Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Irak'ın kuzeyinde 7 terörist etkisiz hale getirildi      YHT kazasında flaş gelişme!      Bayraktar Deniz Kuvvetleri için uçmaya başladı      MEB, "LGS raporu" hazırladı      İçişleri Bakanı Soylu: ABD beslediği adamlarla bizi yıldırabileceğini düşündü      Sanayi üretimi ekimde bir önceki aya göre azaldı      TSK'nın göz bebeği MPT-55, yurt dışına göz kırpıyor      Hafız kızlar Konya'yı gururlandırdı! Çin'deki robot yarışmasında ödül aldılar      Cahit Turhan'dan Konya raylı sistemi açıklaması      Hulusi Akar: Terör örgütünde ciddi kırılmalar meydana geldi      Mevlana'nın "Mesnevi"si 26 dilde hoşgörüye çağırıyor      Bir tıkla zenginlik hedefleyenlerin mesleği: Youtuberlık      Mini Ada’ya 3 bini aşkın kişiden 'geçmiş olsun' ziyareti      Terör örgütü PKK'ya kış darbesi!      Abdurrahman Büyükkörükçü: Günde 50 dakikanı Allah’a ayır      Fatih Çıtlak: Hz. Mevlana’nın sözleri yanlış yorumlanıyor      Meram'da esnafa kira zammı yok      Etyemez: Kangren haline gelen sorunları çözdük      Leyla Şahin Usta: Güzel yarınlar inşa edeceğiz      Konya'daki aday tanıtım toplantısı iptal! Erdoğan tüm ilçeleri aynı anda açıklayacak     

Selçuklu’dan bağış kampanyasına destek

26.05.2018
  
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından seçim çalışmaları için başlatılan ve gerçek kişilerin destek verebildiği bağış kampanyasına Ak Parti Selçuklu Teşkilat üyeleri de katıldı.

Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odası önünde bulunan banka şubelerine kampanyaya destek vermek için bir araya gelen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun,Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer ve teşkilat üyeleri kampanyaya bağışta bulundular.

Cumhur İttifakı için yek vücut olarak seferberiz

 
AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun Cumhur İttifakına desteğin önemine vurgu yaparak  “ Konya yoğun seçim süreci temposunda. Bu kapsamda da milletin adamına, milletin desteğini göstermek üzere birçok teşkilatlarımız ve bir çok gönüllü kuruluşlarımızda olduğu gibi Selçuklu teşkilatımız da Cumhurbaşkanımızın seçim kampanyasına katkıda bulunmak üzere buradalar hep birlikteyiz. Bu önümüzdeki sürecin çok çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Türkiye çok ciddi kuşatmalar altında tutulmak isteniyor. Buna karşı mücadelemizi yerli ve milli bütün unsurlarla Cumhur İttifakıyla hep beraber yapıyoruz. 24 Haziran günü inşallah iki seçimi birlikte yapacağız. Milletin adamını tekrar milletin başına milletin önüne geçireceğiz. Aynı zamanda milletvekili genel seçimini de birlikte yapacağız bu asrın seçiminde gayretimizde muvaffakiyet Allah’tandır diyoruz. Ben Konya teşkilatlarımıza her zaman güvendim, güveniyorum şehrimize, insanımıza, milletimize her zaman güveniyoruz. Milletimiz ne kendi adamını, Reisi Cumhurbaşkanımızı bugüne kadar yalnız bıraktı ne de o Konya’yı hiçbir zaman sahipsiz, yalnız bırakmadı. İstanbul’da yaşamasaydım Konya’da yaşardım diye samimiyetle bunu ifade etti.  İnşallah 2 Haziran günü Cumhurbaşkanımız öğleden sonra yine Konyamızla buluşacak ve pek çok müjdeyi kendi ağzından dinleyeceğiz. Ben bu hassasiyetleri, gayretleri dolayısıyla Selçuklu İlçe teşkilatımıza, belediye başkanımıza, başkanlarımıza, il teşkilatımıza, kadın ve gençlik kolları başkanlarımıza, bütün hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
24 Haziran seçimlerinin sadece Türkiye için değil tüm insanlık için önemli bir seçim olduğunu ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, konuşmasında şunları söyledi; 

