Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Milyonlara müjde: Öğrenci, emekli, engelli herkese...      “Sanayide üretene destek olma mecburiyetimiz var”      Yumurta üreticilerinden indirim uyarısı      İnşaat maliyet endeksi arttı      Bakanlıktan okul kantinlerine sıkı denetim      "Hekime giden hasta yanında film taşımayacak"      Ölüm aylığı artık otomatik bağlanacak      NEÜ’de yerli ve milli üretim konuşuldu      Sadece 10 gün kaldı! İmar Barışı'nda başvuru sayısı 5 milyonu aştı!      Nasreddin Hoca Anma Günleri başlıyor      Okulların 2019 yılı pansiyon ücretleri belirlendi      Konut satışında KDV ve tapu harcı indiriminde son gün uyarısı      Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank: 178 güvensiz ürün piyasadan toplatıldı      Meram Belediyesi sosyal belediyecilik hizmetleriyle göz dolduruyor      Başkan Altay: Bütün ilçelerimizin kalkınması için çalışıyoruz      Çumra Belediye Başkanı Oğuz’a silahlı saldırı      Konya Valisi Canbolat: Adi nitelikli bir olay      Süper Lig'de puan durumu      Sağlık Bakanlığından anne ölümlerini azaltmak için müdahale timi      Avustralya modeli yok, 3 yıl kuralı var     

Hasan Angı: Geleceği dizayn etmemiz gerekiyor

11.10.2018
  
 
AK Parti Selçuklu İlçe Teşkilatı’nın 71.Danışma Meclisi toplantısı yapıldı.Teşkilat üyelerinin yoğun ilgi gösterdiği program Selçuklu Belediyesi Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

Programa Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı Ak Parti İl ve İlçe Yöneticileri, Selçuklu Belediyesi Meclis Üyeleri, Mahalle Temsilcileri, sandık başkanları ve partililer katıldı.     
 
Türkiye’nin son yıllardaki büyüme hızının ve güçlenmesinin önüne geçmeye çalışan küresel güçlerin güncel saldırıları karşısında milli birlik ve beraberliğin önemine değinen Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, kaynakların verimli kullanılması, üretime dayalı ekonominin ön plana çıkarılması ile tüm olumsuzlukların çözüleceğini vurguladı.

Özer konuşmasına şöyle devam etti;

“Dövizdeki dalgalanmalar, faiz artışları, fiyat artışları, enflasyon gibi ekonomimizi ve gündelik hayatımızı olumsuz etkileyen bir takım gelişmeler yaşadık. Aslında uzun zamandır unuttuğumuz bu ekonomik terimler tekrar gündemimizi oluşturan maddeler haline geldi. Bu durumu Türkiye’nin son yıllardaki büyümesinin ve güçlenmesinin önüne geçmeye çalışan küresel güçlerin ülkemiz üzerindeki güncel saldırıları olarak da yorumlayabiliriz. Türkiye olarak içerisinde bulunduğumuz ekonomik zorlukları aşmak için hem küresel güçlerle mücadele etmeli, hem de bir takım alışkanlıklarımızı değiştirmeliyiz. Özellikle kaynaklarımızı verimlilik esasımıza göre kullanmaya gayret etmeli, üretime dayalı ekonomiyi ön plana çıkarmalıyız. Bireysel olarak özel sektörde, kamuda her alanda israftan uzaklaşmalıyız. Bu hususlarla ilgili hükümetimiz önemli tedbirler almaktadır. Bunlardan bir kısmı uygulanmakta, bir kısmı da önümüzdeki süreçte uygulamaya devam edilecek. Önemli girişimlerde bulunuldu ve olumlu neticeler almaya başladık. Bizler inanıyoruz ki, bugüne kadar bir çok zorlukların üzerinden geldiğimiz gibi milli birlik ve beraberlik içerisinde her türlü olumsuzluğun üzerinden geleceğiz”  
Konya belediyelerinin yerel yönetimler bazında insan odaklı çalışmalarına dikkat çeken Ak Parti Selçuklu İlçe Başkanı Mustafa Hakan Özer, memnuniyetin en yüksek seviyede tutulduğu hizmet anlayışındaki en güzel örnekleri yaşadıklarını ifade etti.

