Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Sayıştay Başkanı Baş’tan Başkan Altay’a ziyaret      Çaldıkları çeklerin parasıyla tatile gitmişler      Konya'da direksiyon başında kalp krizi geçiren sürücü hayatını kaybetti      Devletin kasasına ÖTV'den 164 milyar lira girecek      Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ellerini ovuşturanlar hüsrana uğradı      Konya'da kaza anı!      Salih Akkaya muhtarlarla buluştu      Başkan Altay: Milletimizden güç alıyoruz      Rıza Hoca'dan oyuncularına uyarılar      Başkan Altay: Yönetim anlayışımızda muhtarlarımızın yeri ayrı      Konya'da otomobilden çanta hırsızlığı!      Konya’da erkek cesedi bulundu      Konya'da otomobil devrildi: 1 ölü, 3 yaralı      Hayvan hakları talimatı: Yasa hâlâ neyi bekliyor? Bir an önce çıkartın      Suudi Prens'in yardımcısı, Kaşıkçı'dan saatler önce konsolosluğa girmiş      Beyşehir Belediyesi’nden parka kitap ve oyuncak kumbarası      "Çevre Etiketi" dönemi başladı      Karatay Hobi Bahçelerinde kura heyecanı      AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş Konya'ya geliyor      Ev yemeklerini seven oğlak kaşıkla besleniyor     

Celil Çalış'ın ziyaretleri sürüyor

09.05.2018
  
 
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Aday Adayı Celil Çalış, MHP İlçe Teşkilatlarını ziyaret ederek partililerle buluşmaya devam ediyor.

Gerek Devlet Su İşleri'ndeki kamu görevinde gerekse Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şube Başkanlığı sürecinde Konya tarımına verdiği katkılardan dolayı Celil Çalış, teşkilatlarda yoğun ilgiyle karşılanıyor.

Tarım sektörü ve çiftçiler tarafından "Toprağın Adamı" olarak nitelendirilen MHP Konya Milletvekili Aday Adayı Celil Çalış, "Asil milletimizin her emeği geleceğimizdir" anlayışı içinde tarım kesiminin Ankara'da sesi olacağını belirtti. "MHP alın teri ile çalışan insanların temsilcisi ve sesidir" diyen Çalış, "Bu anlamda bilgi ve tecrübelerimi partim ve ailem olan MHP çatısı altında merkez siyasete taşıma kararı aldım. Konya'nın potansiyelini ve bu potansiyel içinde nelere ihtiyaç duyduğunu çok iyi analiz ettim. Biz MHP’nin tarıma olan bakışını, hem Sayın Devlet Bahçeli’nin götürmüş olduğumuz raporlara verdiği önemi bilerek topluma önemli derecede hizmet edeceğiz. Sadece tarım sektörü ve çiftçi kesiminin değil ekonomiden-turizme çalışmalarımız mevcut. İnşallah teşkilatlarımızın ve Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli'nin teveccühü ile Meclis'e gittiğimiz takdirde bu tecrübelerimizi karar alma merciinde de kullanmak istiyoruz. Çünkü zaman oturma değil hizmet zamanı. Yeniden varoluş mücadelesi içinde girmişken ülkemizi Kızıl Elma ideali doğrultusunda güçlü ve müreffeh kılmak hepimizin sorumluluğudur. Tek düşüncem Yeni Kapı Ruhu'yla başlayan milli birlik ruhu içinde ülkeme hizmettir. Hakk'ın yanında milletin yanında olan MHP'yi güçlü şekilde temsil etmek, Büyük Türkiye'nin inşasına katkı sunmak temel hedefimdir. Cenab-ı Allah inşallah şehitlerimizin kanlarıyla sulanmış bu topraklarda hizmet etmeyi nasip eder" dedi.
 
CUMHUR İTTİFAKI BÜYÜK TEVECCÜH GÖRDÜ 
İlçe teşkilatları ziyaretinde 15 Temmuz hain darbe girişimine de değinen Çalış, şu değerlendirmede bulundu: "Ülkemiz, 24 Haziran’da geleceğine mühür vuracağı önemli bir seçime gidiyor. İstikrar, istikbal ve istiklalimiz için 16 Nisan 2017'de Türk Milleti'nin "Evet" dediği Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin tam anlamıyla hayata geçeceği seçim olacak 24 Haziran. Büyük Türkiye'nin anahtarı olacak 24 Haziran'da Türk Milletimiz önemli bir karar verecek. 15 Temmuz Hain darbe girişiminin yaşandığı andan itibaren başlayan Milli Birlik Ruhu bir kez daha sandıktan kendini göstereceğinden ve milletin aklı olan Cumhur İttifakı'nın milletimiz tarafından büyük teveccüh göreceğine gönülden inanıyorum. Bin yıllık Türk-İslam diyarı olan ülkemizi bölmek, parçalamak isteyenler ve onların şer emelleri doğrultusunda siyasi yapanlara karşı Şerefli Türk Milleti, şerefsiz mihrakların hakkından gelecektir. Bundan sonra yapılması gereken yeni hükümet sistemiyle birlikte güçlü Türkiye'yi inşa etmek olacaktır."
 
