Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Süper Lig'de puan durumu ve gelecek hafta      Tır devrildi yol kapandı      Kamuda sülük ve hacamat eğitimi      Konya'da hırsızlık şüphelisi apartman görevlisince yakalandı      'Sosyal medya dili yozlaştırıyor'      Dünya uyardı Barzani duymadı      Muhtarlardan Selçuklu'ya tam not!      Orhan Erdem açıkladı: Bazı dersler zorunlu oldu      Başbakan Yıldırım'dan asgari ücret açıklaması      Başbakan Yıldırım'dan belediyelere uyardı: Bu vatandaşa zulümdür      Konya'da süs havuzuna düşen küçük çocuk yaşam savaşını kaybetti      "Budist terörü var yogayla geçiştiremezsiniz"      31 ilçede eğitim yardımı başvuruları başladı      Konyaspor: Avrupa'da biz de varız demek istiyoruz      Beyşehir'deki parklara yoğun ilgi!      Konyaspor'da sol kanat çöktü! İşte sakat oyuncuların durumu      Atiker Konyaspor'da Vitoria Guimaraes mesaisi      Konya'da otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 ölü, 4 yaralı      Konya'nın 19 ilçesine 227 kilometre kanalizasyon hattı      Eze: Daha iyi olacağım     

AK Parti Beyşehir'de bayramlaşma programı

04.09.2017
  
 
Bayramlaşma programına katılan AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, teşkilat mensuplarının bayramını tebrik etti. Konuşmasında, ilçeye yapılan hizmetlere de değinen Babaoğlu, “Bu konuda hiç mütevazi olmaya gerek yok.Teşkilat olarak, belediyelerimiz olarak hep beraber birçok hiçmet yaptık. İlçe olarak gıpta edilecek bir durumumuz var” dedi.

Beyşehir’e kazandırılan doğalgaz konusuyla ilgili değerlendirmelerde de bulunan ve ilçeye verilecek sıvılaştırılmış doğalgazın Konya şehir merkezinde veya Türkiye’nin herhangi bir yerinde kullanılan gazla aynı olacağını, hem ısıtma hem de mutfaklarda aynı şekilde kullanılacağını vurgulayan Babaoğlu, bu konuda fitne ve fesat çıkaranlara itibar edilmemesi gerektiğini belirtti. Babaoğlu “Doğalgaz konusunda bazı insanlar farklı şekilde yönlendirmeler yapabiliyor. Ancak dikkat edin, burada söyleyeceğim çok önemli bir konu var; bunu yapanlar AK Parti’nin tökezlemesini isteyenlerdir. Suriyelilerle ilgili Türkiye ve Konya genelinde fitne çıkarmaya çalışanların amaçları da AK Parti’nin tökezlemesidir ama hiç kimse bunun farkında değil” diye konuştu.

Konuşmasında, Arakan’da Müslümanların yaşadığı zulme değinen değinen Babaoğlu, dünyada Arakan’la ilgili konuşan tek liderin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirtti. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Arakan’la ilgili olarak yaptığı son çağrıya dikkat çeken Babaoğlu, “Sayın Dışişleri Bakanımız dün Bangladeş’e ‘açın kapıları, bütün masrafları biz vereceğiz’ dedi. Biz böyle bir ülkeyiz, biz ecdat torunuyuz, biz Selçuklu’yuz, Osmanlı’yız, Türkiye Cumhuriyeti’yiz. Bir milyon Arakanlı Müslümanın Bangladeş’e geçerse, masraflarını karşılayacağımızı söylüyoruz. Bu derece büyük bir ülkeyiz, önemli bir ülkeyiz biz ve bizim böyle bir liderimiz var” ifadelerini kullandı.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da konuşmasında, İslam coğrafyasında akan kana dikkat çekti. Bunun sebebine bakıldığında, tek hedefin o coğrafyanın sömürülmesi olduğunu vurgulayan Özaltun, “Dünyaya hükmeden Osmanlı İmparatorluğu dışarıdan yıkılamamış… Kendi içinden,  kendi dibinden;  insanları kullanarak, yani fitne ve fesatla Osmanlı’yı çökertmişler. Dolayısıyla  fitne, fesat, dedikodu Osmanlı’yı bile çökertiyor ki  kimleri çökertmesin. Biz Osmanlı ecdadının torunlayız, Osmanlı’yı içeriden yıkan o  fitneciler, fesatçılar dün nasıl varsa bugün de yarın da olmaya devam edecek ama şu bir gerçek Osmanlı’yı yıktıkları zaman, oradaki  şahıslar kaybetmemiş, İslam coğrafyasından bahsediyoruz ya, o coğrafyadaki  ülkeler kaybetmiş, o coğrafyadaki mazlumlar kaybetmiş. Dolayısıyla bu fitne fesat aslında kişiye zarar vermiyor,  şehre ve ülkeye zarar veriyor.  Bu zararda da geriye dönüp baktığınız zaman ne kadar vebal olduğu ortaya çıkıyor.” diye konuştu.

