Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Mustafa Akış TRT Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı      Özselek: Konya, savunma sanayinde gurur kaynağı olacak      Sigara içmeyenin mesaisi erken bitecek      Diyanete 9 bin 500 sözleşmeli personel alınacak      YSK'den sandık kurulu başkanlarına uyarı mesajları      FETÖ, lisansüstü öğrenci alımı duyurusunu ByLock'tan bildirmiş      'Velesbit'ten bisiklet kampanyasına destek! 500 kask hediye edecek      Gazzelilerden Erdoğan'a teşekkür      Konya'da kavgaya müdahale eden polis memuru bıçakla yaralandı      "Erdoğan doğduğunda anne ve babası tarafından Süleyman Hilmi Tunahan Hazretlerine götürüldü"      Oy kullanırken bunlara dikkat!      Seçim yasakları başladı      Galatasaray'ın şampiyonluğu Konya'da kutlandı      Hazineye ait tarım arazilerinin kiralanmasına ilişkin yeni düzenleme      FETÖ'nün önde gelen üyesi firari Aydoğan Vatandaş ABD'de görüntülendi      Meram’da otel konforunda ücretsiz konaklama      Tarihin yazılacağı gün      Konya'da oynanacak Süper Kupa maçının tarihi belli oldu      Cuma hutbesinde "yaz Kur'an kursları" çağrısı      Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bilinmeyen yönleri belgesel oluyor     

Ahmet Sorgun: Kongrelerden güçlenerek çıkacağız

28.08.2017
  
 
Kongrelerdeki bayrak değişiminin bayram havasında geçtiğini, bunun da Ak Partinin bir geleneği olduğunu dile getiren Genel Başkan Yardımcısı Sorgun; "Millete hizmet yolunda yeni bir heyecan ve yeni bir aşkla çalışacağız" dedi.

Sorgun konuşmasına şöyle devam etti: 

"Geçtiğimiz günlerde partimizin 16. yılını kutladık. Başarılarla dolu, zaferlerle dolu  16 yılı geride bırakmanın onuru, gururu ve huzurunu yaşıyoruz.  Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 14 Ağustos 2001de ülkesine ve milletine hizmet aşkıyla yola çıkan AK Kadrolar maruz kaldığı bütün hukuksuzluklara,  bütün engellemelere rağmen ülkemize büyük bir gelişim ve değişim yaşatmıştır.

“AK PARTİ BİR DAVANIN ADIDIR”

Bu başarının sırrı, Allah’a güvenip milletten güç almaktan geçmiştir. Milletten hayır dua almaktan geçmiştir. Ak Parti sadece siyasi bir hareket değil, bir dava hareketidir. Bu davanın adı milli ve manevi değerlere bağlı millet ve memleket sevdasıdır. Bu kutlu davanın kutlu yürüyüşünde yer alan, bizlere yol arkadaşlığı yapan siz değerli dava arkadaşlarımı yürekten kutluyorum. Ak Parti  kuruluşundan bir yıl sonra iktidar oldu. Tam 15 yıldır iktidardadır. 

Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kurulan Ak Parti’nin Türkiye siyasetine adım attığı gün bir milattır. Liderimiz partinin ilk kongresinde” Artık Türkiye de hiçbir şey eskisi  gibi olmayacak” demişti. O Tarihten sonra da hiçbir şey eskisi gibi olmadı ve eskisi gibi kalmadı.
Ak Parti öncesini hatırlayanlar şöyle hafızalarını bir yoklasınlar. 

Siyasi krizlerle, boğuşan, ekonomik krizlerle boğuşan kaos içindeki Türkiye’de Ak Parti’yle hızlı bir gelişim, değişim ve kalkınma süreci başlamıştır. İç politikadan dış politikaya, eğitimden sağlığa, adaletten emniyete, enerjiden tarıma, ulaşımdan turizme, ekonomiden toplumsal yaşama, demokrasiden insan haklarına kadar her alanda devrim niteliğinde icraatlara imza atan Ak Parti hükümetleri Türkiye’yi adeta şaha kaldırmıştır.

