Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Spor müsabakalarındaki güvenlik önlemleri artıyor      "Emekli hekim maaşlarına 500-600 liralık artışı sağladık"      Başkan Erdoğan Afrika turuna çıkıyor      Kulaksız ve Tekbaş ailelerinin mutlu günü      Mehmetçik'ten dağcılara yardım eli      Bakan Kurum'dan yeni CSO binasında inceleme      ÖSYM'nin yaptığı sınavlara 2 milyonun üzerinde aday katıldı      Eski Bakan Yardımcısı Harun Tüfekci'nin acı günü      Eteğini patos makinesine kaptıran işçi yaralandı! Konya'ya sevk edildi      Konya'da minibüsle motosiklet çarpıştı: 2 ölü      İsveç'teki seçimlerin kampanyası Konya'da yürütülüyor      FETÖ'nün asker ve polis sınavlarına hazırlama taktiği ifadelere yansıdı      Gazze şehidini Türk bayrağıyla uğurladı      Yanlışlıkla tüfekle arkadaşını yaraladığı iddiası      NEÜ'den İsrail'e tepki      FETÖ mağduru bürokratlar göreve hazır      Meclis bedelli askerlik için yoğun mesai yapacak      Fatma Toru, askerleri uğurladı      Çelebi Kurs Merkezi açıldı      İnmelerin yüzde 30'u hava kirliliğinden kaynaklanıyor     

Orhan Erdem’den Akşehir’e teşekkür ziyareti

04.07.2018
  
 
Ziyaretler kapsamında ilk olarak AK Parti Akşehir İlçe Başkanlığı’na geçen Erdem, burada teşkilat yönetim kurulu üyeleri ile bir toplantı yaptı.

Toplantıya AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya ile AK Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu yaptığı konuşmada “Bu seçimlerde ter döken başta vekilimiz Orhan Erdem Bey, Akşehir Belediye Başkanımız Dr. Salih Akkaya olmak üzere yönetimimiz, kadın kolları, gençlik kollarımızla birlikte seçimimizi başarıyla atlattık. Mahalle Başkanlarımız da dahil olmak üzere hepsine ben tek tek teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Akşehir şimdiye kadar birçok seçimden başarıyla çıktı. Elhamdülillah 24 Haziran’da da güzel bir sonuçla alnımızın akıyla seçimden çıkmış bulunuyoruz. Ben sandık yönetimimizden, ana kademeye kadar emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da yaptığı konuşmada “24 Haziran seçimi çok önemli bir seçimdi. Böyle bir önemli seçimde Akşehirli olarak, AK Parti teşkilatı olarak Recep Tayyip Erdoğan’ın Akşehir’deki yol arkadaşları olarak başarıyla çıkmamızdan son derece memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Bu seçimde başta bize takım kaptanlığı yapan, gayret gösteren, o yoğun azmi, heyecanıyla, sabrıyla, gayretiyle milletvekilimiz Orhan Erdem bey başta olmak üzere İlçe Başkanımız Abdurrahman Çardakoğlu ile ilçe yönetimimize, kadın kolları, gençlik kolları, Meclis üyelerimize, sandık başkanlarımıza ve müşahitlerimize kısacası Ak davanın Ak insanlarına hepsine teşekkür ediyorum. Elbette ki, Türkiye’deki, sonuçlarda öngörüldüğü gibi ülke sonucunda bir düşme olduğunu gözlemledik. Biz daha fazlasını tabi ki her zaman hedeflerimizin üstünde tutacağız. Akşehir’de muhakkak düşme oldu ama genel anlamda baktığımız zaman başarılı olduğumuzu herkes ifade ediyor. Bu da bizim için doğrusu mutluluk vericidir. İlçemizde daha iyi sonuçlar elde edebilmenin yollarını arayarak hedeflerimizin üstüne katarak yolumuza devam edeceğiz. Çünkü liderimiz gerçekten gece gündüz çalışıyor. Bu seçimde gösterilen başarı dolayısıyla ekibimize teşekkür ediyorum. Başarılarımızın artarak devam etmesini diliyor, Milletvekilimize bu vesileyle tekrar görevlerinde başarılar diliyorum” dedi
AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, 24 Haziran’daki seçimlerde alınan sonuçlar için teşekkür ederek “Akşehir İlçe başkanımızın koordinasyonunda SKM’nin planlamalarıyla birlikte yoğun bir çalışma yaptık. Hızlı bir seçimdi, erken seçimdi. Bir bir dolaşarak seçmenimizin %80’ine ulaştık belediye başkanımız, ilçe başkanımız, gençlik kollarımız, kadın kollarımız hiçbir zaman yanımızdan ayrılmayarak o aile birliğini gösterdi. Büyükşehirler arasında Konya yine Türkiye birincisi. AK Parti’de yine birinci.  İlk defa yapılan bir seçim,  ittifakların olduğu bir seçimdi. Bizimde oylarımızda kaymaların olduğu görüldü. Ama bunlara bir bütüne baktığımızda, ittifak olarak baktığımızda Konya’da yine %74’lerin üzerinde Akşehir’de yüzde 65,5 bir oy aldığımız görülüyor Cumhur ittifakı olarak. AK Parti olarak ’ta %51’e yakın oranımız vardır. Allah’a şükür AK Parti 2002’de iktidar oldu. Şehrimizde hiçbir zaman oylarımız düşerek değil, yükselerek devam etti.  Her zaman yüksek oylarla ve seçim akşamında coşkuların görüldüğü gibi halkımızın büyük bir desteğinin olduğunu gördük. Türk milleti; istikrara güvendi.  AK Parti iktidarının yaptıklarının ve yapacaklarının taahhüt olduğuna inandı ve desteğini verdi. Cumhurbaşkanlığı yönetim sistemine geçmiş durumundayız. Türkiye’de yürütmenin Cumhurbaşkanının erkinde, denetiminde güçlü bir şekilde mecliste olduğu ve Türkiye’deki her kesimin %99’unun temsilinin olduğu bir mecliste, inşallah yeni döneme başlayacağız. Bu seçim Türkiye’mize, Konya’mıza, Akşehir’imize hayırlı olsun. Asıl emekçi arkadaşlarım burada, her seçim teşkilatlarla kazanılır. Onlara yine tek tek teşekkür ediyorum. Seçimin ülkemiz için hayırlı olmasını dilerim” diye konuştu.

