Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank: Gelir dağılımında çok iyi seviyelere geldik      "Türkiye ile olan ilişkimiz kardeş gibidir"      Konya'da bıçaklı kavga: 1 yaralı      Emniyette önemli çalışma! En geç bir saat içinde bitecek      Afyonkarahisar'daki otobüs kazasında kahreden tesadüf      "Her Tacikistan vatandaşının Konya’ya gelme arzusu var"      Havzan Sosyal Tesisi ve Çocuk Sokağı törenle açıldı      Konya'da Ahilik Haftası kutlamaları başladı      Anne ve çocuklarının üzerine kimyasal madde attığı iddia edilen kadın tutuklandı      Atiker Konyaspor'da Kayserispor maçı hazırlıkları      Adnan Menderes idamının yıl dönümünde Konya'da anıldı      Afyonkarahisar'da yolcu otobüsü devrildi: 7 ölü, 28 yaralı      İdlib için silahsız bölge uzlaşması      O kural değişti! Artık yetim aylığı kesilmeyecek      Sosyal yardımlara çekidüzen geliyor      Konya-İzmir uçuşları başladı      KOSKİ'den sağlıklı su hizmeti      Beyşehir’de Masal Kahramanları Parkı’na yoğun ilgi      Esnaftan emeklilik için borçlanma istemi      Adalet Bakanı Gül'den "tasarruf" genelgesi     

Orhan Erdem’den Akşehir’e teşekkür ziyareti

04.07.2018
  
 
Ziyaretler kapsamında ilk olarak AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı’na geçen Erdem, burada teşkilat yönetim kurulu üyeleri ile bir toplantı yaptı.

Toplantıya AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya ile AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu yaptığı konuşmada “Bu seçimlerde ter döken başta vekilimiz Orhan Erdem Bey, Akşehir Belediye Başkanımız Dr. Salih Akkaya olmak üzere yönetimimiz, kadın kolları, gençlik kollarımızla birlikte seçimimizi başarıyla atlattık. Mahalle Başkanlarımız da dahil olmak üzere hepsine ben tek tek teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Akşehir şimdiye kadar birçok seçimden başarıyla çıktı. Elhamdülillah 24 Haziran’da da güzel bir sonuçla alnımızın akıyla seçimden çıkmış bulunuyoruz. Ben sandık yönetimimizden, ana kademeye kadar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da yaptığı konuşmada “24 Haziran seçimi çok önemli bir seçimdi. Böyle bir önemli seçimde Akşehirli olarak, AK Parti teşkilatı olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın Akşehir’deki yol arkadaşları olarak başarıyla çıkmamızdan son derece memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Bu seçimde başta bize takım kaptanlığı yapan, gayret gösteren, o yoğun azmi, heyecanıyla, sabrıyla, gayretiyle milletvekilimiz Orhan Erdem bey başta olmak üzere İlçe Başkanımız Abdurrahman Çardakoğlu ile ilçe yönetimimize, kadın kolları, gençlik kolları, Meclis üyelerimize, sandık başkanlarımıza ve müşahitlerimize kısacası Ak davanın Ak insanlarına hepsine teşekkür ediyorum. Elbette ki, Türkiye’deki, sonuçlarda öngörüldüğü gibi ülke sonucunda bir düşme olduğunu gözlemledik. Biz daha fazlasını tabi ki her zaman hedeflerimizin üstünde tutacağız. Akşehir’de muhakkak düşme oldu ama genel anlamda baktığımız zaman başarılı olduğumuzu herkes ifade ediyor. Bu da bizim için doğrusu mutluluk vericidir. İlçemizde daha iyi sonuçlar elde edebilmenin yollarını arayarak hedeflerimizin üstüne katarak yolumuza devam edeceğiz. Çünkü liderimiz gerçekten gece gündüz çalışıyor. Bu seçimde gösterilen başarı dolayısıyla ekibimize teşekkür ediyorum. Başarılarımızın artarak devam etmesini diliyor, Milletvekilimize bu vesileyle tekrar görevlerinde başarılar diliyorum” dedi
AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, 24 Haziran’daki seçimlerde alınan sonuçlar için teşekkür ederek “Akşehir İlçe başkanımızın koordinasyonunda SKM’nin planlamalarıyla birlikte yoğun bir çalışma yaptık. Hızlı bir seçimdi, erken seçimdi. Bir bir dolaşarak seçmenimizin %80’ine ulaştık belediye başkanımız, ilçe başkanımız, gençlik kollarımız, kadın kollarımız hiçbir zaman yanımızdan ayrılmayarak o aile birliğini gösterdi. Büyükşehirler arasında Konya yine Türkiye birincisi. AK Parti’de yine birinci.  İlk defa yapılan bir seçim,  ittifakların olduğu bir seçimdi. Bizimde oylarımızda kaymaların olduğu görüldü. Ama bunlara bir bütüne baktığımızda, ittifak olarak baktığımızda Konya’da yine %74’lerin üzerinde Akşehir’de yüzde 65,5 bir oy aldığımız görülüyor Cumhur ittifakı olarak. AK Parti olarak ’ta %51’e yakın oranımız vardır. Allah’a şükür AK Parti 2002’de iktidar oldu. Şehrimizde hiçbir zaman oylarımız düşerek değil, yükselerek devam etti.  Her zaman yüksek oylarla ve seçim akşamında coşkuların görüldüğü gibi halkımızın büyük bir desteğinin olduğunu gördük. Türk milleti; istikrara güvendi.  AK Parti iktidarının yaptıklarının ve yapacaklarının taahhüt olduğuna inandı ve desteğini verdi. Cumhurbaşkanlığı yönetim sistemine geçmiş durumundayız. Türkiye’de yürütmenin Cumhurbaşkanının erkinde, denetiminde güçlü bir şekilde mecliste olduğu ve Türkiye’deki her kesimin %99’unun temsilinin olduğu bir mecliste, inşallah yeni döneme başlayacağız. Bu seçim Türkiye’mize, Konya’mıza, Akşehir’imize hayırlı olsun. Asıl emekçi arkadaşlarım burada, her seçim teşkilatlarla kazanılır. Onlara yine tek tek teşekkür ediyorum. Seçimin ülkemiz için hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, ilçe teşkilatının ardından Akşehir Belediyesine geçti. Belediye hizmet binası önünde Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya ve birim müdürleri tarafından karşılanan Milletvekili Erdem’e bir de çiçek takdim edildi.

