Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Irak'ın kuzeyinde 7 terörist etkisiz hale getirildi      YHT kazasında flaş gelişme!      Bayraktar Deniz Kuvvetleri için uçmaya başladı      MEB, "LGS raporu" hazırladı      İçişleri Bakanı Soylu: ABD beslediği adamlarla bizi yıldırabileceğini düşündü      Sanayi üretimi ekimde bir önceki aya göre azaldı      TSK'nın göz bebeği MPT-55, yurt dışına göz kırpıyor      Hafız kızlar Konya'yı gururlandırdı! Çin'deki robot yarışmasında ödül aldılar      Cahit Turhan'dan Konya raylı sistemi açıklaması      Hulusi Akar: Terör örgütünde ciddi kırılmalar meydana geldi      Mevlana'nın "Mesnevi"si 26 dilde hoşgörüye çağırıyor      Bir tıkla zenginlik hedefleyenlerin mesleği: Youtuberlık      Mini Ada’ya 3 bini aşkın kişiden 'geçmiş olsun' ziyareti      Terör örgütü PKK'ya kış darbesi!      Abdurrahman Büyükkörükçü: Günde 50 dakikanı Allah’a ayır      Fatih Çıtlak: Hz. Mevlana’nın sözleri yanlış yorumlanıyor      Meram'da esnafa kira zammı yok      Etyemez: Kangren haline gelen sorunları çözdük      Leyla Şahin Usta: Güzel yarınlar inşa edeceğiz      Konya'daki aday tanıtım toplantısı iptal! Erdoğan tüm ilçeleri aynı anda açıklayacak     

Beyşehir Göl Festivali’nde muhteşem kapanış

07.08.2018
  
 
Beyşehir Belediyesi tarafından bu yıl 11’incisi gerçekleştiren festivalin son akşamında sevilen sanatçı Ahmet Şafak Beyşehirliler’le buluştu.

Şafak, festival alanını hınca hınç dolduran Beyşehirliler’e  seslendirdiği birbirinden güzel şarkılar ile unutulmaz bir gece yaşattı.

Son albümünde yer alan eserlerinin yanısıra en sevilen şarkılarını alanı dolduran gençlerle birlikte hep bir ağızdan seslendiren sanatçı, milli ve manevi duygulara dokunan parçaları ile de bir kez daha gönüllerde taht kurdu. 

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, konser programında sanatçı Ahmet Şafak’a fotoğrafının yer aldığı festival anısına yaptırılan özel bir tablo hediye etti.Şafak, “Hakikaten pek çok şehire insanlar giderler ve o şehirde şöyle bir şey vardır, buna slogan diyelim; ‘Bu şehrin suyunu içen buraya bir daha gelir.’ Beyşehir hakikaten muhteşem bir şehrimiz. Ben şehri iki şeyi ile değerlendiririm. Bir tarihi ile bir insanıyla… Eğer insanı da tarih kokuyorsa, tarihi insanımızın yüzünde, hal ve hareketlerinde okuyabiliyorsanız o şehir hakikaten şehirdir. O şehir tek başına bir milleti temsil edebilir. Beyşehir’e gelin hoş gelin” sözleriyle  Belediye Başkanı Özaltun’a teşekkür etti.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da, konuşmasında, sanatçı Şafak’ı daha önce dinlediklerini ancak sahnede birebir canlı olarak ilk kez görmenin mutluluğunu ve coşkusunu yaşadıklarını dile getirerek, “Allah’ım inşallah bu meydanlardaki birlik ve beraberliğimizi bozmasın”dedi.

Özaltun, Ahmet Şafak konseriyle sona erecek olan göl festivaline de değinerek, Beyşehir Belediyesi olarak birçok il ve ilçenin yapamayacağı dolu dolu geçen 10 gün süreli bir festivali Beyşehir’de gerçekleştirdiklerini belirtti.