TEŞKİLATLARDAN BAŞARI DİLEĞİ 
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren ilçe teşkilatları da ülkeye hizmet yolunda milletvekili aday adayı olan Celil Çalış'a başarılar dileyerek, "Yıllarca kamuda göstermiş olduğu başarıyı, dürüstlüğü, hizmet anlayışını ‘Halka hizmet Hakk'a’ hizmettir düsturu ile devam ettireceğine inanıyoruz. Ülkemize ve nezih ve necip milletimize yakışır şekilde milletvekilliği görevini yapacağına olan güven ve itimadımız tamdır. Kendisi bugüne kadar tarımın sesi olmuştur, sorunlarımızı, sıkıntılarımız raporlar halinde ilgili birimlere taşımıştır. Bu yüzden kendisine toprağın adamı diyoruz. Bundan sonrada aynı anlayış içinde çalışacağından kuşkumuz yok" ifadelerini kullandılar.
 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Başkan Altay: Milletimiz
» AK Parti Genel Başkan Ve
» AK Parti’nin aday krite
» Başkan Erdoğan'dan Amer
»  MHP'den teşkilatlara "p
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Erdoğan'dan EYT açıkla
»  MHP’den çiftçinin te
» "FETÖ ile gerçek anlamd
»  Meclis, Karayolları Tra
»  MHP'den kritik adım: Af
» Erdoğan'dan İş Bankas
» 2023 Eğitim Vizyonu 23 E
»  Yerel seçimlere iki kol
» Erdoğan: Münbiç'te ger
»  Hasan Angı: Ulaşmadı
» Hasan Angı: Geleceği d
» Beyşehir'de Danışma Me
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti Cihanbeyli'de da
» Ahmet Sorgun: Ekonomik bi
» Bahçeli: Uzman çavuşla
» Ak Parti'den ittifak aç
» Erdoğan'dan CHP'ye sert
»  İttifakta hassas çalı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» CHP Konya Milletvekili Ab
»  "Bu topraklarda terörü
» İşte Erdoğan’ın Mer
»  Halil Etyemez ve Toru es
» Erdoğan: Hedefimiz Sinca
» TBMM İçtüzüğü deği
»  AK Parti’nin aday krit
» 'Beklenen bahar havası
»  AK Parti Genel Başkan Y
» Erdoğan: PKK'nın Almany
»  AK Parti ile MHP arasın
»  AK Parti’den af teklif
» Orhan Erdem'den Akşehir'
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "Konya savunma sanayinin
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "İç tüzük Cumhurbaşk
» Bahçeli: ABD'nin amacı
» Oktay: Geleneği olmayan
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Ak Parti her seçim bölg
»  İdlib mutabakatını d
» AK Partili Özboyacı : B
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'den "tebdili kı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  İttifakta tek aday form
» Adnan Menderes idamının
» İdlib için silahsız b
» Abdullah Ağralı: Şehir
»  Erdoğan ile Putin'in "S
» Erdoğan'dan Ermenilere Y
» Erdoğan'dan sert sözler
» Leyla Şahin Usta'dan KON
»  Cumhurbaşkanı Recep Ta
» AK Parti’den ‘tele’
» "Türkiye yeni yönetim s
»  "100 günlük eylem plan
» Hasan Angı: Devir artık
»  Yeni yönetim milat olac
» "Milletimiz yönetimde s
»  MEB eğitim öğretim is
» Erdoğan'dan Ertuğrul Ga
» "Ekonomimiz üzerinden ya
» AK Parti-MHP ittifakı ye
» Cumhurbaşkanlığı Söz
» Ahmet Sorgun: Allah bir k
» Türkiye Cumhurbaşkanı
»  Tahran'daki tarihi zirve
» AK Parti Konya İl Teşk
» Kırgızistan’a 130 ki
»  Özhaseki'den AK Parti'n
» Erdoğan: Kendi para biri
» Erdoğan'dan yargı mensu
»  "Belediye başkanının
» Erdoğan: Kırgızistan i
» "Konya’yı en iyi şeki
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan'dan dikkat çeke
» Mevlüt Çavuşoğlu: Kov
» İçişleri Bakanı Soylu
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com