Milletvekili Orhan Erdem teşekkür ziyaretleri kapsamında il yönetimiyle birlikte Akşehir Belediyesi’ni ziyaret ettiklerini belirterek “Türkiye Başkanlık Sistemine geçti. Önemli bir dönemdi ve yeni bir sistemin seçimiydi bu. Allah’a şükür Türk Halkı, yüzde elli üçe yakın oranla yürütmeyi Cumhurbaşkanımızın bünyesinde topladı ve ilk defa ittifaklı bir seçim olarak Cumhur İttifakını da çoğunluklu olarak Mecliste bulundurdu. AK Parti olarak da en çok oyu alan ve en çok vekili çıkaran partiyiz. Akşehir’de de çok kapsamlı çalışmalar oldu. İlimizin SKM’sinin yönlendirmeleri, İlçe SKM’sinin planlamaları ile yanımızdan hiçbir zaman Belediye Başkanımız, İlçe Başkanımız, Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız ayrılmadılar. Bu çalışmaların Allah’a şükür bereketini de gördük. İyi var, daha iyi var, çok daha iyi var. Biz niye daha iyi değil? Niye çok daha iyi olamadık? Bunların inşallah üzerinde duracağız ve he zaman yükselerek oyunu artırmış bir partinin mensupları olarak gereğini yapacağız, yerel seçimlere çok daha hazırlıklı olarak inşallah başlayacağız. Ben tekrar il yönetimimize bize açtıkları bu çalışma alanları ve katkıları için, Belediye Başkanımıza, İlçe Başkanımıza, SKM’ye, tüm heyete tekrar teşekkür ediyorum, seçim ülkemiz için hayırlı olsun” dedi.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da, Milletvekili Orhan Erdem’e görevinde başarılar dileyip “Kendisinin daha öncede 2 dönem milletvekilliği ve altı buçuk yıl Milli Eğitim Bakan Yardımcılığı görevleri ile sadece Akşehir’imize ve Konya’mıza değil bütün Türkiye’mize hizmetleri oldu. Bu seçim geçekten önemli bir seçimdi. Cumhuriyet tarihinde Başkanlık seçimiydi. Bizde Akşehir’de Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları olarak üzerimize düşen vazifeyi yapmaya çalıştık. Çok şükür muvaffak olundu ve Cumhurbaşkanımızı artık Devlet Başkanı olarak göreve başlatmış olduk. İnşallah ülkemizin daha hızlı kalkınması, bu 16 yıllık süreçteki hizmetlerin artarak devam etmesi noktasında bir milat başladı. Sadece ülkemize değil bütün gönül coğrafyamıza, Türk İslam Coğrafyasına da inşallah bu yeni hükümet sisteminin de daha çok katkısı olacağına ben inanıyorum. Bu yeni hükümet sistemimizin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek yeni seçilen 27. Dönem Milletvekillerimize de başarılar diliyorum. İnşallah bu yeni dönem ülkemiz için hayırlı olur. Milletvekilimiz Orhan Erdem Beye de Belediyemize yaptığı ziyaret için teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem Akşehir’deki temasları kapsamında ilçede görev yapan mahalle muhtarları ile de bir araya geldi.