“Bu seçimin ülkemiz ve dünya insanlığı için çok önemli bir seçim olduğunu biliyor ve bu bilinçle hareket ediyoruz. Onun için Sayın Cumhurbaşkanımızı sonuna kadar destekleyeceğiz ve 24 Haziran’a kadar elimizden gelen gayreti göstereceğiz. İnşallah 24 Haziran’da Sayın Cumhurbaşkanımızı çok güçlü bir şekilde yeni sistemle beraber Cumhurbaşkanı olarak köşke göndereceğiz ve onu destekleyecek güçlü bir meclis grubuyla milletvekillerimizi de seçmek istiyoruz. Vatandaşlarımızı 24 Haziran’da Türkiye’ye sahip çıkmaya davet ediyorum. Seçimlerimiz hayırlı olsun bütün vatandaşlarımızın bu süreç içerisinde desteklerini bekliyoruz” 
Cumhurbaşkanımıza desteğimizi vurgulamak için buradayız
 
AK Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer “ Bugün AK Parti Selçuklu ailesi olarak Cumhurbaşkanımıza 24 Haziran sürecinde destek olmak için bir aradayız. Hepinizin malumu Türkiye son 15 senede çok önemli aşamalardan geçerek bugünlere geldi dolayısıyla bu süreçteki en önemli iki faktörde sayın Cumhurbaşkanımız ve milletimizin ona olan desteği ve güveniydi. Bugün de benzer bir süreç yaşıyoruz 24 Haziran’da AK Parti ailesi olarak sayın Cumhurbaşkanımızın arkasında olduğumuzu burada bir kere daha gösterme arzusundayız. Bununla birlikte 2 Haziran’da sayın Cumhurbaşkanımız Konya’da olacak tüm Konya’yı da Cumhurbaşkanımızla buluşmaya davet ediyoruz.” dedi.
 
 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
»  MEB, "LGS raporu" hazır
» İçişleri Bakanı Soylu
» Etyemez: Kangren haline g
»  Leyla Şahin Usta: Güze
» Konya'daki aday tanıtım
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Leyla Şahin Usta: "Türk
»  Hasan Angı: Üreten bir
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan: Fırat'ın doğ
»  AK Parti'ye 32 bin adayl
»  Başkan Altay: Hedefimiz
»  Kalaycı medyanın soru
» MHP Genel Başkanı Bahç
» Gülay Samancı: Boş bir
» Bütçe mesaisi başlıyo
» "Sanal ortamda da bir gen
» 'Tek başımıza Türkiye
» Raylı ulaşım sistemler
» AK Parti 14 ilin daha ada
» Güney Amerika'dan dönü
» Ahmet Sorgun TBMM Genel K
»  94 ruhu ile 2023
» Hasan Angı: Hedef 31 il
» AK Partili Mahir Ünal'da
» Uğur İbrahim Altay: Gec
» Leyla Şahin Usta: Konya'
» Bakan Kurum: "Sıfır at
»  Yerel seçimlerde adayl
» Konya'da AK Parti'nin 7 i
»  Yerel seçimlerde aday a
» Çevrenin korunmasına y
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Uzun yıllar Konya'da gö
» Okullarda yeni dönem ba
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Rektör Özçelik’ten
» Adaylar seçim takvimini
» AK Parti 9 büyükşehir,
»  AK Parti'nin açıklanan
» Konya açıklanıyor! Ba
» Ömer Şahin: Hizmet ve g
» ‘Kadına şiddet kırm
»  Cumhur İttifakı ile CH
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'nin belediye ba
» Karabük'e Konyalı başk
» İstanbul, Ankara, İzmir
» MHP Genel Başkanı Bahç
»  AK Parti Genel Merkezi u
» Sıfırdan ittifak
» "Şehirlerimizin 50 yıl
» TOBB ve meslek kuruluşla
» TÜSİAR Seydişehirliler
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Gökhan Tozoğlu: Konya
» Erdoğan: Bu karar bizi b
» Erdoğan adaylar için ta
» İşte listedeki isimler!
» Adalet Bakanı Gül: Ceza
» Bakan Kurum'dan plastik p
»  AK Parti'de temayül yok
»  Rektör Özçelik, STM
» Hasan Angı açıkladı!
» Bakan Murat Kurum: "Dere
» AK Parti teşkilatına ha
» Konyalı iş adamı Karat
»  İşte Konya'da belediye
» AK Parti'den yerel seçim
» İyi Parti Konya İl Baş
» Cumhurbaşkanı Erdoğan,
» Bakan Kurum: "Yüksek bin
» Hasan Kılca Karatay Bele
» Erdoğan: Üç dönem ba
» AK Parti'den kritik 'af'
» AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti’de son gün
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  Başkan Erdoğan: 7 şeh
» Meclis'in yoğun mesaisi!
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Veli Tolu Karatay Belediy
» Trump’la masada 7 günd
» Cumhurbaşkanı Yardımc
» AK Parti'den bir ilke imz
» AK Parti 18 Kasım'da top
» CHP'li Öztürk Yılmaz:
» Kritik tarih! 18 Kasım'd
» "Konya davanın kalesi ve
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com