Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Irak'ın kuzeyinde 7 terörist etkisiz hale getirildi      YHT kazasında flaş gelişme!      Bayraktar Deniz Kuvvetleri için uçmaya başladı      MEB, "LGS raporu" hazırladı      İçişleri Bakanı Soylu: ABD beslediği adamlarla bizi yıldırabileceğini düşündü      Sanayi üretimi ekimde bir önceki aya göre azaldı      TSK'nın göz bebeği MPT-55, yurt dışına göz kırpıyor      Hafız kızlar Konya'yı gururlandırdı! Çin'deki robot yarışmasında ödül aldılar      Cahit Turhan'dan Konya raylı sistemi açıklaması      Hulusi Akar: Terör örgütünde ciddi kırılmalar meydana geldi      Mevlana'nın "Mesnevi"si 26 dilde hoşgörüye çağırıyor      Bir tıkla zenginlik hedefleyenlerin mesleği: Youtuberlık      Mini Ada’ya 3 bini aşkın kişiden 'geçmiş olsun' ziyareti      Terör örgütü PKK'ya kış darbesi!      Abdurrahman Büyükkörükçü: Günde 50 dakikanı Allah’a ayır      Fatih Çıtlak: Hz. Mevlana’nın sözleri yanlış yorumlanıyor      Meram'da esnafa kira zammı yok      Etyemez: Kangren haline gelen sorunları çözdük      Leyla Şahin Usta: Güzel yarınlar inşa edeceğiz      Konya'daki aday tanıtım toplantısı iptal! Erdoğan tüm ilçeleri aynı anda açıklayacak     

"Milletimiz yönetimde söz sahibi oldu"

11.09.2018
  
 
AK Parti Selçuklu İlçe Gençlik Kolları tarafından bu yıl itibariyle başlatılan ve mesleğinde uzman kişilerin katıldığı siyaset, medya, sanat, ekonomi ve yönetim alanında gençlerle bilgi ve denemim paylaşımlarının gerçekleştirildiği programlar devam ediyor.

Her iki haftada bir Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde düzenlenen “Direnişten Şahlanışa 2023” isimli programa Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Ak Parti Selçuklu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Şahin ve gençlik kolları üyeleri tam kadro ile katıldı.

Programın her iki haftada bir Çarşamba günleri saat 20:23 de başladığını ifade eden Ak Parti Selçuklu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Şahin, 2023 yolunda Türkiye’nin hızla ilerlediğini,gençliğe dair bütün konularda bilgi ve deneyim paylaşımlarının başarılı bir şekilde devam ettiğini söyledi.  Ülke yönetiminde gençlere büyük görevler düştüğünü vurgulayan Şahin“Direniş zamanlarından şahlanış zamanlarına kadar katılımcıların gençlik anılarını anlatacağı programımız ciddi anlamda teşkilat içerisinde bulunan gençlerimiz için büyük önem taşıyor.Eğitim programımızda birbirinden tecrübeli kişiler yer alıyor. Gençliğe dair ne varsa konuşulacak olan buluşmalarımızda asıl hedefimiz 2023 yolunda ilerleyen ülkemizin gençliğine neler kazandırabiliriz ve nasıl doğru yönlendirebiliriz. Bu konularda bizleri aydınlatan tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

Selçuklunun ismiyle müsemma çok iyi bir teşkilat yapısı olduğunu ifade eden Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer’de konuşmasında Selçuklunun kurumsal anlamdasistematik yapısı ve güçlü altyapısı ile daha güzel işleri yapabilecek konumda olduğunu belirtti. Özer, “Gençliğin hem ülke yönetiminde ve hem de memleketi için daha faydalı olmaadına farklı argümanlarıen iyi şekilde değerlendirebilen, sorgulayan ve araştıran bir görev anlayışıyla eskiye göre daha donanımlı, daha kültürlü ve bilgili olduğunu görüyoruz. Gelecekiçin gençliği daha olumlu buluyorum. “Direnişten Şahlanışa 2023” isimli bilgi ve deneyim paylaşımı programlarının gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi

