlçe teşkilatları ziyaretinde 15 Temmuz hain darbe girişimine de değinen Çalış, şu değerlendirmede bulundu: "Ülkemiz, 24 Haziran’da geleceğine mühür vuracağı önemli bir seçime gidiyor. İstikrar, istikbal ve istiklalimiz için 16 Nisan 2017'de Türk Milleti'nin "Evet" dediği Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin tam anlamıyla hayata geçeceği seçim olacak 24 Haziran. Büyük Türkiye'nin anahtarı olacak 24 Haziran'da Türk Milletimiz önemli bir karar verecek. 15 Temmuz Hain darbe girişiminin yaşandığı andan itibaren başlayan Milli Birlik Ruhu bir kez daha sandıktan kendini göstereceğinden ve milletin aklı olan Cumhur İttifakı'nın milletimiz tarafından büyük teveccüh göreceğine gönülden inanıyorum. Bin yıllık Türk-İslam diyarı olan ülkemizi bölmek, parçalamak isteyenler ve onların şer emelleri doğrultusunda siyasi yapanlara karşı Şerefli Türk Milleti, şerefsiz mihrakların hakkından gelecektir. Bundan sonra yapılması gereken yeni hükümet sistemiyle birlikte güçlü Türkiye'yi inşa etmek olacaktır."
 
TEŞKİLATLARDAN BAŞARI DİLEĞİ 
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren ilçe teşkilatları da ülkeye hizmet yolunda milletvekili aday adayı olan Celil Çalış'a başarılar dileyerek, "Yıllarca kamuda göstermiş olduğu başarıyı, dürüstlüğü, hizmet anlayışını ‘Halka hizmet Hakk'a’ hizmettir düsturu ile devam ettireceğine inanıyoruz. Ülkemize ve nezih ve necip milletimize yakışır şekilde milletvekilliği görevini yapacağına olan güven ve itimadımız tamdır. Kendisi bugüne kadar tarımın sesi olmuştur, sorunlarımızı, sıkıntılarımız raporlar halinde ilgili birimlere taşımıştır. Bu yüzden kendisine toprağın adamı diyoruz. Bundan sonrada aynı anlayış içinde çalışacağından kuşkumuz yok" ifadelerini kullandılar.
 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» İşte AK Parti'nin Konya
» İşte il il Ak Parti'nin
» Konya'dan 5 AK Parti Mill
» Hasan Angı'dan liste aç
» CHP toz duman! Listeye is
» MEB'den iki önemli deği
» Seçmen kütükleri yarı
»  MEB'den isteyen özel ok
»  Milletvekili aday listel
» Başbakan Binali Yıldır
» CHP'de liste depremi! Kon
» Başbakan Yıldırım: Fi
»  Aydın: Vatandaşlarım
» Süt üreticileri sektör
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» YSK'den oy yüzdelerinin
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» "Cumhur İttifakı ile ta
» "Türkiye'nin çıkarlar
» Altın Dokunuşlar sona e
» Erdoğan, seçimde oy pus
» Erdoğan: Bölgede bir s
»  Seyyar sandık için 2 b
» Erdoğan vekil listesini
» Cumhurbaşkanı seçimi k
» Meclis bu hafta tatile gi
» AK Parti Konya İl Kadın
» Başbakan Yıldırım: De
» Edip Yıldız: Hizmete de
» Milyonlarca sürücüye m
»  Çavuşoğlu: Türkiye F
» Mustafa Kalaycı: Cumhur
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» İçişleri Bakanlığın
» “Milli Su Planlanması
» AK Parti milletvekili ada
» AK Parti'nin Selçuklu Be
» "Beyşehir’de başarıy
» "24 Haziran'da milletimiz
» Tarım Bakanı Fakıbaba'
» Erdoğan: Kaybeden Amerik
» Erdoğan'dan Fransızlara
» Celil Çalış'ın ziyare
» 4 sandalyeye 106 aday
» "İsrail yönetiminden ik
» 100 bin imza için son ik
»  Seçmen sorgulama mobil
» "Bu seçim çok daha öne
» "24 Haziran Türkiye'de y
» Erdoğan: Operasyonlarım
»  Celi Çalış: 24 Hazir
» AK Parti Konya Milletveki
» Konya'da 20 yıllık muht
» Konya'da Ak Parti'den muh
» Yıldırım ile Bahçeli,
» Bahçeli'den '100 bin imz
» Ak Parti Konya milletveki
» Uğur İbrahim Altay'dan
» İşte AK Parti'den aday
» Ahmet Sorgun: Aday adayl
» Bahçeli'den 4 partinin i
» Orhan Erdem ilçe ziyaret
» Başvurular sona erdi! İ
» Başbakan Yardımcısı B
»  MHP Karatay İlçe Başk
» YSK, seyyar sandık kurul
» YSK Başkanı Güven: Ope
»  Özaltun, imam-hatipli k
» "Dört benzemezlerin itti
» Ramazan Yaşar'dan çağr
» İşte MHP Konya Milletve
» YSK seçim yasaklarını
» AK Parti’nin seçim str
»  YSK'den cumhurbaşkanı
» Seçim ittifakı için s
»  Cumhurbaşkanı adaylar
»  Doğan: Hizmet aşkıyla
» Milyonları ilgilendiren
» Cumhurbaşkanlığı hima
» Erdoğan'dan bedelli aske
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» Erdoğan Konya örneğini
» 18 yaşında Konya millet
» Ak Parti'de aday adaylı
» Konyalı işadamı Murat
» Selçuklu Belediyesi'nin
» Başbakan Yıldırım'dan
» Siyasi partilerin 'aday a
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Memiş Taşpınar AK Part
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com