Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Motodrag sezonu Konya'da tamamlanacak      Konya'da FETÖ/PDY operasyonu! 3 muvazzaf asker ile bir eski polis gözaltına alındı      Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yargıda yasa dışı örgütlenmelere izin vermeyeceğiz      Rektör Özçelik’ten TEKNOFEST’te başarı gösteren takımlara plaket      Söylentisi bile yetti! ‘Fiyatlar gevşemeye başladı’      Hayvancılık desteklemelerinde değişiklik      Kanser taramada Konya pilot il seçildi      Beyşehir'in 11 mahallesine düğün salonu      Konya'nın da aralarında bulunduğu 4 ilde FETÖ operasyonu      Erdoğan'dan EYT açıklaması: Erken emekliliği tasvip etmiyoruz      160 kişilik yatılı hafızlık kız Kur’an kursu için imzalar atıldı      Selçuklu'da eğitime okul desteği!      Konyaspor'un Ziraat Türkiye Kupasındaki rakibi Kahramanmaraşspor oldu      Konya'da oğluyla görüştürülmeyen babanın öğretmeni tehdit ettiği iddiası      Başkan Altay: Gençliği imar etmek önceliğimiz olmalı      Konya ve çevresine toz taşınımı uyarısı      Konya'da kalp krizi geçiren sürücünün kaza anı güvenlik kamerasında      Trafik Kanunuyla ilgili teklif kabul edildi      Şırnak'ta öldürülen 2 terörist 27 şehidimizin katili çıktı      Cumhurbaşkanlığı'na kritik atama     

"Milletimiz yönetimde söz sahibi oldu"

11.09.2018
  
 
AK Parti Selçuklu İlçe Gençlik Kolları tarafından bu yıl itibariyle başlatılan ve mesleğinde uzman kişilerin katıldığı siyaset, medya, sanat, ekonomi ve yönetim alanında gençlerle bilgi ve denemim paylaşımlarının gerçekleştirildiği programlar devam ediyor.

Her iki haftada bir Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezinde düzenlenen “Direnişten Şahlanışa 2023” isimli programa Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Ak Parti Selçuklu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Şahin ve gençlik kolları üyeleri tam kadro ile katıldı.

Programın her iki haftada bir Çarşamba günleri saat 20:23 de başladığını ifade eden Ak Parti Selçuklu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Şahin, 2023 yolunda Türkiye’nin hızla ilerlediğini,gençliğe dair bütün konularda bilgi ve deneyim paylaşımlarının başarılı bir şekilde devam ettiğini söyledi.  Ülke yönetiminde gençlere büyük görevler düştüğünü vurgulayan Şahin“Direniş zamanlarından şahlanış zamanlarına kadar katılımcıların gençlik anılarını anlatacağı programımız ciddi anlamda teşkilat içerisinde bulunan gençlerimiz için büyük önem taşıyor.Eğitim programımızda birbirinden tecrübeli kişiler yer alıyor. Gençliğe dair ne varsa konuşulacak olan buluşmalarımızda asıl hedefimiz 2023 yolunda ilerleyen ülkemizin gençliğine neler kazandırabiliriz ve nasıl doğru yönlendirebiliriz. Bu konularda bizleri aydınlatan tüm konuklarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

Selçuklunun ismiyle müsemma çok iyi bir teşkilat yapısı olduğunu ifade eden Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer’de konuşmasında Selçuklunun kurumsal anlamdasistematik yapısı ve güçlü altyapısı ile daha güzel işleri yapabilecek konumda olduğunu belirtti. Özer, “Gençliğin hem ülke yönetiminde ve hem de memleketi için daha faydalı olmaadına farklı argümanlarıen iyi şekilde değerlendirebilen, sorgulayan ve araştıran bir görev anlayışıyla eskiye göre daha donanımlı, daha kültürlü ve bilgili olduğunu görüyoruz. Gelecekiçin gençliği daha olumlu buluyorum. “Direnişten Şahlanışa 2023” isimli bilgi ve deneyim paylaşımı programlarının gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi