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, ilçe teşkilatının ardından Akşehir Belediyesine geçti. Belediye hizmet binası önünde Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya ve birim müdürleri tarafından karşılanan Milletvekili Erdem’e bir de çiçek takdim edildi.

Milletvekili Orhan Erdem teşekkür ziyaretleri kapsamında il yönetimiyle birlikte Akşehir Belediyesi’ni ziyaret ettiklerini belirterek “Türkiye Başkanlık Sistemine geçti. Önemli bir dönemdi ve yeni bir sistemin seçimiydi bu. Allah’a şükür Türk Halkı, yüzde elli üçe yakın oranla yürütmeyi Cumhurbaşkanımızın bünyesinde topladı ve ilk defa ittifaklı bir seçim olarak Cumhur İttifakını da çoğunluklu olarak Mecliste bulundurdu. AK Parti olarak da en çok oyu alan ve en çok vekili çıkaran partiyiz. Akşehir’de de çok kapsamlı çalışmalar oldu. İlimizin SKM’sinin yönlendirmeleri, İlçe SKM’sinin planlamaları ile yanımızdan hiçbir zaman Belediye Başkanımız, İlçe Başkanımız, Gençlik Kollarımız, Kadın Kollarımız ayrılmadılar. Bu çalışmaların Allah’a şükür bereketini de gördük. İyi var, daha iyi var, çok daha iyi var. Biz niye daha iyi değil? Niye çok daha iyi olamadık? Bunların inşallah üzerinde duracağız ve he zaman yükselerek oyunu artırmış bir partinin mensupları olarak gereğini yapacağız, yerel seçimlere çok daha hazırlıklı olarak inşallah başlayacağız. Ben tekrar il yönetimimize bize açtıkları bu çalışma alanları ve katkıları için, Belediye Başkanımıza, İlçe Başkanımıza, SKM’ye, tüm heyete tekrar teşekkür ediyorum, seçim ülkemiz için hayırlı olsun” dedi.

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da, Milletvekili Orhan Erdem’e görevinde başarılar dileyip “Kendisinin daha öncede 2 dönem milletvekilliği ve altı buçuk yıl Milli Eğitim Bakan Yardımcılığı görevleri ile sadece Akşehir’imize ve Konya’mıza değil bütün Türkiye’mize hizmetleri oldu. Bu seçim geçekten önemli bir seçimdi. Cumhuriyet tarihinde Başkanlık seçimiydi. Bizde Akşehir’de Tayyip Erdoğan’ın yol arkadaşları olarak üzerimize düşen vazifeyi yapmaya çalıştık. Çok şükür muvaffak olundu ve Cumhurbaşkanımızı artık Devlet Başkanı olarak göreve başlatmış olduk. İnşallah ülkemizin daha hızlı kalkınması, bu 16 yıllık süreçteki hizmetlerin artarak devam etmesi noktasında bir milat başladı. Sadece ülkemize değil bütün gönül coğrafyamıza, Türk İslam Coğrafyasına da inşallah bu yeni hükümet sisteminin de daha çok katkısı olacağına ben inanıyorum. Bu yeni hükümet sistemimizin hayırlı uğurlu olmasını dileyerek yeni seçilen 27. Dönem Milletvekillerimize de başarılar diliyorum. İnşallah bu yeni dönem ülkemiz için hayırlı olur. Milletvekilimiz Orhan Erdem Beye de Belediyemize yaptığı ziyaret için teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem Akşehir’deki temasları kapsamında ilçede görev yapan mahalle muhtarları ile de bir araya geldi.