Akşehir Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’ndeki etkinlikte muhtarlarla buluşan Milletvekili Erdem’e AK parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Akşehir Koordinatörü Muharrem Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da eşlik etti. AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem muhtarların mahallelerindeki sorunları bir an önce bilmek, Devlet, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Akşehir Belediyesi’nin üzerine düşenleri yapması için çalışmalara başladıklarını belirtti. Güzel ve huzur ortamı içinde geçen seçimler için de muhtarlara teşekkür eden Milletvekili Erdem, muhtarlarla sık sık bir araya gelerek sorunları ve istekleri dinleyeceklerinin altını çizdi.

Muhtarlara istek, talep ve sorunlarını yazabilmeleri için form dağıtılırken, toplantıda muhtarlarda söz alarak sorunlarını ve taleplerini dile getirdiler. Toplantı toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» Adnan Menderes idamının
» İdlib için silahsız b
» Abdullah Ağralı: Şehir
»  Erdoğan ile Putin'in "S
» Erdoğan'dan Ermenilere Y
» Erdoğan'dan sert sözler
» Leyla Şahin Usta'dan KON
»  Cumhurbaşkanı Recep Ta
» AK Parti’den ‘tele’
» "Türkiye yeni yönetim s
»  "100 günlük eylem plan
» Hasan Angı: Devir artık
»  Yeni yönetim milat olac
» "Milletimiz yönetimde s
»  MEB eğitim öğretim is
» Erdoğan'dan Ertuğrul Ga
» "Ekonomimiz üzerinden ya
» AK Parti-MHP ittifakı ye
» Cumhurbaşkanlığı Söz
» Ahmet Sorgun: Allah bir k
» Türkiye Cumhurbaşkanı
»  Tahran'daki tarihi zirve
» AK Parti Konya İl Teşk
» Kırgızistan’a 130 ki
»  Özhaseki'den AK Parti'n
» Erdoğan: Kendi para biri
» Erdoğan'dan yargı mensu
»  "Belediye başkanının
» Erdoğan: Kırgızistan i
» "Konya’yı en iyi şeki
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan'dan dikkat çeke
» Mevlüt Çavuşoğlu: Kov
» İçişleri Bakanı Soylu
» 'BM'nin talebinin takipç
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  TBMM Başkanı Yıldır
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Türk savunma sanayisind
»  MHP'den 8 maddelik af te
» Leyla Şahin Usta: Tüm m
»  AK Parti’de yerel seç
» Ahmet Sorgun: Aklımızı
» Mustafa Kalaycı'dan Kony
» İlk atamalar bayram sonu
»  Yeniden diriliş Malazgi
» Bahçeli'den Yunanistan'a
» Yunanistan’daki karara
» TBMM Başkanı Binali Yı
» "Konya’yı en iyi şeki
» "Bu zor dönemi fırsata
» MHP Lideri Bahçeli: Zorb
»  Bahçeli: Erken seçimi
»  Yeni ‘A Takımı’na
»  "Seçimler Mart 2019'da
» ​Sorgun: AK Parti’nin
»  Liderlerin bayram progra
» AK Parti'nin yeni MKYK li
» Başkan Özaltun’dan So
» Erdoğan yeniden AK Parti
» AK Parti'de yeni MYK üye
»  Üye sayısı 11 milyona
» Konya’ya gelen Japon ç
» İsveç seçimleri için
» Fatma Toru, 3 mahallede v
»  Trump'ın F-35 kararın
» Hasan Angı: Bu oyunu hep
» TBMM Başkanı Yıldırı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Erdoğan: Oyununuzu görd
»  Cumhurbaşkanlığı Sö
»  Binali Yıldırım'dan A
» Çevre ve Şehircilik Bak
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  AK Parti, seçim kampın
»  AK Parti Kongresi'ne 52
»  Milletvekili Selman Özb
» Ak Parti Selçuklu’da 7
»  Erdoğan, "teşekkür" z
»  2000 rapor Erdoğan'a su
»  Bakan Albayrak, borcu ol
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan: 2019 yerel seç
» Bakan Koca'dan 'Konya Şe
» Bahçeli: 'ABD kırmızı
»  TBMM'deki 4 partiden ort
»  Adalet Bakanı Gül: Tü
»  AK Parti'den ABD'ye tepk
» Özboyacı: Daha güçlü
» Bakanlardan Türkiye Diya
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com