Özer, “Selçuklu ilçemiz her yıl ortalama 20 bin nüfusu artan büyük bir ilçemiz. Dolayısıyla nüfusla beraber ihtiyaçlarda sürekli artmaktadır. Konya’daki belediyelerimiz de artan bu ihtiyaçları karşılamak adına her türlü hizmeti başarıyla yerine getiriyor. Bugünlerde çok güzel hizmetlerin açılışları yapılıyor. Her gün farklı bir hizmetin sunulmasında yoğun bir gündemi takip ediyoruz. Dolayısıyla bütün zorluklara rağmen ilçemizde hizmet fırtınası artarak devam ediyor. Bizlerde bu hizmetleri büyük bir memnuniyetle takdir ediyoruz" dedi. 
 
Programda Selçuklu Belediye tarafından tamamlanan projeleri slayt sunumu eşliğinde anlatan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, " Kosova Mahalle Konağımız ve Tatköy Sosyal Tesisimiz tamamlandı. Tepekent Çarşı, Ticaret Merkezi ve Hizmet yerleri de tamamlandı. Selçuk Dini Yüksek İhtisas Merkezi Misafirhanesi tamamlandı ve geçtiğimiz hafta açılışı yaptık. 10 adet temizlik aracının alımını yaptık. Bu araçlarımızın da hizmete girmesiyle birlikte 23 aracımızla temizlik çalışmalarını yürütüyoruz" dedi. 
 
Selçuklu Belediyesi'nin eğitime desteğinin spor yatırımlarıyla da sürdüğünü ifade eden Başkan Pekyatırmacı 4 okula kazandırılacak olan ve 8 milyon 480 bin TL 'ye mal olacak spor salonlarında yapım çalışmalarının sürdüğünü ayrıca mahallelere kazandırılacak 55 adet suni çim sahanın da yapımının devam ettiğini ifade etti.

Pekyatırmacı," Selçuk Üniversitesi Kampüsü karşısında 1000 kişilik öğrenci yurdu inşaatımız çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Ekim ayı sonu veya Kasım Ayı ortaları itibariyle inşaat faaliyetlerini tamamlayıp 2. döneme bu yurtlarımızı eğitime hazır hale getirmeyi planlıyoruz. Ayrıca Mahmut Sami Ramazanoğlu İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip  Ortaokulu'nun ek binaları ve spor tesisleriyle ilgili de inşaatımızda hızla devam ediyor" dedi.
 
Ak Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı’da konuşmasında Ak Partinin kuruluşundan itibaren hem hükümet olarak hem de yerel yönetimlerde hayal edilebilecek binlerce hizmetin sunulmasında etkin rol oynadığını dile getirdi.

Angı, “Teşkilatlarımızın kuruluşundan bu yana uzun yıllar hem iktidarda hem yerel yönetimlerde başarılı olacağımıza inanmayan siyasilere karşı hamdolsun merkezi hükümetle beraber yerel yönetimlerimizin başarıları apaçık ortadadır. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan sadece Türkiye’de değil tüm dünyada ilgiyle izlenen bir lider olmuştur. Tüm mazlum coğrafyanın umudu olduk. Dünyanın hasret olduğu adalet, hakkaniyet ve mazlumların umudunu şu anda Türkiye temsil ediyor. Bu ülkeyi çok daha iyi noktalara taşımak, emanet olarak aldığımız bu görevleri bizden sonrakilere çok daha iyi bir noktada teslim etmek adına nöbetteyiz. İster sandık yönetimleri, mahalle yönetimleri, ister ana kademeler, kadın ve gençlik kollarında görev alıyor olalım. Görevimizi en iyi şekilde yapmak için çalışmalıyız" dedi.
 