IMF’den 500 milyon dolar almak için el ovuşturarak günlerce kapılarda bekleyen Türkiye, artık IMF’ye borç verebilecek durumdadır. Hastaların devlet hastanelerinde rehin kaldığı bir Türkiye fotoğrafı tarihte kalmıştır.  Bugün her vatandaşın aile hekimi vardır. Hasta hastaneye gelemiyorsa, evinde tedavi hizmeti vardır. Gerektiğinde devletin ambulansıyla evinden alınıp hastaneye getiriliyor tedavisinden sonra tekrar evine götürülüyor.Nereden nereye.. Bu tür örnekleri saymakla bitiremeyiz.Bugün küresel güçlerin, dünyaya ayar verenlerin hazmedemediği kabullenemediği de Türkiye’nin gelişimi  değişimi ve istikrarıdır.Gerek bulunduğu coğrafyada, gerekse dünyada hem siyasi hem de ekonomik olarak söz sahibi olan Türkiye’den rahatsız oluyorlar.Bugüne kadar Ortadoğu’da istedikleri gibi at koşturanlar, bugün plan yaparken Türkiye’yi göz ardı edemiyorlar. Bir bakıyorsunuz Almanya dan bir bakıyorsunuz, Amerikan, bir bakıyorsunuz Rusya’dan en üst düzeyde askeri yetkililer  Türkiye’ye geliyor.Bugüne kadar oturdukları yerden istediklerini emrediyorlar ve istediklerini yaptırıyorlardı.  Ancak Türkiye artık eski Türkiye değil..

Türkiye güçlendikçe, saldırılar artıyor. Önce PKK belasını sardılar başımıza.Askerimizin kararlılığı sayesinde  kökleri kazınmak üzere.. Baktılar olmadı DAEŞ’i, DHKPC’yi devreye soktular yine olmadı.. Son olarak da Asker kılığına bürünmüş FETÖcü hainlerle 15 Temmuz’da tarihin en alçak, en hain, en aşağılık saldırısını yaptılar. Önce Allah’ın yardımı, sonra Liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dik duruşu ve dirayeti, sonra milletimizin feraseti ve cesaretiyle bu bela da savuşturuldu şükürler olsun. Peki bitti mi ? Elbette hayır. Bitmeyecek de..

Recep Tayyip Erdoğan ve Ak Parti üzerinden Türkiye’ye diz çöktürmek istiyorlar. Burada asıl hedef Türkiye’dir. Ancak Allah’tan başka kimsenin önünde diz çökmeyeceğini her zaman her yerde haykıran Liderimiz ve onun yol arkadaşları olarak bizler asla diz çökmeyeceğiz.
Dün Malazgirt zaferinin 946. Yıldönümünü kutladık. 

Yaklaşık 1000 yıl önce Sultan Alpaslan Anadolu’nun kapılarını Türklere açarken kimle savaşmışsa bugün bize saldıranlar onlardır.  Nesiller değişmiş ancak zihniyetler değişememiştir ve değişmeyecektir.100 yıl önce Çanakkale de bize saldıranlarda aynıydı. Malazgirt’te, Çanakkale de bu zihniyete karşı zaferler kazanan  ecdadımızın bize emanet olarak bıraktığı bu topraklar yaşamaya devam ettiğimiz sürece mücadelemizde devam edecektir. Bu mücadele kıyamete kadar sürecektir.

Ak Parti olarak bütün Türkiye de kongreler sürecine girdik. Kongrelerden yeni bir heyecan, yeni bir azim, yeni bir aşkla çıkacağız.Burada kongrelerde göreve gelen arkadaşlarımızın şunu unutmaması gerekir. Bizim anlayışımızda makamdan güç almak değil, makama güç katmak vardır. Bizim siyasetimiz millete efendi olma değil, hizmetkâr olma siyasetidir

Bugüne kadar bu anlayışımızdan taviz vermedik yine vermeyeceğiz. Bugün her zamankinden çok daha çalışmamız gerekiyor

 Zira önümüzde çok kritik bir dönem var.

2019 da önce yerel yönetimler, sonra da Cumhurbaşkanlığı ve meclis seçimleri yapılacak. 
Tarihimizin en kritik seçimlerinden biri olacak. Yeni bir sistemde ilk seçimimizi yapacağız.  
Bu sürece kadar Ak Parti’nin mensupları olarak bizler gece gündüz demeden çalışacağız. 
Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız zaten hepimizden fazla çalışıyor. Genel merkezdeki yöneticilerimizden  mahalle temsilcisine kadar hepimiz  mahalle mahalle, sokak sokak,ev ev çalışmak zorundayız.

