Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Irak'ın kuzeyinde 7 terörist etkisiz hale getirildi      YHT kazasında flaş gelişme!      Bayraktar Deniz Kuvvetleri için uçmaya başladı      MEB, "LGS raporu" hazırladı      İçişleri Bakanı Soylu: ABD beslediği adamlarla bizi yıldırabileceğini düşündü      Sanayi üretimi ekimde bir önceki aya göre azaldı      TSK'nın göz bebeği MPT-55, yurt dışına göz kırpıyor      Hafız kızlar Konya'yı gururlandırdı! Çin'deki robot yarışmasında ödül aldılar      Cahit Turhan'dan Konya raylı sistemi açıklaması      Hulusi Akar: Terör örgütünde ciddi kırılmalar meydana geldi      Mevlana'nın "Mesnevi"si 26 dilde hoşgörüye çağırıyor      Bir tıkla zenginlik hedefleyenlerin mesleği: Youtuberlık      Mini Ada’ya 3 bini aşkın kişiden 'geçmiş olsun' ziyareti      Terör örgütü PKK'ya kış darbesi!      Abdurrahman Büyükkörükçü: Günde 50 dakikanı Allah’a ayır      Fatih Çıtlak: Hz. Mevlana’nın sözleri yanlış yorumlanıyor      Meram'da esnafa kira zammı yok      Etyemez: Kangren haline gelen sorunları çözdük      Leyla Şahin Usta: Güzel yarınlar inşa edeceğiz      Konya'daki aday tanıtım toplantısı iptal! Erdoğan tüm ilçeleri aynı anda açıklayacak     

"Konya’yı en iyi şekilde temsil edeceğiz"

22.08.2018
  
 
AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta ilk ziyaretini AK Parti Konya İl Başkanlığı’na yaptı.

Ziyarette AK Parti MKYK üyesi Ahmet Sorgun, AK Parti Konya Milletvekilleri Gülay Samancı, Hacı Ahmet Özdemir, Abdullah Ağralı, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli ve teşkilat mensupları hazır bulundu.

Ziyarette ilk olarak söz olan AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, yeni dönemin önemine dikkat çekerek, “AK Parti Genel Başkan Yardımcısı olarak ilk ziyaretlerini İl Başkanlığımıza yaptılar. Kendilerine teşekkür ediyor ve yeni dönemde kolaylıklar diliyorum.  Türkiye’nin çok daha ileriye gideceği pek çok alanın başında da insan hakları geliyor. Türkiye’nin geçmişinden bugüne kadar yaşanan pek çok sıkıntı son 15 yılda aşılıp beklenenin de üzerinde gelişmeler kaydedildi. İnşallah yeni dönemde çok daha önemli gelişmeler yaşanacaktır” dedi.

“AK PARTİ BİR İDEAL PARTİSİDİR”

Sözlerine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta’yı tebrik ederek başlayan MKYK üyesi, Konya Milletvekili Ahmet Sorgun “Bilindiği üzere Cumartesi günü 6. Olağan Büyük Kongremizi gerçekleştirdik. Yeni dönemin ruhuna uygun bir kongre oldu. Kongremizin ardından MKYK toplandı, bir saat arayla MYK toplandı. Aynı gün bazı arkadaşlar da görevi devralırken ben de görevimi teslim etmiş oldum. Nasıl ki yedinci Seçim İşleri Başkanından görevi devralmışsam, dokuzuncu Seçim İşleri Başkanına da görevi devrettim. AK Parti bir ideal partisidir. Görevin ne olduğunun hiçbir önemi yoktur. Nöbetin nerede tutulduğu değil, nasıl tutulduğu önemlidir. Bu süreçte katkı veren, desteğini esirgemeyen başta Genel Başkanımız olmak üzere, milletvekillerimize, teşkilatımıza teşekkür ediyorum. Konya’yı bundan sonra Genel Başkan Yardımcısı olarak Leyla Şahin Usta Başkanımız temsil edecek. Kendisine görevinde başarılar diliyor yeni dönemin Konyamıza, teşkilatımıza ve davamıza hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yeni dönemle ilgili olarak istişarelerde bulunmak için ilk ziyaretlerini AK Parti Konya İl Başkanlığı’na gerçekleştirdiklerini söyleyen AK Parti İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, “Bugün hem Kurban Bayramının ilk günü hem de bizim görevi almamızın arkasından teşkilatı ilk ziyaretimiz. İlk olarak başta İl Başkanımız ve teşkilatımızı ziyaret ederek yeni dönem ile ilgili istişarelerde bulunmak istedik. 6. Olağan Kongremiz, MKYK ve peşinde MYK ile birlikte büyük bir görevin aynı zamanda büyük bir sorumluluğun altındayız. Bu büyük sorumluluk ve yükün bizler bir ve beraber olduğumuz sürece bize ağır gelmeyeceğini düşünüyorum. Birlik ve beraberlik içinde Konya’yı en iyi şekilde temsil edeceğiz. Konya için ülkemiz için her platformda elimizden gelenin en iyisi yapacağımızdan eminim “ifadelerini kullandı. 

