Konyada ek iş imkanları gübre serpme makinaları
 
  Anasayfa    |   Künye    |   İletişim  
 

Konya'nın Güçlü ve Tarafsız Haber Gazetesi
 
 
 
Güncel Yaşam Spor KONYA Siyaset Ekonomi Röportaj Eğitim Sağlık Dünya Kültür Sanat  

 
Mustafa Akış TRT Yönetim Kurulu Üyeliğine atandı      Özselek: Konya, savunma sanayinde gurur kaynağı olacak      Sigara içmeyenin mesaisi erken bitecek      Diyanete 9 bin 500 sözleşmeli personel alınacak      YSK'den sandık kurulu başkanlarına uyarı mesajları      FETÖ, lisansüstü öğrenci alımı duyurusunu ByLock'tan bildirmiş      'Velesbit'ten bisiklet kampanyasına destek! 500 kask hediye edecek      Gazzelilerden Erdoğan'a teşekkür      Konya'da kavgaya müdahale eden polis memuru bıçakla yaralandı      "Erdoğan doğduğunda anne ve babası tarafından Süleyman Hilmi Tunahan Hazretlerine götürüldü"      Oy kullanırken bunlara dikkat!      Seçim yasakları başladı      Galatasaray'ın şampiyonluğu Konya'da kutlandı      Hazineye ait tarım arazilerinin kiralanmasına ilişkin yeni düzenleme      FETÖ'nün önde gelen üyesi firari Aydoğan Vatandaş ABD'de görüntülendi      Meram’da otel konforunda ücretsiz konaklama      Tarihin yazılacağı gün      Konya'da oynanacak Süper Kupa maçının tarihi belli oldu      Cuma hutbesinde "yaz Kur'an kursları" çağrısı      Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bilinmeyen yönleri belgesel oluyor     

AK Parti Beyşehir'de bayramlaşma programı

04.09.2017
  
 
Bayramlaşma programına katılan AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, teşkilat mensuplarının bayramını tebrik etti. Konuşmasında, ilçeye yapılan hizmetlere de değinen Babaoğlu, “Bu konuda hiç mütevazi olmaya gerek yok.Teşkilat olarak, belediyelerimiz olarak hep beraber birçok hiçmet yaptık. İlçe olarak gıpta edilecek bir durumumuz var” dedi.

Beyşehir’e kazandırılan doğalgaz konusuyla ilgili değerlendirmelerde de bulunan ve ilçeye verilecek sıvılaştırılmış doğalgazın Konya şehir merkezinde veya Türkiye’nin herhangi bir yerinde kullanılan gazla aynı olacağını, hem ısıtma hem de mutfaklarda aynı şekilde kullanılacağını vurgulayan Babaoğlu, bu konuda fitne ve fesat çıkaranlara itibar edilmemesi gerektiğini belirtti. Babaoğlu “Doğalgaz konusunda bazı insanlar farklı şekilde yönlendirmeler yapabiliyor. Ancak dikkat edin, burada söyleyeceğim çok önemli bir konu var; bunu yapanlar AK Parti’nin tökezlemesini isteyenlerdir. Suriyelilerle ilgili Türkiye ve Konya genelinde fitne çıkarmaya çalışanların amaçları da AK Parti’nin tökezlemesidir ama hiç kimse bunun farkında değil” diye konuştu.

