Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Irak'ın kuzeyinde 7 terörist etkisiz hale getirildi      YHT kazasında flaş gelişme!      Bayraktar Deniz Kuvvetleri için uçmaya başladı      MEB, "LGS raporu" hazırladı      İçişleri Bakanı Soylu: ABD beslediği adamlarla bizi yıldırabileceğini düşündü      Sanayi üretimi ekimde bir önceki aya göre azaldı      TSK'nın göz bebeği MPT-55, yurt dışına göz kırpıyor      İlker Yiğit dua edip seçim çalışmalarına start verdi      Cahit Turhan'dan Konya raylı sistemi açıklaması      Hulusi Akar: Terör örgütünde ciddi kırılmalar meydana geldi      Mevlana'nın "Mesnevi"si 26 dilde hoşgörüye çağırıyor      Bir tıkla zenginlik hedefleyenlerin mesleği: Youtuberlık      Mini Ada’ya 3 bini aşkın kişiden 'geçmiş olsun' ziyareti      Terör örgütü PKK'ya kış darbesi!      Abdurrahman Büyükkörükçü: Günde 50 dakikanı Allah’a ayır      Fatih Çıtlak: Hz. Mevlana’nın sözleri yanlış yorumlanıyor      Meram'da esnafa kira zammı yok      Etyemez: Kangren haline gelen sorunları çözdük      Leyla Şahin Usta: Güzel yarınlar inşa edeceğiz      Konya'daki aday tanıtım toplantısı iptal! Erdoğan tüm ilçeleri aynı anda açıklayacak     

Karatay’da gençlik buluşması

03.12.2018
  
 
Celalleddin Karatay Gençlik Merkezinde gerçekleştirilen 'Karatay Gençlik Buluşması'na; Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli, Karatay Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Yusuf Güden, Karatay Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi, Karatay Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Mehmet Aydemir, AK Parti Karatay İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Sert, Büyükşehir, Selçuklu, Meram Gençlik Meclisi Başkanları, Genç STK'ların temsilcileri katıldı. 

Gençleri kuşatan projeler Karatay'da 
Konyalı gençleri bir araya getiren program Şehitler için okunan Kur'an tilavetiyle başladı. Karatay Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin düzenlediği 'Gençler Karatay'da Buluşuyor' programında konuşan Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli; Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin kurulduğu günden itibaren gençleri kuşatan projelerle sahada olduğunu söyledi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ülke yönetiminde gençlerin söz sahibi olmasını istediğini belirten Başkan Hançerli Cumhurbaşkanımızın gençlere verdiği öneme dikkat çekerek; Karatay'da eğitimden, spora, sosyal hayattan, istihdama kadar her alanda gençlerin desteklendiğini kaydetti.Karatay gençler için cazibe merkezi haline geldi
Başkan Hançerli; modern bir eğitim kompleksiyle gençlere yönelik her imkanı sağlamak için çalıştıklarını söyleyerek; Celaleddin Karatay Gençlik Merkezi'nde gençlerin en iyi şartlarda eğitim alabilmeleri ve vakitlerini faydalı bir şekilde değerlendirebilmeleri için derslikler, müzik atölyesi, bilgisayar laboratuvarı, kafeteryası, kütüphanesi, internet-bilişim köşesi, fitness-aerobik salonu, etüt salonu gibi etkinlik alanlarının bulunduğunu belirtti. Başkan Hançerli; Karatay'ın gençler için cazibe merkezi haline geldiğini kaydetti. Karatay Kent Konseyi Gençlik Meclisinin çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğine vurgu yapan Başkan Mehmet Hançerli; "Gelecek hesabı olan ülkeler gençliği iyi yetiştirirler. Gençliğin iyi yetişmesi demek, her bakımdan güçlü olması demektir. Bunun yolu iyi bir eğitimden geçer. Biz de bu mantıkla hareket ederek; gençliğimizin her daim yanındayız" dedi. 

"Başarılı projeleri hayata geçiriyoruz"
Karatay Kent Konseyi’nin Konya’da aktif olarak çalıştığını ve başarılı projeleri hayata geçirdiğini söyleyen Karatay Kent Konseyi Başkanı Yusuf Güden; "Gelecek için sağlıklı bireyler yetiştirmeyi hedefleyen Gençlik Meclisimiz, düzenlediği her etkinlikle gençlerin ilgisini çekmeyi ve onlara katkıda bulunmayı sürdürüyor" dedi. Gençlik konusunda böyle faydalı bir toplantının Karatay’da geçekleştirilmesinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Yusuf Güden, "Karatay Belediyesi eğitime ve gençliğe büyük önem veriyor. Türkiye’nin geleceğine yön verecek olan gençlerimizin doğru bilgilerle donatılması, yeteneklerinin geliştirilmesi ve takım ruhu halinde geleceğe odaklanmalarını önemsiyoruz.” Dedi. Güden; gençlere verdiği destekten dolayı Başkan Mehmet Hançerli'ye teşekkür etti.