“YEREL SEÇİMLERİN STARTINI VERDİK”

Yeni dönemin aynı zamanda yeni bir başlangıç olduğuna değinen Usta, “Yeni sistem ile birlikte çok daha hızlı kararlar alıp hareket etmemiz gerekiyor. Önümüzde de çok önemli bir yerel seçim bulunuyor. Yerel seçimlerle ile startı Cumhurbaşkanımız ilk MYK toplantımızda verdi. Biz seçimlere alışığız ancak çok çalışmamız gereken bir süreç bizi bekliyor. Türkiye’yi hem ekonomik açıdan hem de insan hakları ve demokrasi açısından kendi değerlerince eleştirmeye çalışan ve kendilerince bir darbe sürecine sokmaya çalışan ciddi bir güç ile karşı karşıyayız. Bu güçlere karşı her zaman dik duracağımızı her fırsatta ilan ediyoruz. Bu noktada milletimizin de aynı 15 Temmuz ruhunda olduğu gibi ekonomik darbe girişimine karşı dimdik ayakta durmaya devam ediyor. Böyle bir milletin ferdi olmak AK Parti gibi bir siyasi hareketin çatısı altında bulunmak büyük bir onur ve gurur. Biz de aziz milletimize layık olmaya çalışacağız” dedi.
Sözlerine kurban bayramını tebrik ederek sonlandıran Usta, Kurban sevgiyi muhabbeti, hoşgörüyü paylaşmak demektir. Verdiğimiz sadece kestiğimiz kurbanlardan bir hisse değil, aslında sevgimizin muhabbetimizin bir parçasıdır. Kurban Bayramı tüm İslam alemi için bir kaynaşmaya kurtuluşa vesile olmasını niyaz ediyorum” diye konuştu.
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
»  MEB, "LGS raporu" hazır
» İçişleri Bakanı Soylu
» Etyemez: Kangren haline g
»  Leyla Şahin Usta: Güze
» Konya'daki aday tanıtım
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Leyla Şahin Usta: "Türk
»  Hasan Angı: Üreten bir
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan: Fırat'ın doğ
»  AK Parti'ye 32 bin adayl
»  Başkan Altay: Hedefimiz
»  Kalaycı medyanın soru
» MHP Genel Başkanı Bahç
» Gülay Samancı: Boş bir
» Bütçe mesaisi başlıyo
» "Sanal ortamda da bir gen
» 'Tek başımıza Türkiye
» Raylı ulaşım sistemler
» AK Parti 14 ilin daha ada
» Güney Amerika'dan dönü
» Ahmet Sorgun TBMM Genel K
»  94 ruhu ile 2023
» Hasan Angı: Hedef 31 il
» AK Partili Mahir Ünal'da
» Uğur İbrahim Altay: Gec
» Leyla Şahin Usta: Konya'
» Bakan Kurum: "Sıfır at
»  Yerel seçimlerde adayl
» Konya'da AK Parti'nin 7 i
»  Yerel seçimlerde aday a
» Çevrenin korunmasına y
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Uzun yıllar Konya'da gö
» Okullarda yeni dönem ba
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Rektör Özçelik’ten
» Adaylar seçim takvimini
» AK Parti 9 büyükşehir,
»  AK Parti'nin açıklanan
» Konya açıklanıyor! Ba
» Ömer Şahin: Hizmet ve g
» ‘Kadına şiddet kırm
»  Cumhur İttifakı ile CH
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'nin belediye ba
» Karabük'e Konyalı başk
» İstanbul, Ankara, İzmir
» MHP Genel Başkanı Bahç
»  AK Parti Genel Merkezi u
» Sıfırdan ittifak
» "Şehirlerimizin 50 yıl
» TOBB ve meslek kuruluşla
» TÜSİAR Seydişehirliler
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Gökhan Tozoğlu: Konya
» Erdoğan: Bu karar bizi b
» Erdoğan adaylar için ta
» İşte listedeki isimler!
» Adalet Bakanı Gül: Ceza
» Bakan Kurum'dan plastik p
»  AK Parti'de temayül yok
»  Rektör Özçelik, STM
» Hasan Angı açıkladı!
» Bakan Murat Kurum: "Dere
» AK Parti teşkilatına ha
» Konyalı iş adamı Karat
»  İşte Konya'da belediye
» AK Parti'den yerel seçim
» İyi Parti Konya İl Baş
» Cumhurbaşkanı Erdoğan,
» Bakan Kurum: "Yüksek bin
» Hasan Kılca Karatay Bele
» Erdoğan: Üç dönem ba
» AK Parti'den kritik 'af'
» AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti’de son gün
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  Başkan Erdoğan: 7 şeh
» Meclis'in yoğun mesaisi!
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Veli Tolu Karatay Belediy
» Trump’la masada 7 günd
» Cumhurbaşkanı Yardımc
» AK Parti'den bir ilke imz
» AK Parti 18 Kasım'da top
» CHP'li Öztürk Yılmaz:
» Kritik tarih! 18 Kasım'd
» "Konya davanın kalesi ve
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com