Konuşmasında, Arakan’da Müslümanların yaşadığı zulme değinen değinen Babaoğlu, dünyada Arakan’la ilgili konuşan tek liderin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirtti. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun Arakan’la ilgili olarak yaptığı son çağrıya dikkat çeken Babaoğlu, “Sayın Dışişleri Bakanımız dün Bangladeş’e ‘açın kapıları, bütün masrafları biz vereceğiz’ dedi. Biz böyle bir ülkeyiz, biz ecdat torunuyuz, biz Selçuklu’yuz, Osmanlı’yız, Türkiye Cumhuriyeti’yiz. Bir milyon Arakanlı Müslümanın Bangladeş’e geçerse, masraflarını karşılayacağımızı söylüyoruz. Bu derece büyük bir ülkeyiz, önemli bir ülkeyiz biz ve bizim böyle bir liderimiz var” ifadelerini kullandı.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da konuşmasında, İslam coğrafyasında akan kana dikkat çekti. Bunun sebebine bakıldığında, tek hedefin o coğrafyanın sömürülmesi olduğunu vurgulayan Özaltun, “Dünyaya hükmeden Osmanlı İmparatorluğu dışarıdan yıkılamamış… Kendi içinden,  kendi dibinden;  insanları kullanarak, yani fitne ve fesatla Osmanlı’yı çökertmişler. Dolayısıyla  fitne, fesat, dedikodu Osmanlı’yı bile çökertiyor ki  kimleri çökertmesin. Biz Osmanlı ecdadının torunlayız, Osmanlı’yı içeriden yıkan o  fitneciler, fesatçılar dün nasıl varsa bugün de yarın da olmaya devam edecek ama şu bir gerçek Osmanlı’yı yıktıkları zaman, oradaki  şahıslar kaybetmemiş, İslam coğrafyasından bahsediyoruz ya, o coğrafyadaki  ülkeler kaybetmiş, o coğrafyadaki mazlumlar kaybetmiş. Dolayısıyla bu fitne fesat aslında kişiye zarar vermiyor,  şehre ve ülkeye zarar veriyor.  Bu zararda da geriye dönüp baktığınız zaman ne kadar vebal olduğu ortaya çıkıyor.” diye konuştu.

Özaltun,  konuşmasında, Beyşehir’e son dönemde kazandırılan devlet yatırımlarından ve Belediye hizmetlerinden de söz etti. Yapılan veya yapılamayan hizmetler konusunda eleştirilere sonuna kadar açık olduklarını dile getiren Özaltun, ancak bunu yapanlardan tek istediklerinin yapıcı, insani, insaflı ve vicdani bir şekilde hareket etmeleri olduğunu belirtti. Özaltun "Hepimiz Elhamdülillah Müslümanız diyoruz ya, Müslümanlığa sığar şekilde eleştirin. Bunda sonuna kadar varız. Biz de neticede insanız, eksiğimiz muhakkak olacak. Ancak, AK Parti’mizin gerek Türkiye genelinde, gerekse ilçemizde yapmış olduğu hizmetleri karalamak isteyenlere Allah’ım görme nasip etsin, yapılan bu hizmetleri göremiyorlarsa bile hissetme fırsatı versin inşallah.Bunu diliyoruz.”ifadelerini kullandı. 

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol ise, Beyşehir’de birlik ve beraberliğin bozulmasına yönelik çabalara asla izin vermeyeceklerini, bu dönemin dedikodudan çok birlik ve beraberliğin daha çok artırılması gereken bir dönem olduğunu belirtti. Şenol, AK Parti olarak Beyşehir’de ‘olmaz’ denilen hizmetlere imza attıklarını belirterek, bu hizmetleri birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdiklerini anlattı. Şenol “Biz  ne yaptık, daha önce atılan temellerin üstüne koyduk, böyle başardık. Bundan sonra da bir ve beraber olarak çalışmaya devam edeceğiz. Hiç kimse merak etmesin, bu birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecek.”diye konuştu. 
Bayramlaşma programına AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Ali Doğru ile partinin ilçe kadın ve gençlik teşkilat mensupları ve belediye meclis üyeleri de katıldı. 

Konuşmaların ardından Milletvekili Babaoğlu, Başkan Özaltun ve partililer, programa katılan ilçe teşkilatı mensuplarıyla tek tek bayramlaştı.   


 
 
 
 
 
       
 
  Toplam 0 adet yorum.  
 