 AK Parti Selçuklu Gençlik Kolları’nın düzenlediği “Direnişten Şahlanışa 2023” programına katılan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı gençlere tecrübeleriyle ve ülke gündemiyle alakalı önemli bilgiler verdi. Başkan Pekyatırmacı konuşmasında gençlerin sorumluluğunun büyük olduğuna vurgu yaparak; “Gençlerle birlikte olmak, gençlerle diyalog kurmak böyle ortamların oluşmasıyla daha da kolaylaşıyor. Bizim gençlere ulaşabiliyor olmamız, kazanımlarımızı gençlerimizle paylaşabiliyor olmamız büyük bir mutluluk vesilesidir.  Ülkemiz geçmişe göre özellikle son on altı yıl içerisinde ciddi bir gelişme ivmesi yakaladı. Dolayısıyla hem dışarıdaki hem de içerideki düşmanlarımızın işine gelmiyor. Bu noktada gençlerimizin bir taraftan eğitim hayatına devam ederken bir taraftan da çevremizde neler olup bittiğiyle ilgili daha duyarlı olduklarını görüyoruz.  Hamdolsun bugün ülkemizde neredeyse her ilimizde bir üniversitemiz var.Öğrenmenin, eğitimin önünde artık hiçbir engel yok. Gençlerimiz bu noktada ellerindeki imkanların kıymetini bilerek kendilerini daha da geliştirmeli. Çünkü bizim ülke olarak misyonumuzçok büyük. Ecdadımızdan emanet aldığımız bin yıllık bir emanet bilinciyle görevlerimizi sürdürmemiz lazım.  Bunun için de çok çalışmamız lazım ki bir günümüz diğer bir günümüze denk olmayacak. Şu anda Türkiye üzerinde oynanan oyunlar bizim bu potansiyellerimizi harekete geçireceğimizi gördükleri için sahneleniyor ve Türkiye’yi eski günlerine döndürmek için uğraşılıyor. Buna fırsat vermeyeceğiz bunun için de ileriye dönük büyük hedeflerimiz var. Sayın Cumhurbaşkanımız her gün gecesini gündüzüne katarak çalışıyor. Her gün yeni bir heyecanla, yeni bir azimle çalışmalarına devam ediyor. Bu özveriyi bizlerinde örnek alması gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyeti teknoloji, kalkınma ve gelişim alanında hiç bu kadar güzel yönetilmemişti. Önceki dönemlerde söz hep başkalarında iken bu dönemde milletimiz yönetimde olmuştur” dedi.

Programın sonunda günün hatırası olarak Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’ya Ayeti Kerimenin yer aldığı birtablo hediye edilerek toplu fotoğraf çekimi yapıldı.
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Erdoğan'dan EYT açıkla
»  MHP’den çiftçinin te
» "FETÖ ile gerçek anlamd
»  Meclis, Karayolları Tra
»  MHP'den kritik adım: Af
» Erdoğan'dan İş Bankas
» 2023 Eğitim Vizyonu 23 E
»  Yerel seçimlere iki kol
» Erdoğan: Münbiç'te ger
»  Hasan Angı: Ulaşmadı
» Hasan Angı: Geleceği d
» Beyşehir'de Danışma Me
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti Cihanbeyli'de da
» Ahmet Sorgun: Ekonomik bi
» Bahçeli: Uzman çavuşla
» Ak Parti'den ittifak aç
» Erdoğan'dan CHP'ye sert
»  İttifakta hassas çalı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» CHP Konya Milletvekili Ab
»  "Bu topraklarda terörü
» İşte Erdoğan’ın Mer
»  Halil Etyemez ve Toru es
» Erdoğan: Hedefimiz Sinca
» TBMM İçtüzüğü deği
»  AK Parti’nin aday krit
» 'Beklenen bahar havası
»  AK Parti Genel Başkan Y
» Erdoğan: PKK'nın Almany
»  AK Parti ile MHP arasın
»  AK Parti’den af teklif
» Orhan Erdem'den Akşehir'
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "Konya savunma sanayinin
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "İç tüzük Cumhurbaşk
» Bahçeli: ABD'nin amacı
» Oktay: Geleneği olmayan
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Ak Parti her seçim bölg
»  İdlib mutabakatını d
» AK Partili Özboyacı : B
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'den "tebdili kı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  İttifakta tek aday form
» Adnan Menderes idamının
» İdlib için silahsız b
» Abdullah Ağralı: Şehir
»  Erdoğan ile Putin'in "S
» Erdoğan'dan Ermenilere Y
» Erdoğan'dan sert sözler
» Leyla Şahin Usta'dan KON
»  Cumhurbaşkanı Recep Ta
» AK Parti’den ‘tele’
» "Türkiye yeni yönetim s
»  "100 günlük eylem plan
» Hasan Angı: Devir artık
»  Yeni yönetim milat olac
» "Milletimiz yönetimde s
»  MEB eğitim öğretim is
» Erdoğan'dan Ertuğrul Ga
» "Ekonomimiz üzerinden ya
» AK Parti-MHP ittifakı ye
» Cumhurbaşkanlığı Söz
» Ahmet Sorgun: Allah bir k
» Türkiye Cumhurbaşkanı
»  Tahran'daki tarihi zirve
» AK Parti Konya İl Teşk
» Kırgızistan’a 130 ki
»  Özhaseki'den AK Parti'n
» Erdoğan: Kendi para biri
» Erdoğan'dan yargı mensu
»  "Belediye başkanının
» Erdoğan: Kırgızistan i
» "Konya’yı en iyi şeki
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» Erdoğan'dan dikkat çeke
» Mevlüt Çavuşoğlu: Kov
» İçişleri Bakanı Soylu
» 'BM'nin talebinin takipç
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
»  TBMM Başkanı Yıldır
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Türk savunma sanayisind
»  MHP'den 8 maddelik af te
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com