Özaltun, bu festival süresince Beyşehir’e yaklaşık bir milyona yakın ziyaretçinin geldiğini vurgulayarak, “Bugün de özellikle canlı yayından izleyen hemşerilerimiz coşkuyla ve neşeyle programlarımızı izliyorlar. Çünkü, şunu biliyorlar; ‘Beyşehir Belediyesi yaparsa en iyisini yapar’ diyorlar.Ve heyecanla, merakla festivalin kapanışını izliyorlar. Beyşehir Belediyesi olarak bu on günlük festival sürecinde birçok önemli etkinliğe imza attık, birçok ünlü ve sevilen sanatçıyı, ismi Beyşehirli hemşerilerimizle buluşturduk. Bu festivalde çocuklarımızı da unutmadık. Onlar için 10 gün boyunca 7 farklı şişme oyun grubunu festival alanımıza kurarak ücretsiz olarak istifade etmelerini sağladık. Onlarla da biraraya geldiğimizde, ‘Başkanım sizlerden Allah razı olsun’ diyorlardı. İşte esas amacımız, gayemiz ve hedefimiz de bu zaten. Bir Allah razı olsun kelimesini duymak, bizler için hazinelerin en güzelidir. Beyşehir’de dönemimizde birçok önemli yatırıma ve hizmete de imza attık. Beyşehir’e hizmet ederek ayrı bir değer kattık, gelişimine, değişimine büyük bir  ivme kazandırdık. Bu hizmetleri tabii ki tek başıma ben yapmadım. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek bu hizmetleri gerçekleştirdik. Festivalin sona ermesi münasebetiyle gecesini gündüzüne katan Belediye çalışanlarımıza ve bu muhteşem organizasyonda emeği geçen katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.Hepsinden Allah razı olsun.”diye konuştu.

MHP Konya Milletvekili Esin Kara da, festivalin son gününde Beyşehirliler’in arasında olmaktan dolayı büyük bir onur duyduğunu belirterek, “Ne kadar nazik ve kibar insan Beyşehir insanı. O yüzden hepinizle ayrı ayrı gurur duyuyorum.”diye konuştu.Milletvekili  Kara, ardından sanatçı Şafak’a plaketini verdi. 

Festivalin kapanış programına katılan MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittun Taşdoğan da konser programında çıktığı sahnede Beyşehirliler’i selamlarken sanatçı Şafak’a bir plaket takdim etti.

MHP Konya İl Başkanı Murat Çiçek ise  konuşmasında, festival alanında yaşanan  coşkunun bu ülkenin birlik ve beraberliğini kimsenin bozamayacağının en büyük göstergesi olduğunu dile getirdi.

AK Parti Beyşehir İlçe Başkan Yardımcısı Ali Çankaya da, festivali düzenleyen Beyşehir Belediyesi ile gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı Beyşehirliler’e teşekkür etti.

Ülkü Ocakları Beyşehir İlçe Başkanı Altuğ Gültekin ise, Türk Milleti’nin terör belasıyla birlikte uyuşturucu ve madde bağımlılığı ile de  büyük bir savaş içerisinde olduğunu belirterek, “Geleceğimizin teminatı  Türk gençliği büyük bir saldırı altındadır. Bu mücadelede Ülkü Ocakları olarak Emniyet Teşkilatımızın her daim yanındayız.Toplumsal farkındalık olarak bu projedeki emeklerinden dolayı teşkilatımıza ve Beyşehir Belediye Başkanımız Murat Özaltun Bey’e teşekkürlerimi sunuyorum.”diye konuştu.

Beyşehir Birlik Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Koçer de konuşmasında, festival günlerinin ilçede birlik, beraberlik ve kardeşliği zirve noktasına taşıdığını dile getirdi.

Konser programı öncesinde festivale katkı ve desteklerinden ötürü basın mensupları, sporcu, antrenör, organizasyonda emeği olan değişik kesimlerden isimlere teşekkür plaketleri Belediye Başkanı Murat Özaltun ve protokol tarafından verildi.

