Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Sayıştay Başkanı Baş’tan Başkan Altay’a ziyaret      Çaldıkları çeklerin parasıyla tatile gitmişler      Konya'da direksiyon başında kalp krizi geçiren sürücü hayatını kaybetti      Devletin kasasına ÖTV'den 164 milyar lira girecek      Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ellerini ovuşturanlar hüsrana uğradı      Konya'da kaza anı!      Salih Akkaya muhtarlarla buluştu      Başkan Altay: Milletimizden güç alıyoruz      Rıza Hoca'dan oyuncularına uyarılar      Başkan Altay: Yönetim anlayışımızda muhtarlarımızın yeri ayrı      Konya'da otomobilden çanta hırsızlığı!      Konya’da erkek cesedi bulundu      Konya'da otomobil devrildi: 1 ölü, 3 yaralı      Hayvan hakları talimatı: Yasa hâlâ neyi bekliyor? Bir an önce çıkartın      Suudi Prens'in yardımcısı, Kaşıkçı'dan saatler önce konsolosluğa girmiş      Beyşehir Belediyesi’nden parka kitap ve oyuncak kumbarası      "Çevre Etiketi" dönemi başladı      Karatay Hobi Bahçelerinde kura heyecanı      AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş Konya'ya geliyor      Ev yemeklerini seven oğlak kaşıkla besleniyor     

"Konya’yı en iyi şekilde temsil edeceğiz"

22.08.2018
  
 
AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ilk ziyaretini AK Parti Konya İl Başkanlığı’na yaptı.

Ziyarette AK Parti MKYK üyesi Ahmet Sorgun, AK Parti Konya Milletvekilleri Gülay Samancı, Hacı Ahmet Özdemir, Abdullah Ağralı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ve teşkilat mensupları hazır bulundu.

Ziyarette ilk olarak söz olan AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, yeni dönemin önemine dikkat çekerek, “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak ilk ziyaretlerini İl Başkanlığımıza yaptılar. Kendilerine teşekkür ediyor ve yeni dönemde kolaylıklar diliyorum.  Türkiye’nin çok daha ileriye gideceği pek çok alanın başında da insan hakları geliyor. Türkiye’nin geçmişinden bugüne kadar yaşanan pek çok sıkıntı son 15 yılda aşılıp beklenenin de üzerinde gelişmeler kaydedildi. İnşallah yeni dönemde çok daha önemli gelişmeler yaşanacaktır” dedi.

“AK PARTİ BİR İDEAL PARTİSİDİR”

Sözlerine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta’yı tebrik ederek başlayan MKYK üyesi, Konya Milletvekili Ahmet Sorgun “Bilindiği üzere Cumartesi günü 6. Olağan Büyük Kongremizi gerçekleştirdik. Yeni dönemin ruhuna uygun bir kongre oldu. Kongremizin ardından MKYK toplandı, bir saat arayla MYK toplandı. Aynı gün bazı arkadaşlar da görevi devralırken ben de görevimi teslim etmiş oldum. Nasıl ki yedinci Seçim İşleri Başkanından görevi devralmışsam, dokuzuncu Seçim İşleri Başkanına da görevi devrettim. AK Parti bir ideal partisidir. Görevin ne olduğunun hiçbir önemi yoktur. Nöbetin nerede tutulduğu değil, nasıl tutulduğu önemlidir. Bu süreçte katkı veren, desteğini esirgemeyen başta Genel Başkanımız olmak üzere, milletvekillerimize, teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Konya’yı bundan sonra Genel Başkan Yardımcısı olarak Leyla Şahin Usta Başkanımız temsil edecek. Kendisine görevinde başarılar diliyor yeni dönemin Konyamıza, teşkilatımıza ve davamıza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yeni dönemle ilgili olarak istişarelerde bulunmak için ilk ziyaretlerini AK Parti Konya İl Başkanlığı’na gerçekleştirdiklerini söyleyen AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, “Bugün hem Kurban Bayramının ilk günü hem de bizim görevi almamızın arkasından teşkilatı ilk ziyaretimiz. İlk olarak başta İl Başkanımız ve teşkilatımızı ziyaret ederek yeni dönem ile ilgili istişarelerde bulunmak istedik. 6. Olağan Kongremiz, MKYK ve peşinde MYK ile birlikte büyük bir görevin aynı zamanda büyük bir sorumluluğun altındayız. Bu büyük sorumluluk ve yükün bizler bir ve beraber olduğumuz sürece bize ağır gelmeyeceğini düşünüyorum. Birlik ve beraberlik içinde Konya’yı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Konya için ülkemiz için her platformda elimizden gelenin en iyisi yapacağımızdan eminim “ifadelerini kullandı. 