GÖNÜLLERİ KAZANMADAN, SEÇİM KAZANILMAZ

İnsanların evlerine girmemiz yetmez, gönüllerine girmemiz gerekiyor. Gönüllerini almamız gerekiyor. İnsanların gönlünü almadan oyunu alamazsınız, gönül almak oy almaktan çok daha önemlidir. Zira gönülleri kazanmadan seçim kazanılmaz. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın koyduğu 2023,2053,2071 hedeflerine adım adım giderken ve hedeflerimize bu kadar yaklaşmışken asla rehavete kapılamayız"
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» Ahmet Sorgun: AK Parti b
» MHP'li Kalaycı: "HDP asl
» Yeniceoba'da AK Parti bul
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Akyürek: Türkiye’yi i
» Ahmet Sorgun: Bu seçim,
» Akşehir'de kiraz festiva
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» Mustafa Akış Çumra'yı
» Selçuklu’da sandık m
»  Önce cumhurbaşkanı se
» Kritik seçime 3 gün kal
» Mehmet Akif Yılmaz Çumr
» Mustafa Akış: Milletimi
» Erdoğan: Şimdi gece gü
» Mustafa Kalaycı: Yerli o
» Mustafa Akış, KONTV'de
» Başbakan Yıldırım: Cu
» Konyalı genç milletveki
» Ev ödevleri kaldırıld
»  Yurt dışı oylarında
»  24 Haziran ilklerin seç
»  Yurt dışındaki oy kul
» Abdulhamit Gül'den süre
»  Seçmene 13 adımda oy v
» AK Parti ve Recep Tayyip
» Çumra OSB 9 kat büyüd
» MHP Genel Başkanı Bahç
»  MHP Konyalılarla bayram
»  51 ülkedeki 90 temsilci
» Orhan Erdem: 24 Haziran'd
» Celil Çalış: Mazottaki
» MHP’li Kalaycı: "Bölg
» AK Parti Konya'dan bin ar
» 'Yaslı ada Demokrasi ve
»  Akyürek: 24 Haziran'dan
»  Tüyleri diken diken ede
» AK Parti Beyşehir’de b
» Esin Kara’dan huzurevi
» Kalaycı: 24 Haziran’da
» 'İstanbul 'evet' dediyse
»  Bayramın ilk günü yur
»  Meclis yeni döneme haz
» "24 Haziran ikinci bayram
» Erdoğan: Bürokratik oli
» Mustafa Kalaycı'dan PKK
»  AK Parti Konya Teşkilat
»  Angı: Bu şehir AK Part
» "Bizim birliğimizi, kard
» Angı: 24 Haziran ikinci
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Erdoğan KONTV'de konuş
» Erdoğan: 24 Haziran sır
» Kalaycı: Vekil imam ve m
» Erdoğan: Terör örgütl
»  AK Parti'den Güneydoğu
» Propaganda serbestliği v
» "Konya bu konuda ciddi me
» Erdoğan büyüme rakamla
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» 'Dijital tarım ile çift
» Fatih Satılmış: Cumhur
» "24 Haziran seçimlerinde
» Seçimlere iki hafta kald
» "Gönül coğrafyamız T
» Tahir Akyürek: Türkiye
» 'Cumhurbaşkanlığında
»  Halk her şeyin farkınd
» Devlet Bahçeli: Türk ma
» Başbakan Yıldırım: G
» İçişleri Bakanı Soylu
» Konya'da karne sevinci
» "Konya yine rekor düzeyd
» Erdoğan: Sincar, Kandil,
»  Öğrenci affına ilişk
»  Bahçeli Konya'da konuş
» "Türkiye ile uğraşan
» Konya'da 24 Haziran için
» Kalaycı: Esnafın vergi
» Cumhuriyet Saadet Partisi
» "Bu ülkede hiç kimse ay
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Gümrük ve sınır kapı
» Yurt dışı oylarına ü
» "Kandil'e mart ayında ba
» Kalaycı: Çiftçimizin y
» Celil Çalış: Tarımda
» Abdüllatif Şener Konya'
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com