Yine program öncesinde gerçekleştirilen  ve akşamı renklendiren havai fişek gösterileri de vatandaşlar tarafından ilgi ve beğeniyle izlendi. Bu arada, konser öncesi sahneye çıkan ülkücü  iki genç de sosyal sorumluluk projesi kapsamında hazırlayıp besteledikleri ‘uyuşturucuya hayır’ isimli rap müzik şarkısını alanı dolduran Beyşehirliler için seslendirirken çalışmalarıyla beğeni topladı. 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Güncel
» Irak'ın kuzeyinde 7 ter
» YHT kazasında flaş geli
»  Bayraktar Deniz Kuvvetle
»  TSK'nın göz bebeği MP
» Hafız kızlar Konya'yı
» Cahit Turhan'dan Konya ra
» Hulusi Akar: Terör örg
» Mevlana'nın "Mesnevi"si
»  Bir tıkla zenginlik hed
»  Mini Ada’ya 3 bini aş
»  Terör örgütü PKK'ya
» Abdurrahman Büyükkörü
» Fatih Çıtlak: Hz. Mevla
» Bakan Kurum'dan Dicle Bar
» Konya'da otomobilin çarp
» Şehr-ül Eminler belli
» Başkan Altay için duygu
»  Ankara'da YHT kazasını
» Hacı Ahmet Özdemir: Kon
»  Fırat'ın doğusuna ope
»  İlahi aşka adanmış b
» Meclis'te bütçe mesaisi
» Akın İpek'in şirketind
» "Tren kazasına ilişkin
»  Mevlana'nın kadim dostu
» Güvenlik güçleri tefec
» Başkan Altay İslam Sana
» Japonlar yapsa herkes duy
» Bakan Kurum: Projeleri h
» Saldırı hazırlığınd
» Nuri Odacı toprağa veri
» Meram Millet Bahçesi Erd
» Su tasarrufuna atıksu ar
» Ankara-Konya treninin kaz
» PKK'lı teröristlerin ba
» Dışişleri: Terör örg
» Yargıtay ByLock'un tekni
» Adalet Bakanlığı suç
» Rumi'nin insanlığa aç
»  "Mevlana, Konya'nın şe
»  FETÖ sabıkası olmayan
» Türkiye sınırına yak
» Başkan Altay’dan taziy
» İçişleri Bakanı Soylu
»  Antalya Emniyet Müdür
» SOBE açılıyor
» Afrin'de 1 askerimiz şeh
» Konyalı iş adamı Nuri
» Bakan Kurum: 2023 yılın
» Karacak Dağı’nı vura
»  Konya'da aydınlatma dir
» Sincar harekatında 30 he
»  Konya’da uyuşturucu o
» Mehmet Koç: Türkiye’n
» Konya'da tehlikeli yolcul
»  "Mevlana'nın torunu olm
»  Çumra’da şampiyon Me
» "SOBE önemli bir sosyal
» Konya'da görev yapan dok
» Erdoğan ikinci 100 günl
»  Konya’dan Ankara’ya
» YHT kazasına ilişkin ol
» İkinci eylem planında "
» Tren kazasında hayatın
» Dicle Barajı'nın kapakl
» Hafızlık öğrencileri
» Türkiye Uzay Ajansı kur
» Kaza yapan trende KTO-Kar
» İbrahim Kalın'dan Ankar
» Futbol camiasından Ankar
» Trende bulunan KONTV Spor
» Murat Kurum'dan başsağl
» 17-25 Aralık belgeleri A
» Konya'da hırsızlık! 2
» Erdoğan yeni ismi açık
»  Türkiye'nin gökyüzün
» Milli Eğitim Bakanı Sel
» Minikler, Beyşehir Beled
»  Meram’a dev spor yatı
» "Mevlana, Anadolu insanı
» 'İklim değişikliğiyle
» Mehmetçik karla kaplı d
» ​Konya'da minibüsün
» Konya'da kar bekleniyor!
» Konya'da dolmuş şoför
» Konya'da "isteseydim öld
»  "Bakım kalesi" 100 mily
»  Akşehir Akademisi Vakf
» 'İş davalarında arabul
»  “SOBE Konya’ya değe
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com