Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Konya'da korkutan yangın!      AK Parti Konya'dan bin araçlık bayram konvoyu      'Yaslı ada Demokrasi ve Özgürlükler Adası olacak'      Tatilciler dönüş yolunda      Sarıeroğlu: Bu yıl hedef 1 milyon 250 bin işsize iş      Akyürek: 24 Haziran'dan sonra işler daha da hızlanacak      Konya'da trafik kazası: 1'i ağır 2 yaralı      Terör örgütü PKK/KCK uyuşturucudan besleniyor      "Millet Bahçeleri kararı devrim niteliğindedir"      Bakan Ağbal: Bütçe mayısta fazla verdi      Tüyleri diken diken eden şarkı: Memleket Adam      Konya'da iş ve siyaset dünyası buluştu      AK Parti Beyşehir’de bayramlaşma      Esin Kara’dan huzurevi sakinlerine ziyaret      Cebimize giren "bozukluk" 250 milyon liraya dayandı      Başbakan Yardımcısı Bozdağ: Kinlerini rehber edinmiş peşinden gidiyorlar      Kalaycı: 24 Haziran’da tekrar bayram yaşayacağız      'İstanbul 'evet' dediyse Türkiye 'evet' demiştir'      Konya-Antalya yolunda bayram yoğunluğu      İstanbul’da dev miting! Tarihi buluşmadan kareler     

Selçuklu’dan bağış kampanyasına destek

26.05.2018
  
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından seçim çalışmaları için başlatılan ve gerçek kişilerin destek verebildiği bağış kampanyasına Ak Parti Selçuklu Teşkilat üyeleri de katıldı.

Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odası önünde bulunan banka şubelerine kampanyaya destek vermek için bir araya gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun,Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer ve teşkilat üyeleri kampanyaya bağışta bulundular.

Cumhur İttifakı için yek vücut olarak seferberiz

 
AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun Cumhur İttifakına desteğin önemine vurgu yaparak  “ Konya yoğun seçim süreci temposunda. Bu kapsamda da milletin adamına, milletin desteğini göstermek üzere birçok teşkilatlarımız ve bir çok gönüllü kuruluşlarımızda olduğu gibi Selçuklu teşkilatımız da Cumhurbaşkanımızın seçim kampanyasına katkıda bulunmak üzere buradalar hep birlikteyiz. Bu önümüzdeki sürecin çok çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Türkiye çok ciddi kuşatmalar altında tutulmak isteniyor. Buna karşı mücadelemizi yerli ve milli bütün unsurlarla Cumhur İttifakıyla hep beraber yapıyoruz. 24 Haziran günü inşallah iki seçimi birlikte yapacağız. Milletin adamını tekrar milletin başına milletin önüne geçireceğiz. Aynı zamanda milletvekili genel seçimini de birlikte yapacağız bu asrın seçiminde gayretimizde muvaffakiyet Allah’tandır diyoruz. Ben Konya teşkilatlarımıza her zaman güvendim, güveniyorum şehrimize, insanımıza, milletimize her zaman güveniyoruz. Milletimiz ne kendi adamını, Reisi Cumhurbaşkanımızı bugüne kadar yalnız bıraktı ne de o Konya’yı hiçbir zaman sahipsiz, yalnız bırakmadı. İstanbul’da yaşamasaydım Konya’da yaşardım diye samimiyetle bunu ifade etti.  İnşallah 2 Haziran günü Cumhurbaşkanımız öğleden sonra yine Konyamızla buluşacak ve pek çok müjdeyi kendi ağzından dinleyeceğiz. Ben bu hassasiyetleri, gayretleri dolayısıyla Selçuklu İlçe teşkilatımıza, belediye başkanımıza, başkanlarımıza, il teşkilatımıza, kadın ve gençlik kolları başkanlarımıza, bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
24 Haziran seçimlerinin sadece Türkiye için değil tüm insanlık için önemli bir seçim olduğunu ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, konuşmasında şunları söyledi; 

“Bu seçimin ülkemiz ve dünya insanlığı için çok önemli bir seçim olduğunu biliyor ve bu bilinçle hareket ediyoruz. Onun için Sayın Cumhurbaşkanımızı sonuna kadar destekleyeceğiz ve 24 Haziran’a kadar elimizden gelen gayreti göstereceğiz. İnşallah 24 Haziran’da Sayın Cumhurbaşkanımızı çok güçlü bir şekilde yeni sistemle beraber Cumhurbaşkanı olarak köşke göndereceğiz ve onu destekleyecek güçlü bir meclis grubuyla milletvekillerimizi de seçmek istiyoruz. Vatandaşlarımızı 24 Haziran’da Türkiye’ye sahip çıkmaya davet ediyorum. Seçimlerimiz hayırlı olsun bütün vatandaşlarımızın bu süreç içerisinde desteklerini bekliyoruz” 
Cumhurbaşkanımıza desteğimizi vurgulamak için buradayız
 
AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer “ Bugün AK Parti Selçuklu ailesi olarak Cumhurbaşkanımıza 24 Haziran sürecinde destek olmak için bir aradayız. Hepinizin malumu Türkiye son 15 senede çok önemli aşamalardan geçerek bugünlere geldi dolayısıyla bu süreçteki en önemli iki faktörde sayın Cumhurbaşkanımız ve milletimizin ona olan desteği ve güveniydi. Bugün de benzer bir süreç yaşıyoruz 24 Haziran’da AK Parti ailesi olarak sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında olduğumuzu burada bir kere daha gösterme arzusundayız. Bununla birlikte 2 Haziran’da sayın Cumhurbaşkanımız Konya’da olacak tüm Konya’yı da Cumhurbaşkanımızla buluşmaya davet ediyoruz.” dedi.
 
 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» AK Parti Konya'dan bin ar
» 'Yaslı ada Demokrasi ve
»  Akyürek: 24 Haziran'dan
»  Tüyleri diken diken ede
» AK Parti Beyşehir’de b
» Esin Kara’dan huzurevi
» Kalaycı: 24 Haziran’da
» 'İstanbul 'evet' dediyse
»  Bayramın ilk günü yur
»  Meclis yeni döneme haz
» "24 Haziran ikinci bayram
» Erdoğan: Bürokratik oli
» Mustafa Kalaycı'dan PKK
»  AK Parti Konya Teşkilat
»  Angı: Bu şehir AK Part
» "Bizim birliğimizi, kard
» Angı: 24 Haziran ikinci
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Erdoğan KONTV'de konuş
» Erdoğan: 24 Haziran sır
» Kalaycı: Vekil imam ve m
» Erdoğan: Terör örgütl
»  AK Parti'den Güneydoğu
» Propaganda serbestliği v
» "Konya bu konuda ciddi me
» Erdoğan büyüme rakamla
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» 'Dijital tarım ile çift
» Fatih Satılmış: Cumhur
» "24 Haziran seçimlerinde
» Seçimlere iki hafta kald
» "Gönül coğrafyamız T
» Tahir Akyürek: Türkiye
» 'Cumhurbaşkanlığında
»  Halk her şeyin farkınd
» Devlet Bahçeli: Türk ma
» Başbakan Yıldırım: G
» İçişleri Bakanı Soylu
» Konya'da karne sevinci
» "Konya yine rekor düzeyd
» Erdoğan: Sincar, Kandil,
»  Öğrenci affına ilişk
»  Bahçeli Konya'da konuş
» "Türkiye ile uğraşan
» Konya'da 24 Haziran için
» Kalaycı: Esnafın vergi
» Cumhuriyet Saadet Partisi
» "Bu ülkede hiç kimse ay
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Gümrük ve sınır kapı
» Yurt dışı oylarına ü
» "Kandil'e mart ayında ba
» Kalaycı: Çiftçimizin y
» Celil Çalış: Tarımda
» Abdüllatif Şener Konya'
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Mustafa Kalaycı: Atanam
»  Soylu: Kandil bizim içi
» Kalaycı: "Staj ve çıra
» "Emeklilikte yaşa takıl
» İsrail'den Ermeni iddial
» "İsmail Temel Paşanın
» Ahmet Sorgun Çumra'yı z
» Başbakan Yıldırım: FE
» "Kulağı Kandil'de, Pens
» Konya'da tarihi miting!
» Erdoğan'dan Konya'da "
» Hasan Angı’dan teşekk
» Seçmeni tehdit eden Abd
» "Yüzde 55'in üzerinde b
» Tahir Akyürek'in ilçe z
» Hasan Angı'dan mitinge d
» Mustafa Kalaycı KONTV'ye
» Fatih Satılmış seçim
» Oy pusulaları basına g
» Orhan Erdem Akşehir'de v
» Başbakan Yıldırım: Si
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Kesin aday listeleri Resm
» YSK kesin aday listesinde
» Vakit Konya Vakti! AK Par
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Karatay'dan seçim kampan
» Fatih Erbakan, SP’ye oy
» Bahçeli "Yeni Bir Doğu
» Bankamatik memuru bitiyor
» Taşınacak sandıklardak
» Erdoğan'dan İnce'ye tep
» Abdüllatif Şener eleşt
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com