Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Şehit aileleri SOBE'yi gezdi      Meram'da tasarrufun adı; Akıllı Depo Sistemi      Okçu Mahallesinde tüm yatırımlar tamamlandı      MHP’den çiftçinin temel girdilerinden vergi alınmaması için 2 kanun teklifi      Karatay Belediyesi Celaleddin Karatay Gençlik Merkezi gençlerin ilgi odağı oldu      "Konya şanslı bir şehir"      Konya’da seyir halindeki tır yandı      "FETÖ ile gerçek anlamda mücadele sadece bizim dönemimizde yapıldı"      FETÖ itirafçısı Külliye'yi bombalayan pilotun kod adını açıkladı      Görme engelliler ve gazeteciler farkındalık için buluştu      Elektrik faturalarında yeni dönem başlıyor      Erdoğan işareti vermişti! Yüzlerce asker konuşlandı      Vergide yeni dönem! Çalışmalar başladı...      Yapılandırma ilk taksidi için son gün      18 ilde dev operasyon! 36 kişi hakkında gözaltı kararı      İşsizlik rakamları açıklandı      Atlar Konya sokaklarında ‘dörtnala’ koştu!      TESK'ten "mesleki eğitim" vurgusu      Türkiye'den enflasyona karşı ortak mücadele      Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak: Kötü dönemi geride bıraktık     

Selçuklu’dan bağış kampanyasına destek

26.05.2018
  
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından seçim çalışmaları için başlatılan ve gerçek kişilerin destek verebildiği bağış kampanyasına Ak Parti Selçuklu Teşkilat üyeleri de katıldı.

Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odası önünde bulunan banka şubelerine kampanyaya destek vermek için bir araya gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun,Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer ve teşkilat üyeleri kampanyaya bağışta bulundular.

Cumhur İttifakı için yek vücut olarak seferberiz

 
AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun Cumhur İttifakına desteğin önemine vurgu yaparak  “ Konya yoğun seçim süreci temposunda. Bu kapsamda da milletin adamına, milletin desteğini göstermek üzere birçok teşkilatlarımız ve bir çok gönüllü kuruluşlarımızda olduğu gibi Selçuklu teşkilatımız da Cumhurbaşkanımızın seçim kampanyasına katkıda bulunmak üzere buradalar hep birlikteyiz. Bu önümüzdeki sürecin çok çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Türkiye çok ciddi kuşatmalar altında tutulmak isteniyor. Buna karşı mücadelemizi yerli ve milli bütün unsurlarla Cumhur İttifakıyla hep beraber yapıyoruz. 24 Haziran günü inşallah iki seçimi birlikte yapacağız. Milletin adamını tekrar milletin başına milletin önüne geçireceğiz. Aynı zamanda milletvekili genel seçimini de birlikte yapacağız bu asrın seçiminde gayretimizde muvaffakiyet Allah’tandır diyoruz. Ben Konya teşkilatlarımıza her zaman güvendim, güveniyorum şehrimize, insanımıza, milletimize her zaman güveniyoruz. Milletimiz ne kendi adamını, Reisi Cumhurbaşkanımızı bugüne kadar yalnız bıraktı ne de o Konya’yı hiçbir zaman sahipsiz, yalnız bırakmadı. İstanbul’da yaşamasaydım Konya’da yaşardım diye samimiyetle bunu ifade etti.  İnşallah 2 Haziran günü Cumhurbaşkanımız öğleden sonra yine Konyamızla buluşacak ve pek çok müjdeyi kendi ağzından dinleyeceğiz. Ben bu hassasiyetleri, gayretleri dolayısıyla Selçuklu İlçe teşkilatımıza, belediye başkanımıza, başkanlarımıza, il teşkilatımıza, kadın ve gençlik kolları başkanlarımıza, bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
24 Haziran seçimlerinin sadece Türkiye için değil tüm insanlık için önemli bir seçim olduğunu ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, konuşmasında şunları söyledi; 

“Bu seçimin ülkemiz ve dünya insanlığı için çok önemli bir seçim olduğunu biliyor ve bu bilinçle hareket ediyoruz. Onun için Sayın Cumhurbaşkanımızı sonuna kadar destekleyeceğiz ve 24 Haziran’a kadar elimizden gelen gayreti göstereceğiz. İnşallah 24 Haziran’da Sayın Cumhurbaşkanımızı çok güçlü bir şekilde yeni sistemle beraber Cumhurbaşkanı olarak köşke göndereceğiz ve onu destekleyecek güçlü bir meclis grubuyla milletvekillerimizi de seçmek istiyoruz. Vatandaşlarımızı 24 Haziran’da Türkiye’ye sahip çıkmaya davet ediyorum. Seçimlerimiz hayırlı olsun bütün vatandaşlarımızın bu süreç içerisinde desteklerini bekliyoruz” 
Cumhurbaşkanımıza desteğimizi vurgulamak için buradayız
 
AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer “ Bugün AK Parti Selçuklu ailesi olarak Cumhurbaşkanımıza 24 Haziran sürecinde destek olmak için bir aradayız. Hepinizin malumu Türkiye son 15 senede çok önemli aşamalardan geçerek bugünlere geldi dolayısıyla bu süreçteki en önemli iki faktörde sayın Cumhurbaşkanımız ve milletimizin ona olan desteği ve güveniydi. Bugün de benzer bir süreç yaşıyoruz 24 Haziran’da AK Parti ailesi olarak sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında olduğumuzu burada bir kere daha gösterme arzusundayız. Bununla birlikte 2 Haziran’da sayın Cumhurbaşkanımız Konya’da olacak tüm Konya’yı da Cumhurbaşkanımızla buluşmaya davet ediyoruz.” dedi.
 
 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
»  MHP’den çiftçinin te
» "FETÖ ile gerçek anlamd
»  Meclis, Karayolları Tra
»  MHP'den kritik adım: Af
» Erdoğan'dan İş Bankas
» 2023 Eğitim Vizyonu 23 E
»  Yerel seçimlere iki kol
» Erdoğan: Münbiç'te ger
»  Hasan Angı: Ulaşmadı
» Hasan Angı: Geleceği d
» Beyşehir'de Danışma Me
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti Cihanbeyli'de da
» Ahmet Sorgun: Ekonomik bi
» Bahçeli: Uzman çavuşla
» Ak Parti'den ittifak aç
» Erdoğan'dan CHP'ye sert
»  İttifakta hassas çalı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» CHP Konya Milletvekili Ab
»  "Bu topraklarda terörü
» İşte Erdoğan’ın Mer
»  Halil Etyemez ve Toru es
» Erdoğan: Hedefimiz Sinca
» TBMM İçtüzüğü deği
»  AK Parti’nin aday krit
» 'Beklenen bahar havası
»  AK Parti Genel Başkan Y
» Erdoğan: PKK'nın Almany
»  AK Parti ile MHP arasın
»  AK Parti’den af teklif
» Orhan Erdem'den Akşehir'
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "Konya savunma sanayinin
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "İç tüzük Cumhurbaşk
» Bahçeli: ABD'nin amacı
» Oktay: Geleneği olmayan
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Ak Parti her seçim bölg
»  İdlib mutabakatını d
» AK Partili Özboyacı : B
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'den "tebdili kı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  İttifakta tek aday form
» Adnan Menderes idamının
» İdlib için silahsız b
» Abdullah Ağralı: Şehir
»  Erdoğan ile Putin'in "S
» Erdoğan'dan Ermenilere Y
» Erdoğan'dan sert sözler
» Leyla Şahin Usta'dan KON
»  Cumhurbaşkanı Recep Ta
» AK Parti’den ‘tele’
» "Türkiye yeni yönetim s
»  "100 günlük eylem plan
» Hasan Angı: Devir artık
»  Yeni yönetim milat olac
» "Milletimiz yönetimde s
»  MEB eğitim öğretim is
» Erdoğan'dan Ertuğrul Ga
» "Ekonomimiz üzerinden ya
» AK Parti-MHP ittifakı ye
» Cumhurbaşkanlığı Söz
» Ahmet Sorgun: Allah bir k
» Türkiye Cumhurbaşkanı
»  Tahran'daki tarihi zirve
» AK Parti Konya İl Teşk
» Kırgızistan’a 130 ki
»  Özhaseki'den AK Parti'n
» Erdoğan: Kendi para biri
» Erdoğan'dan yargı mensu
»  "Belediye başkanının
» Erdoğan: Kırgızistan i
» "Konya’yı en iyi şeki
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan'dan dikkat çeke
» Mevlüt Çavuşoğlu: Kov
» İçişleri Bakanı Soylu
» 'BM'nin talebinin takipç
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  TBMM Başkanı Yıldır
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Türk savunma sanayisind
»  MHP'den 8 maddelik af te
» Leyla Şahin Usta: Tüm m
»  AK Parti’de yerel seç
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com