Yaklaşan yerel seçim süreciyle ilgili açıklamalarda da bulunan Angı;"Yerel seçimlere doğru yürüyoruz. Saha çalışmalarımızın içerisindeyiz.  Bu çerçevede şehrimizdeki tüm ilçelerimizle beraber büyükşehrimizde de en güzel şekilde seçimleri yöneteceğiz inşallah. Hemşehrilemizin büyük destekleriyle 31 ilçemizde ve büyükşehrimizde Ak Partili belediyelerimiz ülkemizi 2023, 2053 hedeflerine doğru taşırken, bu temel taşların üzerinde geleceği dizayn etmemiz gerekiyor.  ” dedi. 
 
Programın sonunda teşkilat çalışmalarında özveriyle gayret gösteren teşkilat üyelerine plaket takdiminde bulunuldu. 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
»  Erdoğan: Yeniden dirili
»  Meclisin yaklaşık iki
» Kurtulmuş Konya'da konu
» AK Parti Genel Başkanvek
» İçişleri Bakanı Soylu
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» Leyla Şahin Usta'dan 'C
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Başkan Altay: Milletimiz
» AK Parti Genel Başkan Ve
» AK Parti’nin aday krite
» Başkan Erdoğan'dan Amer
»  MHP'den teşkilatlara "p
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Erdoğan'dan EYT açıkla
»  MHP’den çiftçinin te
» "FETÖ ile gerçek anlamd
»  Meclis, Karayolları Tra
»  MHP'den kritik adım: Af
» Erdoğan'dan İş Bankas
» 2023 Eğitim Vizyonu 23 E
»  Yerel seçimlere iki kol
» Erdoğan: Münbiç'te ger
»  Hasan Angı: Ulaşmadı
» Hasan Angı: Geleceği d
» Beyşehir'de Danışma Me
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti Cihanbeyli'de da
» Ahmet Sorgun: Ekonomik bi
» Bahçeli: Uzman çavuşla
» Ak Parti'den ittifak aç
» Erdoğan'dan CHP'ye sert
»  İttifakta hassas çalı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» CHP Konya Milletvekili Ab
»  "Bu topraklarda terörü
» İşte Erdoğan’ın Mer
»  Halil Etyemez ve Toru es
» Erdoğan: Hedefimiz Sinca
» TBMM İçtüzüğü deği
»  AK Parti’nin aday krit
» 'Beklenen bahar havası
»  AK Parti Genel Başkan Y
» Erdoğan: PKK'nın Almany
»  AK Parti ile MHP arasın
»  AK Parti’den af teklif
» Orhan Erdem'den Akşehir'
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "Konya savunma sanayinin
»  Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "İç tüzük Cumhurbaşk
» Bahçeli: ABD'nin amacı
» Oktay: Geleneği olmayan
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Ak Parti her seçim bölg
»  İdlib mutabakatını d
» AK Partili Özboyacı : B
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» AK Parti'den "tebdili kı
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  İttifakta tek aday form
» Adnan Menderes idamının
» İdlib için silahsız b
» Abdullah Ağralı: Şehir
»  Erdoğan ile Putin'in "S
» Erdoğan'dan Ermenilere Y
» Erdoğan'dan sert sözler
» Leyla Şahin Usta'dan KON
»  Cumhurbaşkanı Recep Ta
» AK Parti’den ‘tele’
» "Türkiye yeni yönetim s
»  "100 günlük eylem plan
» Hasan Angı: Devir artık
»  Yeni yönetim milat olac
» "Milletimiz yönetimde s
»  MEB eğitim öğretim is
» Erdoğan'dan Ertuğrul Ga
» "Ekonomimiz üzerinden ya
» AK Parti-MHP ittifakı ye
» Cumhurbaşkanlığı Söz
» Ahmet Sorgun: Allah bir k
» Türkiye Cumhurbaşkanı
»  Tahran'daki tarihi zirve
» AK Parti Konya İl Teşk
» Kırgızistan’a 130 ki
»  Özhaseki'den AK Parti'n
» Erdoğan: Kendi para biri
» Erdoğan'dan yargı mensu
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com