Akşehir Şehit Ömer Halisdemir Kültür Merkezi’ndeki etkinlikte muhtarlarla buluşan Milletvekili Erdem’e AK parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Akşehir Koordinatörü Muharrem Akkaya, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya’da eşlik etti. AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem muhtarların mahallelerindeki sorunları bir an önce bilmek, Devlet, Konya Büyükşehir Belediyesi ve Akşehir Belediyesi’nin üzerine düşenleri yapması için çalışmalara başladıklarını belirtti. Güzel ve huzur ortamı içinde geçen seçimler için de muhtarlara teşekkür eden Milletvekili Erdem, muhtarlarla sık sık bir araya gelerek sorunları ve istekleri dinleyeceklerinin altını çizdi.

Muhtarlara istek, talep ve sorunlarını yazabilmeleri için form dağıtılırken, toplantıda muhtarlarda söz alarak sorunlarını ve taleplerini dile getirdiler. Toplantı toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu.
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» Başkan Erdoğan Afrika t
» Bakan Kurum'dan yeni CSO
» Meclis bedelli askerlik i
»  100 günlük eylem plan
»  İşte FETÖ’nün ilk
»  Bahçeli'den Başkent ca
»  Cumhurbaşkanlığı Sö
»  AK Parti'den bedelli ask
» MHP Genel Başkanı Bahç
» Konya milletvekillerine k
»  AK Parti'den flaş açı
»  Erdoğan tek tuşla heps
»  Bedelli askerlik TBMM ba
» AK Partili Turan: Bedelli
» Tahir Akyürek, komisyon
» 24 Haziran sonrası CHP
» AK Parti Konya milletveki
» TBMM Başkanı Yıldırı
»  Erdoğan, belediyelerin
»  Belli oldu! AK Parti: 22
» "Bundan sonra sadece zafe
»  Kılıçdaroğlu'na soğ
»  ABD basını: Trump, Erd
»  Meclis'in 28. başkanı
»  Genelkurmay bakanlığa
»  58 yıl sonra bir ilk! H
»  İçişleri ve Dışişl
»  En çok merak edilen isi
»  Ülke yönetiminde yeni
» Murat Kurum, görevi Mehm
» " Korkuyorlar ama müthi
» Başkan Erdoğan yeni sis
»  Cumhurbaşkanlığı Kü
» AK Parti'nin meclis başk
»  Başbakan Yıldırım, k
» Yeni dönem resmen başl
» Erdoğan, yeni dönem mes
»  İşte Erdoğan’ın yo
»  Yükseköğretim kurumla
»  AK Parti'nin Meclis kadr
»  Başbakan Yıldırım'da
»  Belediye başkan adaylar
»  AK Parti'de duygusal anl
» Erdoğan: "En çok vesaye
» Başbakan Yıldırım'dan
»  Dışişleri Bakanı Ça
»  Milletvekilleri için b
» Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Milli Eğitim Bakanı İs
»  Kesin seçim sonuçları
»  Cumhurbaşkanı'ndan Min
»  Resmen başlıyor! 'İlk
» Başbakan Yıldırım'dan
»  Biz sana vekil olamazsı
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  ABD'ye yol gösterdiler:
» Kesin seçim sonuçları
» YKS'de soru iptali yok
» Orhan Erdem’den Akşehi
»  AK Parti'de gözler 7 Te
» Erdoğan'ın yemin edece
» Yeni kabine pazartesi gü
» Başbakan Yıldırım ved
» Meclis 7 Temmuz'da toplan
» Yokuş İP'e dizdi
» İP'li vekilden skandal
»  Recep Konuk'tan Çumra'y
» Barış Bektaş: İstifa
» AK Parti kongre tarihi be
» İP Konya milletvekili il
» Ne olacak bu CHP'nin hali
» AK Parti’den sandık sa
»  Liselerde kapasite yüzd
»  Gıda fiyatlarına fren
»  Seçim sonuçlarına iti
» Konya milletvekilleri maz
» Ahmet Sorgun: Bu seçim y
» TBMM Başkanlık seçimin
» Konya milletvekilleri maz
» CHP sayesinde Meclis'e gi
» Oylar neden düştü?
» Mahir Ünal'dan yeni kabi
» LGS sonuçları açıklan
»  Konya'dan LGS'de Türkiy
» Hasan Angı: Bu sonuç bi
» CHP'nin Saadeti
» Sorgun: Bu seçimin asıl
» Konya'da bu sandıktaki o
» Dışişleri Bakanı Çav
» AK Parti'nin yeni yüzler
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com