Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Irak'ın kuzeyinde 7 terörist etkisiz hale getirildi      YHT kazasında flaş gelişme!      Bayraktar Deniz Kuvvetleri için uçmaya başladı      MEB, "LGS raporu" hazırladı      İçişleri Bakanı Soylu: ABD beslediği adamlarla bizi yıldırabileceğini düşündü      Sanayi üretimi ekimde bir önceki aya göre azaldı      TSK'nın göz bebeği MPT-55, yurt dışına göz kırpıyor      Hafız kızlar Konya'yı gururlandırdı! Çin'deki robot yarışmasında ödül aldılar      Cahit Turhan'dan Konya raylı sistemi açıklaması      Hulusi Akar: Terör örgütünde ciddi kırılmalar meydana geldi      Mevlana'nın "Mesnevi"si 26 dilde hoşgörüye çağırıyor      Bir tıkla zenginlik hedefleyenlerin mesleği: Youtuberlık      Mini Ada’ya 3 bini aşkın kişiden 'geçmiş olsun' ziyareti      Terör örgütü PKK'ya kış darbesi!      Abdurrahman Büyükkörükçü: Günde 50 dakikanı Allah’a ayır      Fatih Çıtlak: Hz. Mevlana’nın sözleri yanlış yorumlanıyor      Meram'da esnafa kira zammı yok      Etyemez: Kangren haline gelen sorunları çözdük      Leyla Şahin Usta: Güzel yarınlar inşa edeceğiz      Konya'daki aday tanıtım toplantısı iptal! Erdoğan tüm ilçeleri aynı anda açıklayacak     

AK Parti Konya İl Teşkilatı yerel seçim çalışmalarına başladı

07.09.2018
  
 
Mart ayında yapılacak yerel seçimler için AK Parti Konya İl Başkanlığı çalışmalara başladı.

Çalışmalar kapsamında AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı Cihanbeyli’de Belediye Başkanı Mehmet Kale ve teşkilat yöneticileri ile Kapalı Pazar Yeri ve esnafı ziyaret etti.

24 Haziran seçimlerinde seçim kampanyaları kapsamında vatandaşlara her daim sahada olacaklarının sözünü verdiklerini dile getiren AK Parti Konya Milletvekili Gülay Samancı “24 Haziran seçimlerini geride bıraktık. Seçimlerden sonrada söz verdiğimiz gibi hep sahalarda olmaya devam ettik. Şimdi yerel seçimlerde yaklaşıyor. Bizim sahada olmamız sadece seçimlerden seçimlere değil parti olarak prensibimiz.... Biz siyaseti insan odaklı yapıyoruz. Her şeyden önemlisi bütün hizmetlerimizin merkezinde insan vardır, kardeşlerimiz vardır.  Bu nedenle de biz 17 yıldır dimdik ayakta kalabildik ve bunca sıkıntıya rağmen, tiyatroya rağmen, milletimize, devletimize yaptıkları saldırılara karşı ayakta durabilmemizin ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a olan teveccühün sürekli bir şekilde artmasına rağmen iktidara olmamıza rağmen partimize olan güvenin hala yaparsa ‘AK Parti Yapar’ algısının devam etmesinin sebebi de buradan kaynaklanmaktadır.  Bundan sonraki süreçte de yerel seçimlerden sonra da olsa yerel seçim öncesi de olsa bizler kardeşlerimizle beraber olmaya devam edeceğiz. AK Parti olarak saha da halkla iç içe olmaya devam edeceğiz” dedi.

SAMANCI; “BİZLER HALKIMIZA HİZMET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti'nin yerelle beraber gelmiş olan bir parti olduğunu ifade eden Milletvekili Samancı “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nda göstermiş olduğu o performans ile yerelin ihtiyaçlarının ortak akla hitap eden tüm ihtiyaçlarının giderilmesi ve İstanbul’a yeni ufku açmış olması ki İstanbul bizim için bir değerdir. İstanbul dediğimiz zaman Tüm Türkiye demektir. Aynı zamanda oradaki ufkun görülmüş olması, oradaki liderliğin görülmüş olması, aynı şekilde bu tüm Anadolu’ya da yayılmış oldu.  Bununla birlikte AK Parti de belediyecilikle beraber yani Cumhurbaşkanımızın İstanbul’da gösterdiği o performans, o hizmet aynı zamanda tüm Türkiye genelinde belediyecilik alanında hizmet anlayışında bir paradigmanın öncülüğü olmuştur. O günden bu yana baktığımız zaman her ilde müthiş bir değişikliğin olduğunu görüyoruz. Şehirleşmeden tutun çevresel faktörlere kadar, her alanda değişimin olduğunu görüyoruz. Son dönemde şehirleşme ile birlikte yeşil dokunun bir canlılık kazandığını sosyal belediyecilikte de büyük bir yol kat ettiğini AK Parti ile değişmiş olduğunu görüyoruz. AK Parti öncesinde seçim zamanında sadece kaldırımların değiştiğini görüyorduk. Bir belediye başkanı değiştiği zaman önceki dönemin yapılan kaldırımları değiştirildi. Başka herhangi bir hizmet yapılmazdı. Belediyecilikte en temel hizmet temizliktir ki bu konuda dahi iyi bir hizmet alınmazdı. Daha önce hizmet noktasında insanlar kendi kaderlerine terk edilmiş durumdaydılar. Kendi ihtiyaçlarını görebilmek için uğraşırlardı. Şimdi ise hem devletin hem de belediyenin hizmetleriyle şehirler değer kazandı. İnşallah bundan sonraki süreçte de daha iyi olacak şekilde bizler halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
 
AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Feride Ersöz ise her zaman AK Parti olarak sahada olacaklarını belirterek sadece seçimlerde değil her zaman halkla iç içe olacaklarını dile getirdi.


 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
»  MEB, "LGS raporu" hazır
» İçişleri Bakanı Soylu
» Etyemez: Kangren haline g
»  Leyla Şahin Usta: Güze
» Konya'daki aday tanıtım
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Leyla Şahin Usta: "Türk
»  Hasan Angı: Üreten bir
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan: Fırat'ın doğ
»  AK Parti'ye 32 bin adayl
»  Başkan Altay: Hedefimiz
»  Kalaycı medyanın soru
» MHP Genel Başkanı Bahç
» Gülay Samancı: Boş bir
» Bütçe mesaisi başlıyo
» "Sanal ortamda da bir gen
» 'Tek başımıza Türkiye
» Raylı ulaşım sistemler
» AK Parti 14 ilin daha ada
» Güney Amerika'dan dönü
» Ahmet Sorgun TBMM Genel K
»  94 ruhu ile 2023
» Hasan Angı: Hedef 31 il
» AK Partili Mahir Ünal'da
» Uğur İbrahim Altay: Gec
» Leyla Şahin Usta: Konya'
» Bakan Kurum: "Sıfır at
»  Yerel seçimlerde adayl
» Konya'da AK Parti'nin 7 i
»  Yerel seçimlerde aday a
» Çevrenin korunmasına y
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Uzun yıllar Konya'da gö
» Okullarda yeni dönem ba
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Rektör Özçelik’ten
» Adaylar seçim takvimini
» AK Parti 9 büyükşehir,
»  AK Parti'nin açıklanan
» Konya açıklanıyor! Ba
» Ömer Şahin: Hizmet ve g
» ‘Kadına şiddet kırm
»  Cumhur İttifakı ile CH
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'nin belediye ba
» Karabük'e Konyalı başk
» İstanbul, Ankara, İzmir
» MHP Genel Başkanı Bahç
»  AK Parti Genel Merkezi u
» Sıfırdan ittifak
» "Şehirlerimizin 50 yıl
» TOBB ve meslek kuruluşla
» TÜSİAR Seydişehirliler
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Gökhan Tozoğlu: Konya
» Erdoğan: Bu karar bizi b
» Erdoğan adaylar için ta
» İşte listedeki isimler!
» Adalet Bakanı Gül: Ceza
» Bakan Kurum'dan plastik p
»  AK Parti'de temayül yok
»  Rektör Özçelik, STM
» Hasan Angı açıkladı!
» Bakan Murat Kurum: "Dere
» AK Parti teşkilatına ha
» Konyalı iş adamı Karat
»  İşte Konya'da belediye
» AK Parti'den yerel seçim
» İyi Parti Konya İl Baş
» Cumhurbaşkanı Erdoğan,
» Bakan Kurum: "Yüksek bin
» Hasan Kılca Karatay Bele
» Erdoğan: Üç dönem ba
» AK Parti'den kritik 'af'
» AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti’de son gün
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  Başkan Erdoğan: 7 şeh
» Meclis'in yoğun mesaisi!
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Veli Tolu Karatay Belediy
» Trump’la masada 7 günd
» Cumhurbaşkanı Yardımc
» AK Parti'den bir ilke imz
» AK Parti 18 Kasım'da top
» CHP'li Öztürk Yılmaz:
» Kritik tarih! 18 Kasım'd
» "Konya davanın kalesi ve
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com