Özaltun,  konuşmasında, Beyşehir’e son dönemde kazandırılan devlet yatırımlarından ve Belediye hizmetlerinden de söz etti. Yapılan veya yapılamayan hizmetler konusunda eleştirilere sonuna kadar açık olduklarını dile getiren Özaltun, ancak bunu yapanlardan tek istediklerinin yapıcı, insani, insaflı ve vicdani bir şekilde hareket etmeleri olduğunu belirtti. Özaltun "Hepimiz Elhamdülillah Müslümanız diyoruz ya, Müslümanlığa sığar şekilde eleştirin. Bunda sonuna kadar varız. Biz de neticede insanız, eksiğimiz muhakkak olacak. Ancak, AK Parti’mizin gerek Türkiye genelinde, gerekse ilçemizde yapmış olduğu hizmetleri karalamak isteyenlere Allah’ım görme nasip etsin, yapılan bu hizmetleri göremiyorlarsa bile hissetme fırsatı versin inşallah.Bunu diliyoruz.”ifadelerini kullandı. 

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol ise, Beyşehir’de birlik ve beraberliğin bozulmasına yönelik çabalara asla izin vermeyeceklerini, bu dönemin dedikodudan çok birlik ve beraberliğin daha çok artırılması gereken bir dönem olduğunu belirtti. Şenol, AK Parti olarak Beyşehir’de ‘olmaz’ denilen hizmetlere imza attıklarını belirterek, bu hizmetleri birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdiklerini anlattı. Şenol “Biz  ne yaptık, daha önce atılan temellerin üstüne koyduk, böyle başardık. Bundan sonra da bir ve beraber olarak çalışmaya devam edeceğiz. Hiç kimse merak etmesin, bu birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek.”diye konuştu. 
Bayramlaşma programına AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Doğru ile partinin ilçe kadın ve gençlik teşkilat mensupları ve belediye meclis üyeleri de katıldı. 

Konuşmaların ardından Milletvekili Babaoğlu, Başkan Özaltun ve partililer, programa katılan ilçe teşkilatı mensuplarıyla tek tek bayramlaştı.   


 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» "Budist terörü var yoga
» Başbakan Yıldırım’d
» "Türkiye Cumhuriyeti Dev
» Sorgun: Gönül almadan o
»  Kalın: Referandum iptal
»  ''Referandum tekrarlanma
» Erdoğan: Yaptırımları
» İşte YÖK'ün üniversi
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
»  TBMM Irak ve Suriye tezk
» 'Üniversite sınavı bir
» Hacı Ahmet Özdemir, Bey
» Cumhurbaşkanlığı hesa
» Erdoğan ve Yıldırım'd
» İşte TEOG'un yerine gel
» "Konya'da eğitim kalites
» MEB Müsteşarı Tekin'de
»  Konya'nın ulaşım proj
»  Erdoğan: Darbeciler ell
» Erdoğan'dan referandum a
» Hükümetten erken seçim
» Ahmet Sorgun: Şimdi hesa
» Bakan Tüfenkci'den 'seç
» Başbakan Binali Yıldır
» Çumra'da vatandaşla bul
» "FETÖ ile mücadelemizi
» Erdoğan'dan sert yanıt:
» Başbakan Binali Yıldır
»  AK Parti Beyşehir'de ba
» "Merkez demekle bu işler
» Murat Çiçek: FETÖ'nün
» Ak Parti Konya'da bayraml
» Erdoğan: Kimse konuşmas
» Konya'yı yönetenler bay
» Erdoğan'dan sert tepki:
» "Myanmar yönetimine daha
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» Süper Lig erken kızard
» Cumhurbaşkanı istedi Ba
» Ahmet Sorgun: Kongrelerde
»  Adalet Bakanı Gül: FET
» Erdoğan: Bugüne kadar h
»  Devlet Bahçeli: Türkiy
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» Leyla Şahin Usta'dan Kon
» Hükümetten 'erken seçi
» Erdoğan: Suriye'nin kuze
» Erdoğan'dan Zekai Aksaka
» Başbakan Yıldırım'dan
» Başkan Altay'dan Başbak
» "Birer birer bu alçak ö
» Erdoğan'dan Almanya'ya t
» "Konya'nın ekonomik büy
» Erdoğan’dan dört tali
» Halil Etyemez: Suçlu cez
» Başbakan Yıldırım'dan
»  Ahmet Sorgun: AK Parti t
»  Uzun ömürler diliyorum
»  "Mevkilere, makamlara d
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» "Hedeflerden şaşmadan y
» Türkiye 5G'ye geçmeye h
» MHP İl Başkanı Murat
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Mustafa Kalaycı: Konyasp
» "Konya'nın pilot il seç
» Ahmet Sorgun: Farkı kapa
» Erdoğan'dan Almanların
» Ak Parti'de sızmaya kar
» "Gündemimizde erken seç
» Cumhurbaşkanı Erdoğan
» "Berlin ne kadar güvenli
» AK Parti harekete geçti!
» Usta: Kılıçdaroğlu, P
» Lütfi Elvan Konya'da kon
» Cumhurbaşkanı Erdoğan,
» Selçuklu Belediyesi'nden
» Yıldırım: Gündem ekon
» AK Parti'den 6. Olağan K
»  Erdoğan’dan kesin tal
» AK Parti, Konya'daki FET
» ''Müftülere nikah kıym
» Milletvekili Erdoğan, Ko
» Olağanüstü toplantı
»  Bozdağ: Nüfus Hizmetle
»  TBMM'de bir gece
» Erdoğan, bakan ve millet
» Kurtulmuş: Müslüman ka
» Kurullarda görev alacak
» Başbakan yardımcıları
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com