Konyalı gençler kardeşlik temasıyla buluştu
Karatay Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Mehmet Aydemir ise; ‘Kardeşlik’ temasıyla buluşmalarına vesile olan Başkan Hançerli'ye teşekkür ederek konuşmasına başladı. Aydemir; gençlerin milli ve manevi değerlerine sahip olacak şekilde yetiştirilmesi gayesiyle hareket ettiklerini vurgulayarak, gelecek nesillere iyinin, doğrunun ve güzelliğin temsil edildiği bir toplum bırakmak için çalışmaların devam edeceğini kaydetti.

Sert'ten Başkan Hançerli'ye teşekkür
Karatay Kent Konseyi Gençlik Meclisi Kurucu Başkanı ve AK Parti Karatay İlçe Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Fatih Sert ise; Karatay Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi'nin kendisinde ayrı bir yeri olduğunu belirterek; gençlere önem verdiklerini ve gençliğin her alanda etkin rol oynaması gerektiğine inandıklarını ifade etti. Sert; gençlerin yapacağı faaliyetleri ve gerçekleştirmek istedikleri projeleri her zaman destekleyeceklerini belirterek Karatay Belediye Başkanı Mehmet Hançerli'ye desteklerinden dolayı teşekkür etti.

YASAL UYARI:Yayınlanan haberler, köşe yazıları, fotoğraflar, yazı dizileri ve her türlü eserin tüm hakları Anmeg Yayıncılık İletişim A.Ş.’ye aittir. Kaynak gösterilerek bile olsa eserin bütünü özel izin alınmadan kullanılamaz.

YORUMLAR

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan konhaber.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 
 
Bu yazı toplam 82 kere okundu
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Güncel
» Irak'ın kuzeyinde 7 ter
» YHT kazasında flaş geli
»  Bayraktar Deniz Kuvvetle
»  TSK'nın göz bebeği MP
» İlker Yiğit dua edip se
» Cahit Turhan'dan Konya ra
» Hulusi Akar: Terör örg
» Mevlana'nın "Mesnevi"si
»  Bir tıkla zenginlik hed
»  Mini Ada’ya 3 bini aş
»  Terör örgütü PKK'ya
» Abdurrahman Büyükkörü
» Fatih Çıtlak: Hz. Mevla
» Bakan Kurum'dan Dicle Bar
» Konya'da otomobilin çarp
» Şehr-ül Eminler belli
» Başkan Altay için duygu
»  Ankara'da YHT kazasını
» Hacı Ahmet Özdemir: Kon
»  Fırat'ın doğusuna ope
»  İlahi aşka adanmış b
» Meclis'te bütçe mesaisi
» Akın İpek'in şirketind
» "Tren kazasına ilişkin
»  Mevlana'nın kadim dostu
» Güvenlik güçleri tefec
» Başkan Altay İslam Sana
» Japonlar yapsa herkes duy
» Bakan Kurum: Projeleri h
» Saldırı hazırlığınd
» Nuri Odacı toprağa veri
» Meram Millet Bahçesi Erd
» Su tasarrufuna atıksu ar
» Ankara-Konya treninin kaz
» PKK'lı teröristlerin ba
» Dışişleri: Terör örg
» Yargıtay ByLock'un tekni
» Adalet Bakanlığı suç
» Rumi'nin insanlığa aç
»  "Mevlana, Konya'nın şe
»  FETÖ sabıkası olmayan
» Türkiye sınırına yak
» Başkan Altay’dan taziy
» İçişleri Bakanı Soylu
»  Antalya Emniyet Müdür
» SOBE açılıyor
» Afrin'de 1 askerimiz şeh
» Konyalı iş adamı Nuri
» Bakan Kurum: 2023 yılın
» Karacak Dağı’nı vura
»  Konya'da aydınlatma dir
» Sincar harekatında 30 he
»  Konya’da uyuşturucu o
» Mehmet Koç: Türkiye’n
» Konya'da tehlikeli yolcul
»  "Mevlana'nın torunu olm
»  Çumra’da şampiyon Me
» "SOBE önemli bir sosyal
» Konya'da görev yapan dok
» Erdoğan ikinci 100 günl
»  Konya’dan Ankara’ya
» YHT kazasına ilişkin ol
» İkinci eylem planında "
» Tren kazasında hayatın
» Dicle Barajı'nın kapakl
» Hafızlık öğrencileri
» Türkiye Uzay Ajansı kur
» Kaza yapan trende KTO-Kar
» İbrahim Kalın'dan Ankar
» Futbol camiasından Ankar
» Trende bulunan KONTV Spor
» Murat Kurum'dan başsağl
» 17-25 Aralık belgeleri A
» Konya'da hırsızlık! 2
» Erdoğan yeni ismi açık
»  Türkiye'nin gökyüzün
» Milli Eğitim Bakanı Sel
» Minikler, Beyşehir Beled
»  Meram’a dev spor yatı
» "Mevlana, Anadolu insanı
» 'İklim değişikliğiyle
» Mehmetçik karla kaplı d
» ​Konya'da minibüsün
» Konya'da kar bekleniyor!
» Konya'da dolmuş şoför
» Konya'da "isteseydim öld
»  "Bakım kalesi" 100 mily
»  Akşehir Akademisi Vakf
» 'İş davalarında arabul
»  “SOBE Konya’ya değe
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com