Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Konya'da sadaka kutusu hırsızlığı güvenlik kamerasında!      Dışişleri 'Zeytin Dalı'nı dünyaya anlattı      "Gök Sultan Abdülhamit Han" Beyşehir'de sahne aldı      Erdoğan: Elhamdülillah, her geçen gün zafere biraz daha yaklaşıyoruz      Cumhurbaşkanı Erdoğan: Ya olacağız ya öleceğiz      "Konya olarak bayrağı en yükseklere çıkartacağız"      Öğrencilerin "yazı stili"ni okullar belirleyecek      Konya'da uyuşturucu operasyonu: 6 tutuklama      Özdilek: 1-1’lik sonuca sevinemiyoruz      Özdilek'ten Şenol Güneş açıklaması!      MİT'ten sınır ötesi operasyon      Afrin Gazisi Konyaspor maçını izledi      TOKİ, Konya'da 21 işyerini satışa sundu ​      Konya'da yangın paniği!      Soy ağacından sonra 'şehit listesi'      TESK'ten "çilingir" uyarısı      "Kıdem tazminatının BES'leşmesi, Türkiye için muhteşem bir fırsat"      Nüfus memurlarına 'ikinci nesil pasaport' eğitimi      Afrin gazisini duygulandıran karşılama      Konya'da büyük buluşma! Çelikkayalar sektör temsilcilerini bir araya getirdi     

AK Parti Beyşehir'de bayramlaşma programı

04.09.2017
  
 
Bayramlaşma programına katılan AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, teşkilat mensuplarının bayramını tebrik etti. Konuşmasında, ilçeye yapılan hizmetlere de değinen Babaoğlu, “Bu konuda hiç mütevazi olmaya gerek yok.Teşkilat olarak, belediyelerimiz olarak hep beraber birçok hiçmet yaptık. İlçe olarak gıpta edilecek bir durumumuz var” dedi.

Beyşehir’e kazandırılan doğalgaz konusuyla ilgili değerlendirmelerde de bulunan ve ilçeye verilecek sıvılaştırılmış doğalgazın Konya şehir merkezinde veya Türkiye’nin herhangi bir yerinde kullanılan gazla aynı olacağını, hem ısıtma hem de mutfaklarda aynı şekilde kullanılacağını vurgulayan Babaoğlu, bu konuda fitne ve fesat çıkaranlara itibar edilmemesi gerektiğini belirtti. Babaoğlu “Doğalgaz konusunda bazı insanlar farklı şekilde yönlendirmeler yapabiliyor. Ancak dikkat edin, burada söyleyeceğim çok önemli bir konu var; bunu yapanlar AK Parti’nin tökezlemesini isteyenlerdir. Suriyelilerle ilgili Türkiye ve Konya genelinde fitne çıkarmaya çalışanların amaçları da AK Parti’nin tökezlemesidir ama hiç kimse bunun farkında değil” diye konuştu.

Konuşmasında, Arakan’da Müslümanların yaşadığı zulme değinen değinen Babaoğlu, dünyada Arakan’la ilgili konuşan tek liderin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirtti. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Arakan’la ilgili olarak yaptığı son çağrıya dikkat çeken Babaoğlu, “Sayın Dışişleri Bakanımız dün Bangladeş’e ‘açın kapıları, bütün masrafları biz vereceğiz’ dedi. Biz böyle bir ülkeyiz, biz ecdat torunuyuz, biz Selçuklu’yuz, Osmanlı’yız, Türkiye Cumhuriyeti’yiz. Bir milyon Arakanlı Müslümanın Bangladeş’e geçerse, masraflarını karşılayacağımızı söylüyoruz. Bu derece büyük bir ülkeyiz, önemli bir ülkeyiz biz ve bizim böyle bir liderimiz var” ifadelerini kullandı.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da konuşmasında, İslam coğrafyasında akan kana dikkat çekti. Bunun sebebine bakıldığında, tek hedefin o coğrafyanın sömürülmesi olduğunu vurgulayan Özaltun, “Dünyaya hükmeden Osmanlı İmparatorluğu dışarıdan yıkılamamış… Kendi içinden,  kendi dibinden;  insanları kullanarak, yani fitne ve fesatla Osmanlı’yı çökertmişler. Dolayısıyla  fitne, fesat, dedikodu Osmanlı’yı bile çökertiyor ki  kimleri çökertmesin. Biz Osmanlı ecdadının torunlayız, Osmanlı’yı içeriden yıkan o  fitneciler, fesatçılar dün nasıl varsa bugün de yarın da olmaya devam edecek ama şu bir gerçek Osmanlı’yı yıktıkları zaman, oradaki  şahıslar kaybetmemiş, İslam coğrafyasından bahsediyoruz ya, o coğrafyadaki  ülkeler kaybetmiş, o coğrafyadaki mazlumlar kaybetmiş. Dolayısıyla bu fitne fesat aslında kişiye zarar vermiyor,  şehre ve ülkeye zarar veriyor.  Bu zararda da geriye dönüp baktığınız zaman ne kadar vebal olduğu ortaya çıkıyor.” diye konuştu.