 AK Parti Selçuklu Gençlik Kolları’nın düzenlediği “Direnişten Şahlanışa 2023” programına katılan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı gençlere tecrübeleriyle ve ülke gündemiyle alakalı önemli bilgiler verdi. Başkan Pekyatırmacı konuşmasında gençlerin sorumluluğunun büyük olduğuna vurgu yaparak; “Gençlerle birlikte olmak, gençlerle diyalog kurmak böyle ortamların oluşmasıyla daha da kolaylaşıyor. Bizim gençlere ulaşabiliyor olmamız, kazanımlarımızı gençlerimizle paylaşabiliyor olmamız büyük bir mutluluk vesilesidir.  Ülkemiz geçmişe göre özellikle son on altı yıl içerisinde ciddi bir gelişme ivmesi yakaladı. Dolayısıyla hem dışarıdaki hem de içerideki düşmanlarımızın işine gelmiyor. Bu noktada gençlerimizin bir taraftan eğitim hayatına devam ederken bir taraftan da çevremizde neler olup bittiğiyle ilgili daha duyarlı olduklarını görüyoruz.  Hamdolsun bugün ülkemizde neredeyse her ilimizde bir üniversitemiz var.Öğrenmenin, eğitimin önünde artık hiçbir engel yok. Gençlerimiz bu noktada ellerindeki imkanların kıymetini bilerek kendilerini daha da geliştirmeli. Çünkü bizim ülke olarak misyonumuzçok büyük. Ecdadımızdan emanet aldığımız bin yıllık bir emanet bilinciyle görevlerimizi sürdürmemiz lazım.  Bunun için de çok çalışmamız lazım ki bir günümüz diğer bir günümüze denk olmayacak. Şu anda Türkiye üzerinde oynanan oyunlar bizim bu potansiyellerimizi harekete geçireceğimizi gördükleri için sahneleniyor ve Türkiye’yi eski günlerine döndürmek için uğraşılıyor. Buna fırsat vermeyeceğiz bunun için de ileriye dönük büyük hedeflerimiz var. Sayın Cumhurbaşkanımız her gün gecesini gündüzüne katarak çalışıyor. Her gün yeni bir heyecanla, yeni bir azimle çalışmalarına devam ediyor. Bu özveriyi bizlerinde örnek alması gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti teknoloji, kalkınma ve gelişim alanında hiç bu kadar güzel yönetilmemişti. Önceki dönemlerde söz hep başkalarında iken bu dönemde milletimiz yönetimde olmuştur” dedi.

Programın sonunda günün hatırası olarak Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’ya Ayeti Kerimenin yer aldığı birtablo hediye edilerek toplu fotoğraf çekimi yapıldı.
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
»  MEB, "LGS raporu" hazır
» İçişleri Bakanı Soylu
» Etyemez: Kangren haline g
»  Leyla Şahin Usta: Güze
» Konya'daki aday tanıtım
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Leyla Şahin Usta: "Türk
»  Hasan Angı: Üreten bir
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan: Fırat'ın doğ
»  AK Parti'ye 32 bin adayl
»  Başkan Altay: Hedefimiz
»  Kalaycı medyanın soru
» MHP Genel Başkanı Bahç
» Gülay Samancı: Boş bir
» Bütçe mesaisi başlıyo
» "Sanal ortamda da bir gen
» 'Tek başımıza Türkiye
» Raylı ulaşım sistemler
» AK Parti 14 ilin daha ada
» Güney Amerika'dan dönü
» Ahmet Sorgun TBMM Genel K
»  94 ruhu ile 2023
» Hasan Angı: Hedef 31 il
» AK Partili Mahir Ünal'da
» Uğur İbrahim Altay: Gec
» Leyla Şahin Usta: Konya'
» Bakan Kurum: "Sıfır at
»  Yerel seçimlerde adayl
» Konya'da AK Parti'nin 7 i
»  Yerel seçimlerde aday a
» Çevrenin korunmasına y
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Uzun yıllar Konya'da gö
» Okullarda yeni dönem ba
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Rektör Özçelik’ten
» Adaylar seçim takvimini
» AK Parti 9 büyükşehir,
»  AK Parti'nin açıklanan
» Konya açıklanıyor! Ba
» Ömer Şahin: Hizmet ve g
» ‘Kadına şiddet kırm
»  Cumhur İttifakı ile CH
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'nin belediye ba
» Karabük'e Konyalı başk
» İstanbul, Ankara, İzmir
» MHP Genel Başkanı Bahç
»  AK Parti Genel Merkezi u
» Sıfırdan ittifak
» "Şehirlerimizin 50 yıl
» TOBB ve meslek kuruluşla
» TÜSİAR Seydişehirliler
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Gökhan Tozoğlu: Konya
» Erdoğan: Bu karar bizi b
» Erdoğan adaylar için ta
» İşte listedeki isimler!
» Adalet Bakanı Gül: Ceza
» Bakan Kurum'dan plastik p
»  AK Parti'de temayül yok
»  Rektör Özçelik, STM
» Hasan Angı açıkladı!
» Bakan Murat Kurum: "Dere
» AK Parti teşkilatına ha
» Konyalı iş adamı Karat
»  İşte Konya'da belediye
» AK Parti'den yerel seçim
» İyi Parti Konya İl Baş
» Cumhurbaşkanı Erdoğan,
» Bakan Kurum: "Yüksek bin
» Hasan Kılca Karatay Bele
» Erdoğan: Üç dönem ba
» AK Parti'den kritik 'af'
» AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti'de aday adaylı
»  AK Parti’de son gün
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  Başkan Erdoğan: 7 şeh
» Meclis'in yoğun mesaisi!
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Veli Tolu Karatay Belediy
» Trump’la masada 7 günd
» Cumhurbaşkanı Yardımc
» AK Parti'den bir ilke imz
» AK Parti 18 Kasım'da top
» CHP'li Öztürk Yılmaz:
» Kritik tarih! 18 Kasım'd
» "Konya davanın kalesi ve
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com