Siyaset
» Ahmet Sorgun: AK Parti b
» MHP'li Kalaycı: "HDP asl
» Yeniceoba'da AK Parti bul
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Akyürek: Türkiye’yi i
» Ahmet Sorgun: Bu seçim,
» Akşehir'de kiraz festiva
» Cumhurbaşkanı Erdoğan'
» Mustafa Akış Çumra'yı
» Selçuklu’da sandık m
»  Önce cumhurbaşkanı se
» Kritik seçime 3 gün kal
» Mehmet Akif Yılmaz Çumr
» Mustafa Akış: Milletimi
» Erdoğan: Şimdi gece gü
» Mustafa Kalaycı: Yerli o
» Mustafa Akış, KONTV'de
» Başbakan Yıldırım: Cu
» Konyalı genç milletveki
» Ev ödevleri kaldırıld
»  Yurt dışı oylarında
»  24 Haziran ilklerin seç
»  Yurt dışındaki oy kul
» Abdulhamit Gül'den süre
»  Seçmene 13 adımda oy v
» AK Parti ve Recep Tayyip
» Çumra OSB 9 kat büyüd
» MHP Genel Başkanı Bahç
»  MHP Konyalılarla bayram
»  51 ülkedeki 90 temsilci
» Orhan Erdem: 24 Haziran'd
» Celil Çalış: Mazottaki
» MHP’li Kalaycı: "Bölg
» AK Parti Konya'dan bin ar
» 'Yaslı ada Demokrasi ve
»  Akyürek: 24 Haziran'dan
»  Tüyleri diken diken ede
» AK Parti Beyşehir’de b
» Esin Kara’dan huzurevi
» Kalaycı: 24 Haziran’da
» 'İstanbul 'evet' dediyse
»  Bayramın ilk günü yur
»  Meclis yeni döneme haz
» "24 Haziran ikinci bayram
» Erdoğan: Bürokratik oli
» Mustafa Kalaycı'dan PKK
»  AK Parti Konya Teşkilat
»  Angı: Bu şehir AK Part
» "Bizim birliğimizi, kard
» Angı: 24 Haziran ikinci
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
»  Erdoğan KONTV'de konuş
» Erdoğan: 24 Haziran sır
» Kalaycı: Vekil imam ve m
» Erdoğan: Terör örgütl
»  AK Parti'den Güneydoğu
» Propaganda serbestliği v
» "Konya bu konuda ciddi me
» Erdoğan büyüme rakamla
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» 'Dijital tarım ile çift
» Fatih Satılmış: Cumhur
» "24 Haziran seçimlerinde
» Seçimlere iki hafta kald
» "Gönül coğrafyamız T
» Tahir Akyürek: Türkiye
» 'Cumhurbaşkanlığında
»  Halk her şeyin farkınd
» Devlet Bahçeli: Türk ma
» Başbakan Yıldırım: G
» İçişleri Bakanı Soylu
» Konya'da karne sevinci
» "Konya yine rekor düzeyd
» Erdoğan: Sincar, Kandil,
»  Öğrenci affına ilişk
»  Bahçeli Konya'da konuş
» "Türkiye ile uğraşan
» Konya'da 24 Haziran için
» Kalaycı: Esnafın vergi
» Cumhuriyet Saadet Partisi
» "Bu ülkede hiç kimse ay
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
» Gümrük ve sınır kapı
» Yurt dışı oylarına ü
» "Kandil'e mart ayında ba
» Kalaycı: Çiftçimizin y
» Celil Çalış: Tarımda
» Abdüllatif Şener Konya'
» Cumhurbaşkanı Erdoğan:
 
 
 
 

 

Şehir Seçiniz
 Untitled Document
Şehir : Konya  
 
 
Anasayfa      Güncel      Yaşam      Spor      Siyaset      Ekonomi      Röportaj      Eğitim      Dünya      Kültür Sanat     
 
 Copyright © 2015 haberliyorum.com design by phpyazilim.com