Özaltun,  konuşmasında, Beyşehir’e son dönemde kazandırılan devlet yatırımlarından ve Belediye hizmetlerinden de söz etti. Yapılan veya yapılamayan hizmetler konusunda eleştirilere sonuna kadar açık olduklarını dile getiren Özaltun, ancak bunu yapanlardan tek istediklerinin yapıcı, insani, insaflı ve vicdani bir şekilde hareket etmeleri olduğunu belirtti. Özaltun "Hepimiz Elhamdülillah Müslümanız diyoruz ya, Müslümanlığa sığar şekilde eleştirin. Bunda sonuna kadar varız. Biz de neticede insanız, eksiğimiz muhakkak olacak. Ancak, AK Parti’mizin gerek Türkiye genelinde, gerekse ilçemizde yapmış olduğu hizmetleri karalamak isteyenlere Allah’ım görme nasip etsin, yapılan bu hizmetleri göremiyorlarsa bile hissetme fırsatı versin inşallah.Bunu diliyoruz.”ifadelerini kullandı. 

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol ise, Beyşehir’de birlik ve beraberliğin bozulmasına yönelik çabalara asla izin vermeyeceklerini, bu dönemin dedikodudan çok birlik ve beraberliğin daha çok artırılması gereken bir dönem olduğunu belirtti. Şenol, AK Parti olarak Beyşehir’de ‘olmaz’ denilen hizmetlere imza attıklarını belirterek, bu hizmetleri birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdiklerini anlattı. Şenol “Biz  ne yaptık, daha önce atılan temellerin üstüne koyduk, böyle başardık. Bundan sonra da bir ve beraber olarak çalışmaya devam edeceğiz. Hiç kimse merak etmesin, bu birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek.”diye konuştu. 
Bayramlaşma programına AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Doğru ile partinin ilçe kadın ve gençlik teşkilat mensupları ve belediye meclis üyeleri de katıldı. 

Konuşmaların ardından Milletvekili Babaoğlu, Başkan Özaltun ve partililer, programa katılan ilçe teşkilatı mensuplarıyla tek tek bayramlaştı.   


 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» "Gök Sultan Abdülhamit
» Erdoğan: Elhamdülillah,
» "Konya olarak bayrağı e
» CHP Konya İl Başkanı:
» İttifakta son söz lider
» Konya Teknik Üniversites
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Hüsnü Bozkurt yine sah
» Başbakan Yıldırım: AB
» Ziya Altunyaldız'dan il
» Hükümetten seçim baraj
» Erdoğan, Putin ile telef
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» Kılıçdaroğlu'ndan ska
» Pusula değişiyor: İtti
» Başbakan Yardımcısı B
» Başbakan Yıldırım: Ze
» Yarıyıl tatili yarın s
» Dizi ve filmlerde daha ç
» AK Parti, illerin "tomogr
» Meclis'i yoğun hafta bek
» Erdoğan: Afrin'e doğru
» Süleyman Soylu: Türkiy
» Soylu: Bütün dünya bir
» Erdoğan, Vatikan'da "Kud
» Ahmet Sorgun: Artık son
» Erdoğan: ÖSO, Kuvayi Mi
»  Hasan Angı: Mevzu bahis
» Ahmet Sorgun: Bayrakları
» Ak Parti Meram gençlik k
» "Konya’da Ar-Ge merkezi
» Konya Metrosu'nun ihalesi
» "Kifayetsizlerin hezimeti
» Öznur Çalık Konya'da k
» Binali Yıldırım: Afrin
» Erdoğan: İstilayı Liby
» Cumhurbaşkanı Recep Tay
» Konya gönül adımları
» Hasan Angı: Türkiye do
» Ak Parti Konya'dan MHP'ye
» Hacı Ahmet Özdemir: Yat
» Bozdağ: Zeytin Dalı Har
» Bahçeli: Afrin tabut, M
» Mehmet Babaoğlu: Afrin o
» Ak Parti Konya kongreye h
» İl ve ilçe seçim kurul
» "Terörün orada yuvalanm
» Ak Parti Taşkent ilçe b
» AK Parti-MHP İttifak Kom
» Fatma Toru: Doğrudan ins
» AK Parti Selçuklu İlçe
» KOMEK ve ASEM’den rekor
» AK Parti-MHP arasındaki
»  Kudüs direnişinin semb
»  Ziya Altunyaldız: Konya
» İttifak simülasyonu mas
» Beyşehir'de Türk Tasavv
» Konya'dan milli ittifaka
» Meclis OHAL'i görüşece
» İsmet Yılmaz: Öğrenci
» CHP Konya il kongresinde
» Ömer Ünal, FETÖ'yle m
» Başbakan Yardımcısı B
»  Bakan Kurtulmuş'tan ça
» Ak Parti Konya ilçe ziya
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Angı ve Kale halkla bulu
» İşte AK Parti Meram Te
» MHP'nin 'ittifak' komisyo
» Başbakan Binali Yıldır
» Hasan Angı: Bahçeli’n
» Uyum takvimi netleşiyor
» Murat Özaltun gazetecile
» "Amerika'daki dava siyasi
» Konya'nın başkanları y
» Yeni sistemi kuracak 5 is
» Yeni KHK geliyor
» "Konyalı firmalar, Konya
» "Zihnini ABD'deki şarlat
» İçişleri Bakanı Soylu
» Başbakan Yıldırım: Ev
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Cevdet Yılmaz Konya'da k
» Konya'da öğrencilere ye
» Akşener'in Konya yalanı
» İsmet Yılmaz: 20 bin ö
»  Cevdet Yılmaz'dan KONTV
» Erdoğan mor beyin için
» Akşener’in Konya yalan
» Başbakan Yıldırım'ın
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com