“YEREL SEÇİMLERİN STARTINI VERDİK”

Yeni dönemin aynı zamanda yeni bir başlangıç olduğuna değinen Usta, “Yeni sistem ile birlikte çok daha hızlı kararlar alıp hareket etmemiz gerekiyor. Önümüzde de çok önemli bir yerel seçim bulunuyor. Yerel seçimlerle ile startı Cumhurbaşkanımız ilk MYK toplantımızda verdi. Biz seçimlere alışığız ancak çok çalışmamız gereken bir süreç bizi bekliyor. Türkiye’yi hem ekonomik açıdan hem de insan hakları ve demokrasi açısından kendi değerlerince eleştirmeye çalışan ve kendilerince bir darbe sürecine sokmaya çalışan ciddi bir güç ile karşı karşıyayız. Bu güçlere karşı her zaman dik duracağımızı her fırsatta ilan ediyoruz. Bu noktada milletimizin de aynı 15 Temmuz ruhunda olduğu gibi ekonomik darbe girişimine karşı dimdik ayakta durmaya devam ediyor. Böyle bir milletin ferdi olmak AK Parti gibi bir siyasi hareketin çatısı altında bulunmak büyük bir onur ve gurur. Biz de aziz milletimize layık olmaya çalışacağız” dedi.
Sözlerine kurban bayramını tebrik ederek sonlandıran Usta, Kurban sevgiyi muhabbeti, hoşgörüyü paylaşmak demektir. Verdiğimiz sadece kestiğimiz kurbanlardan bir hisse değil, aslında sevgimizin muhabbetimizin bir parçasıdır. Kurban Bayramı tüm İslam alemi için bir kaynaşmaya kurtuluşa vesile olmasını niyaz ediyorum” diye konuştu.
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Başkan Altay: Milletimiz
» AK Parti Genel Başkan Ve
» AK Parti’nin aday krite
» Başkan Erdoğan'dan Amer
»  MHP'den teşkilatlara "p
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Erdoğan'dan EYT açıkla
»  MHP’den çiftçinin te
» "FETÖ ile gerçek anlamd
»  Meclis, Karayolları Tra
»  MHP'den kritik adım: Af
» Erdoğan'dan İş Bankas
» 2023 Eğitim Vizyonu 23 E
»  Yerel seçimlere iki kol
» Erdoğan: Münbiç'te ger
»  Hasan Angı: Ulaşmadı
» Hasan Angı: Geleceği d
» Beyşehir'de Danışma Me
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti Cihanbeyli'de da
» Ahmet Sorgun: Ekonomik bi
» Bahçeli: Uzman çavuşla
» Ak Parti'den ittifak aç
» Erdoğan'dan CHP'ye sert
»  İttifakta hassas çalı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» CHP Konya Milletvekili Ab
»  "Bu topraklarda terörü
» İşte Erdoğan’ın Mer
»  Halil Etyemez ve Toru es
» Erdoğan: Hedefimiz Sinca
» TBMM İçtüzüğü deği
»  AK Parti’nin aday krit
» 'Beklenen bahar havası
»  AK Parti Genel Başkan Y
» Erdoğan: PKK'nın Almany
»  AK Parti ile MHP arasın
»  AK Parti’den af teklif
» Orhan Erdem'den Akşehir'
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "Konya savunma sanayinin
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "İç tüzük Cumhurbaşk
» Bahçeli: ABD'nin amacı
» Oktay: Geleneği olmayan
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Ak Parti her seçim bölg
»  İdlib mutabakatını d
» AK Partili Özboyacı : B
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'den "tebdili kı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  İttifakta tek aday form
» Adnan Menderes idamının
» İdlib için silahsız b
» Abdullah Ağralı: Şehir
»  Erdoğan ile Putin'in "S
» Erdoğan'dan Ermenilere Y
» Erdoğan'dan sert sözler
» Leyla Şahin Usta'dan KON
»  Cumhurbaşkanı Recep Ta
» AK Parti’den ‘tele’
» "Türkiye yeni yönetim s
»  "100 günlük eylem plan
» Hasan Angı: Devir artık
»  Yeni yönetim milat olac
» "Milletimiz yönetimde s
»  MEB eğitim öğretim is
» Erdoğan'dan Ertuğrul Ga
» "Ekonomimiz üzerinden ya
» AK Parti-MHP ittifakı ye
» Cumhurbaşkanlığı Söz
» Ahmet Sorgun: Allah bir k
» Türkiye Cumhurbaşkanı
»  Tahran'daki tarihi zirve
» AK Parti Konya İl Teşk
» Kırgızistan’a 130 ki
»  Özhaseki'den AK Parti'n
» Erdoğan: Kendi para biri
» Erdoğan'dan yargı mensu
»  "Belediye başkanının
» Erdoğan: Kırgızistan i
» "Konya’yı en iyi şeki
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan'dan dikkat çeke
» Mevlüt Çavuşoğlu: Kov
» İçişleri Bakanı Soylu
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com